Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδες η kωλοFothnet (για να μη πω τιποτα βαρυ) ειναι...

 

 

Τις τελευταιες μερες ειμαι με 500-600 ms συνεχως...Raid παω αλλα τους βλεπω ολους να κανουν blink ολη την ωρα (Mages και μη :mad:)

 

Γυρισα σε g.dmt1 (adsl1 multi) μπας κ πεσει λιγο το ping αλλα μεντολες...

 

Ειχα ηρεμισει λιγο καιρο πριν 2-3 βδομαδες,επαιζα με 80-100 ms αλλα ...παρτα στο κεφαλι παλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Kαι fasterping και vga και χυστα μεσα εχουμε βαλει...αλλα η forthnet βλεπεις ειναι εγγυηση στα ping (ανω των 500ms)

 

 

Τελικα οι διαφημισεις του Connx δεν απεχουν και πολυ απο την πραγματικοτητα οσων αφορα υπηρεσιες και εξυπηρετηση των περισσοτερων παροχων...

 

offtopic??:rolleyes:...οχι ρε μη το λες...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να γλιτώσετε από τα μεγάλα ping βάλτε το fasterping θα εχετε max 150ms!

* δεν ειναι addon ειναι ξεχωριστη εφαρμογη.

 

χωρίς να κάνω τις κατάλληλες αλλαγές στο registry δεν μπαίνω wow :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά μήπως η εταιρία της συνδεσης σας σας έχει δώσει dns για το wow?πολλοί Έλληνες έχουν πρόβλημα lag με τους servers της blizzard πολλές φορές το dns βοηθάει..εμένα δεν με βοήθησε και τόσο βέβαια...λεχω κάνει post στα forum της bliz με tracert κτλ..ακόμα περιμένω απάντηση -.- τρώω dc στο Nax25 μετά από συγκεκριμένα boss

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά! Παρακολουθώ το θέμα πολύ καιρό τώρα! Παίζω και εγώ wow τον τελευταίο ένα χρόνο, και θέλω να πω ότι τώρα με το WotLK έχω βαρεθεί το raiding και όλα τα άλλα, και το μόνο που θέλω είναι λίγο casual χαλαρό παιχνίδι στις ελεύθερες ώρες μου. Οπότε σκέφτηκα να πουλήσω τον παίκτη μου μπας και βγάλω λίγα λεφτά… Ο παίκτης μου είναι Feral Dps Tauren Druid, με πάρα πολύ καλό gear, από naxx 25, malygos 25, sarth 2d και έχει το achievement [EPIC]. Θα έκανα armory link αλλά κλασσικά το site δεν δουλεύει… Πάντως το http://armorylite.com/score/eu/bloodhoof με έχει ως το νούμερο 45 παίκτη με καλύτερο gear στον server. Ο παίκτης εχει herbalism full και alchemism full με όλα τα recipes του wotlk που μπορεί να κάνει discover κανείς! Έχω και offspec full epic balance/healing gear. Ο παίκτης λέγετε Treliagelada και είναι στον Bloodhoof Horde Side. Μπορει να μου πει κάποιος πόσα αξίζει??? Και άμα καποιος θέλει να κανει μία προσφορά η να μου πει που μπορώ να τον πουλίσω θα του είμαι ευγνώμον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως επειδή το WotLK είναι τόσο εύκολο, οι chars με το top gear δεν είναι πια και τόσο ζητούμενοι μιάς και είναι σχετικά εύκολο να κάνεις ένα μόνος σου, απλά απαιτεί κάποιο χρόνο (ο οποίος είναι αρκετά λογικός πια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Art20 έχεις απόλυτο δίκιο!και εμένα ο lock μου μπορεί να μην ειναι full valorous κτλ αλλά κάνει τρελό dps... το θέμα δεν είναι το gear αλλά το ασν ξέρεις τι παίζεις και πως!! και φυσικά να σου αρέσει ότι παίζεις και όχι να λες "Πω Πω οι DK κάνουν dps!!" και να κανεις έναν και μετά το nerf να ψαχνεις ποιός άλλος δεν είναι ακόμα nerfed...έλεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω κάποιον με πολλές ώρες στο wow.

 

Να έχει φαντασία και περίπου μισή ώρα ελεύθερο χρόνο να με βοηθήσει σε ένα project που συμμετέχω. Όποιος θέλει να μου στείλει πμ με το msn του να μιλήσουμε.

 

Πιστεύω έχει ενδιαφέρον. Μη στείλετε πμ αν βαριέστε πλιζ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ QQ έχει πέσει: http://www.mmo-champion.com/index.php?topic=45448.0

 

Η φυση των παιχτων του WoW ;)

 

Περαν τουτου ομως κακα τα ψεματα το παιχνιδι ειναι αυτη τη στιγμη οτι να ναι. Πραγματικα πολυ κακη ποιοτητα απο οποια μερια και αν το δεις. Σταματησα το παιχνιδι πριν περιπου 3 μηνες και με αυτα που διαβαζω δεν υπαρχει περιπτωση να ξαναγυρισω στο παιχνιδι (και το λεει ανθρωπος που δεν μπορουσε να αφιερωσει ουτε 5 ωρες την εβδομαδα μετα την κυκλοφορια του TBC και ομως το διασκεδασα αρκετα γιατι ειχα ελευθερια στο PvP που και ψωφαω να παιζω).

 

1. Κακη ποιοτητα dungeons. Δεν υπαρχει το παραμικρο tactic, ολα μπορουν να γινουν tank + AOE. Ουτε CC ουτε τιποτα.

 

2. Ουτε ενα raid dungeon (και μη μου πεις NAXX τωρα).

 

3. Το απιστευτο LOL :lol: σε οτι αφορα το PvP. Χωρις πλακα, ποιος ειναι υπευθυνος γι αυτο το χαλι που επικρατει σε αυτον τον τομεα του παιχνιδιου?

 

4. Απολυτη καταστροφη των classes, καλα ειναι δυνατον να κανουν τα hybrids σχεδον το ιδιο ισχυρα με τα "pure" classes ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ομως το 50%+ των skill τους να ειναι παντελως αχρηστα αναλογα το spec που διαλεγει το εκαστοτε hybrid? Γιατι να φτιαξει καποιος hybrid τοτε? Και το αντιθετο επισης να ισχυει κατα εναν ειρωνικο τροπο.

 

5. Και καλα βελτιωμενα γραφικα αλλα φενεται πως η μηχανη δεν σηκωνει τετοια "κακοποιηση". Dalaran? Laglaran θα πρεπει να το πουν.

 

Για να μην νομιζετε πως οι εμπειριες μου ειναι κολλημενες στην αρχη του expansion θα σας πω πως εχω και τον δικο μου χαρακτηρα (druid) και διαφορους χαρακτηρες φιλων που παιζω PTR για να μην χανω επαφες με το παιχνιδι και γενικα γνωριζω τι συμβαινει τωρα στο παιχνιδι. Χωρις πλακα, το παιχνιδι ειναι απλα αθλιο. Πως γινεται ενα παιχνιδι γενικα υψηλης ποιοτητας και καλομετρημενο να καταληξει ετσι δεν μπορεσα ποτε να το καταλαβω πως τα καταφεραν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...