Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το θέμα είναι τα g και το gear πλέον, που προϋποθέτουν χρόνο και ειδικά το ντύσιμο απαιτεί και groups που να raidαρουν συνέχεια.

Αν η guild σου δεν raidarei, κλάφτα Χαράλαμπε...

 

Εισαι σιγουρος για αυτο που λες?

Εγω δεν ειμαι καν σε guild τα τελευταια 2 χρονια, και εχω καλυτερο gear απο ατομα που ειναι σε guilds, επεισης εχω κανει και 65% απο ολα τα achievements.

Και επεισης εχω πολυ καλυτερο char απο τον δικο σου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εισαι σιγουρος για αυτο που λες?

Εγω δεν ειμαι καν σε guild τα τελευταια 2 χρονια, και εχω καλυτερο gear απο ατομα που ειναι σε guilds, επεισης εχω κανει και 65% απο ολα τα achievements.

 

Φίλε μου, αν είχα εγώ καλύτερο χαρακτήρα με 3 μήνες παιχνιδιού, τότε ή καρακαμένος θα ήμουν ή εσύ πολύ noobas.

 

Τώρα για guilds, όπως τη βρίσκει ο καθένας. Πάντως από το να είμαι συνέχεια στο LFG και στο spam στο /1, /2 προτιμώ τα guild runs που ξέρεις ότι και μλκία να κάνεις σε κάποιο boss δεν θα σε αρχίσει στα μπινελίκια ο κάθε κερατάς που νομίζει ότι είναι master του WoW... :mad:

 

Και επεισης εχω πολυ καλυτερο char απο τον δικο σου :)

 

Αν ψήνεσαι, τις βγάζουμε και τις μετράμε αμα λάχει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλακα κανω :)

Ποιο πολυ στο ειπα για να δεις οτι και solo το παιχνιδι το παιζεις μια χαρα.

Τα πρωτα 2 χρονια επαιζα hardcore pve. Τωρα οταν παω σε κανενα raid 25αρι (πλεον) με πιανουν τα γελια, και ειδικα αν μπω ventrilo ε ρε γλεντια, καλυτερο και απο ταινια του Ταμτακου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως δεν ειναι τοσο πολυ hardcore οσο ηταν παλια.

Παντως και τωρα αν θελεις να παιξεις hardcore υπαρχουν τροποι στο παιχνιδι.

Απλα τωρα ειναι εντελως ανουσιο το hardcore δεν ειναι οπως παλια. Εγω πιστευω οτι τους hardcore πλεον τους κοροιδευουν κιολας, και τους πετανε γιαουρτια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αυτο heroic:Glory of the raider εδινε το καλυτερο weapon στο παιχνιδι τοτε θα υπηρχε και καποιος λογος να το κανεις, και θα ηταν ολοι ευχαριστημενοι.

Τωρα δινει ενα mount που τρεχει με την ιδια ταχυτητα με ενα απλο mount. Απλα ειναι αλλο χρωμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα μωρε τι να πουμε τωρα, που πηρα σημερα το touch of holy fire και ενιωθα οτι χαλαω τα DKP μου?

Αφου ας πουμε μπορει ΟΠΟΙΟΣ θελει, να το κανει σε pug και να το παρει.

Θα σας πω κατι που μου ετυχε btw..

Κανονιζω pug να παμε AQ40 για πλακα. Ολοι full epic, valorous κλπ κλπ.

Λες ενταξει, θα ξερουν τι να κανουν, πως να παιξουν. Φτανουμε στον cthun λοιπον, μπαινει το 70% του raid μεσα στο δωματιο, τους lazerιαζει ολους, παρτους κατω :P Και αυτα τα τυπακια με τα valorous προσπαθουν να μου αποδειξουν οτι παιζουν wow καιρο.

Καντε το ulduar οσο πιο δυσκολο γινεται ρε γαμωτο.

Α και συμφωνω με τον φιλο παραπανω για τα achievements.

Και οπλο να εδιναν βασικα, παλι δε θα μου ελεγαν κατι.

 

 

ps - χαχα γυρισε!!!

Ειχα καιρο να φτιαξω καρτες και εφτιαξα σημερα. 5/7nobles!!! Αντε να δουμε τι θα δουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος :)

 

Σε εμάς στα τάρταρα οι τιμές.....μιλάμε πουλάνε noble card για 300g. Ευτυχώς έκανα καλή μπάζα στο προηγούμενο darkmoon faire. Σε αυτό δεν ασχολήθηκα καθόλου.

 

 

Darkmoon card of the north ----) Kaput έρχεται ulduar με 226 και 239lvl trinkets

Glyphs-----) 3.1=Dual Specs, κέρδος για μια δυο μέρος μετά kaput

Vellums----) Μικρά περιθώρια κέρδους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανας εμπειροτατος μαγος τριγυρω να μ λυσει μια απορια?? 57/3/11 ή 53/18 (arcane ή fire ffb).Δοκιμασα arcane για 1-2 raid αλλα με ψιλοκουρασε λιγο η τοση προσοχη που θελει το mana.Απο την αλλη ειδα πανω κατω το ιδιο dmg out σε bosses,καπως καλυτερο σε trash packs λογω burst.

 

Να πω την αληθεια γουσταρω περισσοτερο arcane αλλα χρειαζεται προσοχη...ποσο μαλλον αν ψοφισει κ κανα dps ή κατι παει στραβα και τραβηξει περισσοτερο απο το κανονικο καποιο fight την μαμησες...Καταφερνω να κρατιεμαι καλα απο μανα παντως με προσοχη σε gem/evocation και κανα pot που κ που αναλογα πως θα κατσουν τα cd απλα δεν ξερω αν αξιζει ολο αυτο εναντι του ανετου κ ακουραστου FFB .

 

κ ολα αυτα μιλοντας παντα για Naxx κατα κυριο λογο κ τα instance που υπαρχουν αυτη τη στιγμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...