Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πουλανε τα glyph, απλα θελει λιγο προσοχη και υπομονη ας πουμε. Χτες μονο απο glyph εβγαλα 3k και πηρα και το artisan riding skill για τον 4ο alt μου. Για αλλους 2 θελω και ειμαι ok! Παρεπιμτωντος και εγω σε νεκρο server ειμαι. Μονιμα στο low pop αντε και βαρια medium.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Nethaera: Who will be able to use it?

Ghostcrawler: Players who have reached the maximum level will be able to set up dual specs.

fail. Εγώ θέλω να κάνω dual spec στον druid, balance για solo και resto για instances :(
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες έσβησα καταλάθος τα addons. Με τα κόπων και βασάνων, τα ξαναβρήκα.Εκτός από ένα, το οποίο όταν έκανα mouse over από ένα item και μoυ έδειχνε διάφορα info, "κολούσε" και ένα frame από δίπλα και το σύγκρινε με το αντίστοιχο που φοράω Ή έχω στις τσάντες μου. Κατάλαβε/ξέρει κανείς ποιο εννοώ?

 

 

Επίσης, υπάρχει κάποιο guild με Έλληνες πάικτες για dungeons/raids (είμαι lvl 78, n00b here :P ) @ Karahzan, αλλά να είναι ψιλο-χαλαρό διότι οι ώρες είναι δύσκολες και οι γνώσεις λίγες? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nethaera: Will you be able to change your Glyphs as well?

Ghostcrawler: Glyphs will be tied to each talent spec so that if you switch between them, so too will the Glyphs. You’ll notice the UI will have changed a little bit so that the Glyph panes show up alongside the Talent panes now that they are associated.

 

Απλά έλεος!!!!!! Να κάνουν και τα enchant και τα gems να αλλάζουν αυτόματα ανάλογα το spec......Δεν καταλαβαίνω γιατί το μοναδικό επάγγελμα που θα την πληρώσει από το dual spec είναι το inscription. Παπάρες ε παπάρες. Και η χαρά του gold από τα darkmoon cards πόσο θα κρατήσει νομίζετε? Διαρκεί μια εβδομάδα το μήνα και 1-2 content update patches μετά θα πουλάμε τα nobles για 50g το πολύ γιατί θα βγούν trinkets >226lvl. Να πω ότι θα παίρναμε νέες κάρτες ή κανένα νέο buff στο proff να κάνω κοκοκο αλλά για το 3.1 δεν έχει ανακοινωθεί τίποτε απολύτως σχετικά με τα proffs.

 

Το love is in the air event είναι GTP. Ναι θα πάρουμε ένα 310% mount (μετά από 2 χρόνια καθώς το brewfest membership είναι ακόμα απαραίτητο για το meta, ενώ το veteran nanny όχι που θα το ολοκληρώσω φέτος) αλλά το να κάνουμε κάθε πιθανή και απίθανη μαλακία που κατεβαίνει στο κεφάλι των devs είναι απαράδεκτο. Τα περισσότερα events μου χουν φανεί αδιάφορα απλά, αλλά αυτό είναι η υπέρτατη παπαριά!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το περιμένω πως και πως το dual-spec απο τότε που πρωτοακούστηκε (πριν ένα χρόνο περίπου).

 

Απλά το μόνο που με ξενέρωσε είναι οτι θα ισχύει μόνο για το 80 level. Κρίμα :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά ρε chill 5 σελίδες τώρα κάθεστε εσείς οι inscriptors(αν λέγετε έτσι :P ) και μας λέτε για 5ψήφια νούμερα gold που παίρνετε και τώρα QQ post? :P ξέρεις πόσα βγάζω εγώ από το τερματισμένο enchanting με όλες τις recipes learned? 0 gold! μηδεν zero nul!και φαντάζομαι όλοι όσοι είναι enchanters... :D Anyway Chill chill!Love is in the air!Α και το ακούσατε??? The Ice Stone has melted.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά ρε chill 5 σελίδες τώρα κάθεστε εσείς οι inscriptors(αν λέγετε έτσι :P ) και μας λέτε για 5ψήφια νούμερα gold που παίρνετε και τώρα QQ post? :P ξέρεις πόσα βγάζω εγώ από το τερματισμένο enchanting με όλες τις recipes learned? 0 gold! μηδεν zero nul!και φαντάζομαι όλοι όσοι είναι enchanters... :D Anyway Chill chill!Love is in the air!Α και το ακούσατε??? The Ice Stone has melted.

 

το εμπεδώσαμε χτες πάρα πολύ καλά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Χθες έσβησα καταλάθος τα addons. Με τα κόπων και βασάνων, τα ξαναβρήκα.Εκτός από ένα, το οποίο όταν έκανα mouse over από ένα item και μoυ έδειχνε διάφορα info, "κολούσε" και ένα frame από δίπλα και το σύγκρινε με το αντίστοιχο που φοράω Ή έχω στις τσάντες μου. Κατάλαβε/ξέρει κανείς ποιο εννοώ?

 

Μάλλον αυτό εννοείς http://www.wowinterface.com/downloads/fileinfo.php?id=4392 (EquipCompare)

Edit: ή αυτό τώρα που το ξανασκέφτομαι http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/rating-buster.aspx (RatingBuster)

 

Επίσης......

1234395169508pq4.jpg

Επεξ/σία από Elric_The_Melnibonian
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά ρε chill 5 σελίδες τώρα κάθεστε εσείς οι inscriptors(αν λέγετε έτσι :P ) και μας λέτε για 5ψήφια νούμερα gold που παίρνετε και τώρα QQ post? :P ξέρεις πόσα βγάζω εγώ από το τερματισμένο enchanting με όλες τις recipes learned? 0 gold! μηδεν zero nul!και φαντάζομαι όλοι όσοι είναι enchanters... :D Anyway Chill chill!Love is in the air!Α και το ακούσατε??? The Ice Stone has melted.

 

Όλοι μας έχουμε έναν enchanter alt οπότε μας είστε ψιλοάχρηστοι. Εγώ αρνούμαι να πληρώσω enchanter πάντως. Θα βρω κάποιον που θα μου δώσει και 20g σε περίπτωση που "αγοράσω" κάποιο κόκκινο enchant :> Δεν φταίω εγώ αλλά οι προσφορές σας :P. Και μη μου πεις τα βλέπεις κλπ γιατί ο lock μου παρόλο που είναι 375 μονο χτίζει περιουσία. Ποιος χέστηκε για τα high end enchants της northrend.....

1)Disenchant

2)Low lvl enchants. Στέλνω vellums από τον main στον alt κάνω demonslaying enchant , fiery weapon κλπ και φεύγουν σαν ζεστά ψωμάκια για 50-100g.

 

Ούτε καν οι tailors πρέπει να παραπονιούνται. Το lvlαρα στον lock επίσης μέχρι το 425 τσαντάκια και crafted cloths φεύγουν asap.

 

Στο κάτω κάτω δεν μπορεί να είμαστε όλοι ωνάσηδες. Χρειαζόμαστε και την εργατική τάξη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ έλεγα να πάρω τον τίτλο του love is in the air για τον gouzgounis που θα του πήγαινε αλλά βαριέμαι να κάνω αυτά τα quests, ποτέ δεν τα έκανα, προτιμώ να ασχολειθώ με κάτι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Gouzgounis δεν είναι love fool αλλά p0rn fool. Τι να τον κάνεις λοιπόν τον τίτλο?

 

Αν βαριέσαι εσύ που είσαι γυναίκα τι να πούμε και εμείς :P? Μονο το κωλοpet περιμένω να μου κάτσει και τα έκανα όλα!!!! A ρε mount τι τραβάμε για πάρτι σου..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον αυτό εννοείς http://www.wowinterface.com/downloads/fileinfo.php?id=4392 (EquipCompare)

Edit: ή αυτό τώρα που το ξανασκέφτομαι http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/rating-buster.aspx (RatingBuster)

 

Επίσης......

1234395169508pq4.jpg

 

Ευχαριστώ, το πρώτο είχα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...