Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σας,

 

Οι The Ancient Legion είναι ένα νεο Guild στον Haomarush (pvp) Alliance side, και θέλουμε κόσμο από όλα τα classes. Minimum lvl 50+. Στόχος μας είναι να κάνουμε για αρχή Northrend instances για gear up και στην συνέχεια heroics και raids. Κύριος στόχος μας είναι η διασκέδαση και μαζί θα περάσουμε όλα τα δυνάτα μονοπάτια του game που αγαπάμε!

 

/w in game με Mithradir, Eas, Junith για inv.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άντε καλή τύχη :)

 

Btw, εγώ το παράτησα το game. Τα βαρέθηκα όλα, και το game, και το guild, και τα rules... ανάθεμα..

 

Είχα κάποιος ενδιασμούς, αλλά μπήκα τυχαία στον PTR (αφού ήδη είχε λείξει η συνδρομή μου!!!) και είδα οτι οι αρκούδες φάγαμε τρελό nerf πάλι. 3000 health και 7000 armor λιγότερο.... έλεος... οπότε τώρα ούτε καν το σκέφτομαι :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε καλή τύχη :)

 

Btw, εγώ το παράτησα το game. Τα βαρέθηκα όλα, και το game, και το guild, και τα rules... ανάθεμα..

 

Είχα κάποιος ενδιασμούς, αλλά μπήκα τυχαία στον PTR (αφού ήδη είχε λείξει η συνδρομή μου!!!) και είδα οτι οι αρκούδες φάγαμε τρελό nerf πάλι. 3000 health και 7000 armor λιγότερο.... έλεος... οπότε τώρα ούτε καν το σκέφτομαι :Ρ

 

lol ακριβώς τα ίδια.Μου τελείωσε η κάρτα και 1 μέρα πριν έκανα copy character και μπήκα και εγώ στον ptr και δεν με έψησε καθόλου για να κάνω renew...Μπήκα και μέσα στο ulduar (χωρίς mobs όμως)αλλά τπτ το ιδιαίτερο...

Όπως το βλέπω πάει και το wow,καιρός για real life :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ σε 1 μήνα κλείνω 2 χρόνια αποχή...

 

με λένε Χάρη και είμαι καλά! :-D

 

Καλώς ήρθες στους Α.Κ.

 

aka Ανώνυμοι Καμμένοι

 

Και εγώ το έχω παρατήσει κάνα 5μηνο. Αλλά μερικές φορές η ανάγκη να βαράω Horde φουντώνει...:devil::devil::devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μετραω 15 μερες που εληξε η καρτα και γυρω στο μηνα που εχω να μπω και δε βλεπω να γυρναω ξανα.Διαβασα τα nerf στους lock οποτε αντε γεια.Ειμαι ηδη σε 4 νεα f2p,το aion θα βγει καποια στιγμη και υπαρχει και το lotro αν βγουν ολα πατατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να κάνει race change? Από dwarf - human π.χ.?

 

Πέρα από αυτό, ξέρει κανείς κάποιο site που να δίνει πληροφορίες για gearing? Θέλω να ντύσω τον Retri Pala μου lvl 80 και δεν ξέρω τι αντικείμενα να φορέσω και που θα τα βρώ...

 

Ως αποτέλεσμα αυτού, μπήκα σήμερα UP HC και ήμουν τελευταίος και καταϊδρωμένος σε DMG και νιώθω ότι είμαι βάρος στα guild raids, ενώ και όταν πηγαίνουν Naxx είμαι η τελευταία επιλογή... :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...