Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Gouzgounis δεν είναι love fool αλλά p0rn fool. Τι να τον κάνεις λοιπόν τον τίτλο?

 

Αν βαριέσαι εσύ που είσαι γυναίκα τι να πούμε και εμείς :P? Μονο το κωλοpet περιμένω να μου κάτσει και τα έκανα όλα!!!! A ρε mount τι τραβάμε για πάρτι σου..........

 

Ποιο mount?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

This one 310%speed

 

Πρέπει να ολοκληρώσεις όλα τα world events για να το αποκτήσεις :P. 1 year min δηλαδή και αν ισχύσει το brewfest membership στο meta του brewfest 2 ολόκληρα χρόνια (ελπίζω ωστόσο ότι θα το αφαιρέσουν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

This one 310%speed

 

Πρέπει να ολοκληρώσεις όλα τα world events για να το αποκτήσεις :P. 1 year min δηλαδή και αν ισχύσει το brewfest membership στο meta του brewfest 2 ολόκληρα χρόνια (ελπίζω ωστόσο ότι θα το αφαιρέσουν).

 

Ως πότε διαρκεί το Love is in the air? Προλαβαίνω αν το αρχίσω από αύριο ή θα μείνω με το Gryphon στο χέρι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Gouzgounis δεν είναι love fool αλλά p0rn fool. Τι να τον κάνεις λοιπόν τον τίτλο?

 

Αν βαριέσαι εσύ που είσαι γυναίκα τι να πούμε και εμείς :P? Μονο το κωλοpet περιμένω να μου κάτσει και τα έκανα όλα!!!! A ρε mount τι τραβάμε για πάρτι σου..........

 

Απ'ότι έχω δει ως τώρα οι άντρες κάνουν όλα τα achievements..περισσότερο για e-penis :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I hate achievements.Κάθε φορά που τυχαίνει να είμαι με κάποιον και θέλει να κάνει achievement μου σπάνε τα νεύρα.

Καλά για τα seasonal δεν το συζητάω ότι πιο ηλίθιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I hate achievements.Κάθε φορά που τυχαίνει να είμαι με κάποιον και θέλει να κάνει achievement μου σπάνε τα νεύρα.

Καλά για τα seasonal δεν το συζητάω ότι πιο ηλίθιο!

 

I think I love you:lol:

 

ελληνικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ δεν είμαι achievement hunter, αλλά μόλις είδα αυτό το mount έπαθα πλάκα...

 

Εγώ από τότε που πήρα το http://www.wowhead.com/?item=37012 δεν έχω βάλει άλλο mount στην μπάρα μου.Πείτε με παλιομοδίτη αλλά το γουστάρω που ανάμεσα σε όλους αυτούς τους δράκους βρίσκεται ένα αλογάκι που πετάει :lol:

 

p.s sleepy_head τώρα μιλάω με τον sukotei στο msn :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ από τότε που πήρα το http://www.wowhead.com/?item=37012 δεν έχω βάλει άλλο mount στην μπάρα μου.Πείτε με παλιομοδίτη αλλά το γουστάρω που ανάμεσα σε όλους αυτούς τους δράκους βρίσκεται ένα αλογάκι που πετάει :lol:

 

p.s sleepy_head τώρα μιλάω με τον sukotei στο msn :P

 

Πολύ όμορφο και αυτό το mount, αλλά πρέπει να φας τη μισή ζωή σου στο Scarlet Monastery μέχρι να πέσει το αλογάκι... Και επίσης το μείον του είναι η ταχύτητά του. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...