Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Fixed!!!!!

 

Ξέρω ξέρω να το πω :P?

 

THIS IS SKILL!!!!!

 

Με είδες να διαφωνώ σε αυτό που λες? :P

 

Και οι DKs όμως 2-3 κουμπιά spamαρουν, καραimba είναι, αλλά δεν σε είδα να στάζεις τόση χολή γι' αυτούς. Για να μη μιλήσω για hunters...

 

Και μιας και το έφερε η κουβέντα σκέφτομαι πολύ σοβαρά να φτιάξω από περιέργεια έναν priest και να προσπαθήσω να τον ανεβάσω για να δω και την άλλη πλευρά του πράγματος.

Εσύ πριν λίγο καιρό postαρες εδώ μέσα τον ενθουσιασμό σου σχετικά με τον Dk σου, γιατί δεν δοκιμάζεις να ανεβάσεις pala να έχεις και ιδία άποψη?

 

Όσο για κουλούς παίχτες, ψάξε καλύτερα σε παίχτες που rollαρουν DKs. Τους έδωσε και pet η Blizz, λες και δεν τους έφταναν τα plates και το dps που βγάζουν για να σταθούν από μόνοι τους... ΚΙ από nurf τπτ. Όταν nurfαριστούν και αυτοί, (πολύ σύντομα όπως ακούγεται), θα έχουμε αυτοκτονίες... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

βασικά holy pala> prot warrior > dk> [insert here all other /random classes]

 

όσο αστείο και να φαίνεται το ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ξύλο που έχω φάει ποτέ και τρωω κάθε μέρα είναι από τους @#%#@%^#!@ shockadins. Δεν έχω ms effect με τον dk και ακόμι και να του ρίξω: 2x silence, 1x pet stun, 1x death grip με ένα holy shock crit + divine favour + holy light = 100% ξανά. (ενοείται ότι έχει το judge) με το +haste και μαζί με το holy shock crit κάνει είτε instand flash of light είτε holy light 1sec cast.

 

Τι είπατε για τους loladins? ^^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δεν μπορω να καταλαβω ποιος ο λογος να αποκαλεις καποιο class ``gay`` !! Δλδ οταν καποια ατομα εποχης Pro TBC κανανε paladinakia και τρωγανε και ξυλο και ειτανε και αχρηστοι σε πολλα ... ή οταν για να παρουνε ενα lvlaki τα παιδια φτυνανε ``αιμα`` ειτανε καλα .. ?????? Toτε ειτανε BALANCED????? το μαθαμε ολοι τωρα .... καραgay και κουραφεξαλα !!! Εχω και εγω paladin και σε πληροφορω τον γουσταρω ΚΑΡΑΚΑΡΓΑ ... και ... An νομιζεις οτι ειμαι ``gay`` τοτε προβλημα σου chill !! Εγω ``ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ`` το χαιρομε το game !!

 

P.S --> Ολα τα class μου αρεσουνε btw, απλα βαρεθηκα καθε λιγο να βλεπω να τα ισοπεδωνετε ολα .... !!!! ITS ONLY A DAMN GAME !!!

 

it's only a damn game, αλλά τσίμπησες κανονικότατα και τσαντίστηκες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που έχω main-> priest, alt-> rogue, dk και pala; την γλυτώνω η με παίρνει η μπάλα;

Δώστε μου ελαφρυντικά παιδιά please. O παλα ήταν παρατημένος char της γυναίκας και είπα να τον δοκιμάσω μετά από το ατελείωτο ξύλο που έτρωγε ο roguaκος μου απο τους ret.

 

Προβλέπω τον chill να λέει οτι αυτοί που έπιασαν τους pala μετά από τα buffs είναι ακόμα πιο gay

χαχαχα!

Πάντως νοιώθω λίγο ένοχος που έπαιξα κανα δυο χρονάκια pvp - shadow priest στο lvl 60 και την εποχή τέλη tbc αρχές wotlk - ret pala. Συγνώμη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο να είσαι το τρελό plate αγόρι με το ροζ tier εδώ και 4 χρόνια και άλλο να είσαι το favorite class της blizz για μισό χρόνο :)

 

Υπάρχει μια κάποια διαφορά όπως καταλαβαίνεις. Και η συνήθεια είναι μεγάλο πράγμα :P. Τους paladins τους κράζω από την 1η μέρα και αφού το class είναι έτσι όπως είναι.......δεν βλέπω να σταματάω μέχρι να τελειώσει το παιχνίδι :lol:. Κουράγιο να έχεις σε 1054 σελίδες να διαβάσεις κρα κρα κρα!!!

 

Όσον αφορά τους DK, δεν ανέβασα έναν για να τον κάνω main ή να κάνω pvp ή οτιδήποτε. Ανέβασα έναν για να δω το class και επειδή ήθελα έναν κινέζο farmer με farming proffs :). Η δε αποφυγή των πρώτων 55lvl υπήρξε καθοριστική.

 

Το θέμα δεν είναι να φτιάξεις έναν priest για να τον lvlάρεις. Το θέμα είναι να τον δεις στο end game. Εκεί θα καταλάβεις πολλά. Ή για να μην μπεις σε τέτοιο κόπο απλά κοίταξε ένα recount μετά από ένα raid. Δες πόσα spells usάρει ο priest και πόσα o holy pala. Όταν δε, μιλάω για n00bish gay class προφανώς και δεν αναφέρομαι στον παίχτη αλλά στο class (δεν περίμενα να χρειαστεί να εξηγήσω τα αυτονόητα αλλά....... :P).

 

Τέλος βρήκα καλύτερο ύμνο για τους paladins :P.Click Meh

 

WUT WUT :lol: ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

it's only a damn game, αλλά τσίμπησες κανονικότατα και τσαντίστηκες...

 

Μπα... .Δεν τσατιστικα ρε συ .... Απλα ειναι κουραστικο το κλαμα μερικων ....

 

Και btw...Προς Chill ... μιλας για recount και τι να λεει ... εχω δει και υπαρχει paladin (οχι μονο 1) που εχει αφησει ΜΑΚΡΑΝΝΝΝ τους priest πισω στο heal.... Οπως εχω δει και druid healerako να αφηνει τους Παντες πισω.... Μην μιλας για recount λες και ο priest ειναι ο μοναδικος healer στο κοσμο του WoW :) .... Δεν εχω κατι προσωπικο με κανεναν και απλα να ξερετε (οι πιο πολλοι το ξερετε) οτι ειναι και θεμα skill !!!

 

PS--> Enjoy the game dudes :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ γράφω

 

Δες πόσα spells usάρει ο priest και πόσα o holy pala

 

και εσύ καταλαβαίνεις για healing meters. Ξέρεις το recount έχει πολλαπλάσιες λειτουργίες. Δοκίμασε τον cursor πάνω στο mod να τις ανακαλύψεις.

 

 

 

Θα αφήσω τον Lurky να βγάλει την άκρη.

22321.jpg

Lurky : rwlrwlrwlrwlrwlrwlrwlrwlrwlrwlrwlrwlrwlrwl :<

 

:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω κατι προσωπικο με κανεναν και απλα να ξερετε (οι πιο πολλοι το ξερετε) οτι ειναι και θεμα skill !!!

 

Ήταν θέμα skill τώρα είναι μόνο θέμα gear. :-)

 

hahahaha lol chill τασπασε ο Lurky

rwlrwlrwlrwlrwlrwlrwlrwlrwlrwlrwlrwlrwlrwl

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν θέμα skill τώρα είναι μόνο θέμα gear. :-)

 

hahahaha lol chill τασπασε ο Lurky

rwlrwlrwlrwlrwlrwlrwlrwlrwlrwlrwlrwlrwlrwl

 

Πραγματι ειναι ολα θεμα gear πλεον, σχεδον αποκλειστικα. Μπηκα με τον warlock χθες ενως απο τα φιλαρακια μου για να του κανω ενα wintergrasp οσο αυτος ετρωγε. Αφου πηραμε το καστρο μετα υπηρχαν τα κλασικα raids για Archavon. Ε μιας και ξερω οτι και το 25αρι και το 10αρι ειναι για γελια και βγαινει ακομα και απο ατομα με πρασινακια ειπα εναν τυπο εκει που εψαχνε ατομα για 10αρι. Του λεω "invite" και με ρωταει "stats?". Αρχιζω λοιπον, 1667 spellpower, 18% crit, 192 hit, 2.8 DPS σε dummy. Περιμενω λιγο και ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ να ψαχνει για αλλα ατομα. LOL του γραφω και απλα παρατησα το πληκτρολογιο για να βγαλει το φιδι απο την τρυπα ο κατοχος του warlock.

 

Ειλικρινα ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ λογος που παρατησα το WoW ηταν απο τα καθυστερημενα ατομα που εχει γεμισει το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως, εχει γινει υπερβολικα retardfriendly το wow :(

 

Ευτυχως ειμαι σε guild με σοβαρα ατομα και την παλευω ακομα, απλα τερμα τα pug ,μονο αργα το βραδυ που παιζουν μεγαλυτερες ηλικιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερώτηση προχθές σε "λεγόμενο" end game guild , (κριτήριο το ΝΑΧ 25 ,άρα όλα λίγο πολύ είναι end game τώρα) : hey guildies got a question , is 1000g 1k gold ? κόκκαλο όλοι .

δεύτερη ερώτηση : δηλαδή , επειδή οι παλιοί μας έχετε πρήξει , ο Cthun στο ΑQ 40 , πόσο πιο δύσκολος ήταν από το ΝΑΧ ? (το ΝΑΧ είναι το κριτήριο για όλα απότι αντιλαμβάνεται το φιλοθέαμον κοινό , αυτός ο συν + , πλην - Boss πάααααρα πολύυυυυυ δύσκολος , τι να πω δηλ., τρόμαξα με το βαθμό δυσκολίας του )

Αχ , δεν μπορώ ρε παιδιά , θα κουτουπώσω κανέναν , ο κρετινισμός δεν αντέχεται άλλο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνταξει, ενταξει θα βγουν τα αλλα raids ευχομαι να ειναι δυσκολα για να ηρεμήσετε :P Ναι δεν ειχε δυσκολα bosses το Ναχχ αλλά ειχε πολυ ενδιαφέρον για κάποιον casual... Και εγω θα ηθελα να εχει μεγαλο challenge το Ulduar.. Και ο μόνος λόγος που δεν παω να παρω το title: Champion of the frozen Wastes είναι οτι οποιον δεις σε μια μεγαλη πόλη εχει αυτόν τον τιτλο..

 

Ο κρετινισμος δεν γνωριζει φυλλο, ηλικια κλπ είναι καθαρα θεμα IQ.. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι καλα που εχω το twilight vanquisher και εχω ηρεμησει :D

 

Παντως σε γενικες γραμμες το κακο εχει παραγινει. Ηταν ενα παληκαρακι DK σημερα hc UK και την ελεγε στο tank μας επειδη ειχε μπλε trinket.. ( Το κλασικο απο AN που παιζει να το εχουν και ολοι)

Μετα βεβαια που το συγκεκριμενο παληκαρακι ρωταγε αν το karazhan ηταν πιο δυσκολο στο 10αρι η στο 25αρι δε καταλαβαινε τι ακριβως ρωταει.

 

Σχετικα με το ulduar τωρα.

Τυχαινει να ειμαι σε πολυ καλη guild(Οχι με κριτηριο το wrath αλλα με κριτηριο το tbc και το vanilla wow) και ΕΥΧΟΜΑΙ το ulduar να ειναι δυσκολο να ειναι παλουκι και τα παιδακια που αρχισαν να παιζουν στο wrath να δουν τι ειναι δυσκολια.

ΑΛΛΑ

Πιστευτε οτι η bliz θελει να χασει το ηλικιακο range 11-16? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω raid σε 45 λεπτά και θέλω να ποθάνω :))))))))))))

 

Έχω να κάνω 3 βδομάδες raid και απλά δεν μπορώ να τους γράψω και σήμερα γιατί ok φίλοι φίλοι αλλά αν συνεχίσω αυτό το βιολί θα πρέπει να με αντικαταστήσουν και δεν θα έχουν άδικο. Υποτίθεται ότι είμαστε το n01 guild στον server και τα περισσότερα μέλη μας τον τελευταίο καιρό είτε ξύνουν τα @@ τους είτε σταματάνε.....άτιμη βαρεμάρα.

 

Έχω βάλει εδώ και ένα 3ώρο στο ηχοσύστημα Akira Yamaoka και είμαι αλλού για αλλού. Στην κυριολεξία πετάω.....τι μουσική!!!! Τώρα πρέπει να ακούσω τον χy Σκανδιναβό στο ventilo να με καθοδηγεί σε content που έχουμε clear από τον Νοέμβρη.......PLEASE SOMEBODY SHOOT ME :lol:

 

Μακράν το χειρότερο και φτωχότερο εξάμηνο στην ιστορία του wow!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...