Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πρωτο αγορασα... Νο μανει!!! Μου δινετε λινκ για να κατεβασω πατσις? Κ επισης πως να ανοιξω πορτς?

 

Όλα στο πιάτο τα θές, google ιζ γιορ φρεντ.

 

http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors

 

Όλα τα patches του wow, τα εγκαθιστάς από αυτό που σου λείπει μέχρι και το 3.0.9 (build δεν θυμάμαι) και είσαι έτοιμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όλα στο πιάτο τα θές, google ιζ γιορ φρεντ.

 

http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors

 

Όλα τα patches του wow, τα εγκαθιστάς από αυτό που σου λείπει μέχρι και το 3.0.9 (build δεν θυμάμαι) και είσαι έτοιμος.

 

Ρε φιλε τωρα το αγορασα. Αν δεν θες πολυ απλα μην βοηθας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμβουλή. Να είσαι λιγότερο εριστικός με τους ανθρώπους που ασχολούνται και αφιερώνουν χρόνο τους για να σε βοηθήσουν. Επίσης και λίγη αίσθηση του χιούμορ δεν βλάπτει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμβουλή. Να είσαι λιγότερο εριστικός με τους ανθρώπους που ασχολούνται και αφιερώνουν χρόνο τους για να σε βοηθήσουν. Επίσης και λίγη αίσθηση του χιούμορ δεν βλάπτει.

 

Ναι. Εγω εχω το burning Crusade. Ειδα στο πιο πανω σαιτε που εδωσε ο φιλος οτι δεχετε μεχρι το 2,4,3 πατσ. Πορτσ ξερει κανεις πως ανοιγω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://portforward.com/

 

Τα patches δεν στα καταβάζει από μόνο του το παιχνίδι μέσω του WoW downloader?

 

Κατεβασα ενα πατσ περιπου 1,1 γκιγκα οταν το εκανα ινσταλ το γκαιμ. Αλλα οταν παω να παιξω κ κανω λογκ ιν μου λεει connecting μονο τπτ αλλο... Any ideaS?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβασα ενα πατσ περιπου 1,1 γκιγκα οταν το εκανα ινσταλ το γκαιμ. Αλλα οταν παω να παιξω κ κανω λογκ ιν μου λεει connecting μονο τπτ αλλο... Any ideaS?

 

Λογικά χρειάζεσαι και άλλα patches. Στην οθόνη που σου γράφει συνέχεια connecting κάτω αριστερά σου λέει σε ποια έκδοση είσαι. Για κάνε ένα κόπο να μας πεις τι λέει. Εκτός αν είναι η ίδια με αυτή που γράφει το screenshot σου παραπάνω οπότε χρειάζεσαι σίγουρα και άλλα patches.

Τα οποία όμως θα έπρεπε να στα κατεβάσει αυτόματα το WoW. Τσέκαρε μήπως σε μπλοκάρει το firewall σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://portforward.com/

 

Τα patches δεν στα καταβάζει από μόνο του το παιχνίδι μέσω του WoW downloader?

 

Κανονικά ναι, αλλά υπάρχουν αρκετά όχι official mirrors με τα patches, τα οποία κάνουν αρκετά πιο γρήγορο downloading.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά χρειάζεσαι και άλλα patches. Στην οθόνη που σου γράφει συνέχεια connecting κάτω αριστερά σου λέει σε ποια έκδοση είσαι. Για κάνε ένα κόπο να μας πεις τι λέει. Εκτός αν είναι η ίδια με αυτή που γράφει το screenshot σου παραπάνω οπότε χρειάζεσαι σίγουρα και άλλα patches.

Τα οποία όμως θα έπρεπε να στα κατεβάσει αυτόματα το WoW. Τσέκαρε μήπως σε μπλοκάρει το firewall σου.

 

Το firewall toεχω disable.. Πως αλλιως μποω να το τσεκαρω?

 

Το 2,4,2 εχω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Help πως ανοίγεις το παιχνίδι?Τι εικονίδιο πατάς?Λογικά αν το ανοίγεις από το launcher(αυτό που θα έπρεπε να έχεις στο desktop σου αν το έκανες install) θα πρέπει να δει μόνο του ότι δεν έχεις το σωστο patch και να ξεκινήσει να κατεβάζει.

Επίσης για να μην σου κάνει connect σημαίνει ή ότι έχεις πειράξει την reamlist(αν δεν ξέρεις τι είναι τότε δεν το έχεις πειράξει) ή κάποιο firewall blockari το wow ή δεν έχεις internet :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:o Απο ποτε τα παιχνιδια θελουν internet για να παιξουν??

Κοιτα ρε τι αλλο θα σκεφτουν για να μας τρωνε τα λεφτα... :P

 

Από τότε που τα συγκεκριμένα παιχνίδια φτιάχτηκαν για να παίζουν ΜΟΝΟ online...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
:o Απο ποτε τα παιχνιδια θελουν internet για να παιξουν??

Κοιτα ρε τι αλλο θα σκεφτουν για να μας τρωνε τα λεφτα... :P

 

hm, νωρίς ξύπνησες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...