Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Noes! ο χαρακτήρας μου έχει ΟΤΙ υπάρχει στο παιχνίδι απο θέμα pve και κατάφερε σε 1 boss να πιάσει πρωτιά και σε άλλα 2 πρώτος με δεύτερος (πάντα για ΝΑΧΧ) μιλάμε. Ο rogue τελικά δεν είναι τόσο χάλια όσο λένε (ειναι χειρότερα :/ ).

 

Και για να προλάβω αυτούς που θα πούνε την εξυπνάδα τους παίζω τον χαρακτήρα αυτόν 4 χρόνια και γράφω κάθε εβδομάδα ej. Αν δεν κάνουν κάτι τρομερά γρήγορα βλέπω να αφαιρούν το class καλύτερα μιας και δεν θα το παίζει κανείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε retro-doodz σας είπα εγώ το τρελό new?

 

Άραζα με το allianz σε κάτι χόρτα και βαρεθήκαμε και πήγαμε σε ένα τρελό IMBA Instance λιγότερο φρικτό σε γραφικά από όλα τ' άλλα σημεία του Game!

 

AWSUM, NOT? O_O

 

/Koritsi_Gia_PC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

yucrbheo.jpg

 

But

but

.

.

.

.

.

.

.

BUT

 

 

Wow got gnomes!!! We dont care about graphs :lol:

 

Go back to your linAIDS pl0x!!!

 

Υπάρχουν τόσο και τόσοι λόγοι να κράξει κανείς το wow.....και κάποιος διαλέγει τα γραφικά

 

TROLL DETECTED!!!! Και όχι και κανένα όμορφο σαν τον xvipes :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

troll detected

 

Στον toufas αυτά.. :P

 

Εγώ είμαι απλά μια τόσο άσχημη Warlock (με Skills Necromancer), μα ΤΟΣΟ άσχημη που οι Horde δεν μπορούν να με κοιτάξουν για να με κάνουν Target! yarrrrrrrrr skillz..

 

/Koritsi_Gia_PC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

aatj7uj2gn8osoc1r0qq.jpg

 

 

Ο rogue τελικά δεν είναι τόσο χάλια όσο λένε (ειναι χειρότερα :/ ).

 

:lol:

 

Αν δεν κάνουν κάτι τρομερά γρήγορα βλέπω να αφαιρούν το class καλύτερα μιας και δεν θα το παίζει κανείς

 

Τίγκα τα BGs από δαύτους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Koritsi_Gia_PC ξεκίνησες το wow ή απλά trollaris(και μας πέρνεις και την δουλειά)?

Γιατί αν θέλεις να ξεκινήσεις αντιπαραθέσεις σε αυτό το thread θα σου έλεγα να πας εδώ,έχεις περισσότερες ελπίδες να βρεις το δίκαιο σου :D

 

p.s epic photo chill χαχααχχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Noes! ο χαρακτήρας μου έχει ΟΤΙ υπάρχει στο παιχνίδι απο θέμα pve και κατάφερε σε 1 boss να πιάσει πρωτιά και σε άλλα 2 πρώτος με δεύτερος (πάντα για ΝΑΧΧ) μιλάμε. Ο rogue τελικά δεν είναι τόσο χάλια όσο λένε (ειναι χειρότερα :/ ).

 

Και για να προλάβω αυτούς που θα πούνε την εξυπνάδα τους παίζω τον χαρακτήρα αυτόν 4 χρόνια και γράφω κάθε εβδομάδα ej. Αν δεν κάνουν κάτι τρομερά γρήγορα βλέπω να αφαιρούν το class καλύτερα μιας και δεν θα το παίζει κανείς

 

Εχεις μπει σε κανενα BG τελευταια? Ολο DKs, rogues k Paladins ειναι γεματα. Γιατι αραγε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hmmmm

 

DK βλέπεις παντού όχι μόνο στα bgs.

Paladins επίσης βλέπεις παντού. Οι καθολικοί έχουν μεγάλη εβδομάδα άρα όλα τα παιδάκια θα έχουν άφθονο χρόνο να logάρουν στον skillpala τους :)))))

Rogues βρίσκεις στα bg γιατί τρώνε πόρτα από το pve ε.....και κάτι πρέπει να κάνουν :P

 

Immortal failed άλλη μια φορά :< Αυτή την φορά δεν ξεκίνησε καν μιας και ήμασταν μόλις 17 άτομα. Μέχρι και η πλειοψηφία των officers slackάρει. Άμα το guild όπως είναι τώρα κάνει server first όταν έρθει η ulduar υπόσχομαι να παίξω.........paladin :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ρε συ chill υπαρχει και κανεις που δε slackαρει αυτο το καιρο?

Εμεις εχουμε να μαζεψουμε 25αδα κανα μηνα.

Σκεφτομαι και γω να το κοψω μεχρι το ulduar γιατι πλεον μπαινω απο συνηθεια και οχι επειδη το διασκεδαζω. Και φυσικα τις περισοτερες φορες με πιανουν τα διαολια μου μαυτα που ακουω. Σημερα heroic cos tank DK με το μυθικο hp που δε ξεπερνουσε τα... 19κ...

Λεω δε μαμιεται, δεν εχω και τιποτα καλυτερο να κανω και πηγα. Εφυγε 2χιτος(ουτε GS δε προλαβα να κανω) και του εφταιγα εγω.

Η που ξερω γω το 10αρι το OS δε το κανουμε με τη guild οποτε το κανω με random οταν βαριεμαι.. Και μαντεψτε.. Τυπακια με μπλεδακια λεγανε να το κανουν με τα 3 δρακακια πανω..ποιο? το sarth3d10..

Οτι ναναι γενικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...