Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά το είπαμε, μόνοι οι nobles πουλάνε, οποιαδήποτε άλλη κάρτα είναι χάσιμο. Τώρα είναι νεκρή περίοδος γιατί δεν υπάρχει darkmoon. Αν κάνετε κάρτες, αποθήκευση στο bank και τις πουλάτε σε 3 εβδομάδες. Χτες είδα μερικές nobles να φεύγουν για 4-5k η μια!!!!!!

 

4-5?!!!! Τζαμπα

 

Εκει την αγοραζεις και την πουλας 15κ σε μερικες εβδομαδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

lol πώς τις πουλάτε τόσο ακριβά..πάνω από 1.5k δεν έχω δει καμία να φεύγει στον TH.

 

Ναι γιατι ολες εκτος απο την nobble ειναι αχρηστες :)

 

 

H nobble δινει το καλυτερο τρινκετ σχεδον για ολα τα class ,οι αλλες καρτες ειναι μετριες/αχρηστες , και για αυτο πουλιεται και τοσο ακριβα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η prisms είναι πολυ καλη :-) +1200 mana και 100 sp.dmg.

Eπισης καλο τρινκετ είναι αυτο που δίνει +26 sp.dmg καθα φορα που χτυπας ενα στοχο και στακαρει 10 φορες.. Δλδ. εχεις +260 sp.dmg σχεδον μονιμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως το inscription μπορει να βγαλει πολλα λεφτα απο μικρο κιολας level

 

Εχω τον rogue ο οποιος ειναι ακομα 70lvl αλλα εχοντας απειρα herb ξεχασμενα στην τραπεζα και αρκετα απο το herbalism level θπ του dk ειπα να παιξω λιγο με το jc

 

εε πουλιουνται για 50g glyph που κοστιζουν ουτε 5g να τα φτιαξεις

 

 

Αν βρεις πια ειναι τα χρησιμα glyph για καθε class >> τρελα φραγκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι γιατι ολες εκτος απο την nobble ειναι αχρηστες :)

 

 

H nobble δινει το καλυτερο τρινκετ σχεδον για ολα τα class ,οι αλλες καρτες ειναι μετριες/αχρηστες , και για αυτο πουλιεται και τοσο ακριβα

 

για τις nobles μιλούσα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
για τις nobles μιλούσα ;)

 

 

nobble deck με 1500g!!!! ομγ

 

Σε ποιον server εισαι να κανω transfer :P

 

Μηπως ειναι επειδη τελειωσε το darkmoon>?

Τοτε απλα τις αγοραζεις και τις πουλας σε 1 μηνα που θα ξαναρθει :D

 

Edit Λες για καθε καρτα nobbles 1500g ,νομιζα οτι ηταν για full deck

 

και παλι φτηνα ειναι βεβαια σε σχεση με τον server μου, μαλλον λογω του οτι τελειωσε το darkmoon

Επεξ/σία από imr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως μιλας για 1 μονο κομματι απο τα 8;;;

 

* Πειτε περιοχες για φαρμαρισμα. Οτι δινει περισσοτερο gold.

 

 

Φαρμαρισμα εξαρταται απο το profesion σου

 

Δεν πιστευω να θελεις να σφαζεις mobia μεχρι να μαζεψεις gold? :P

 

 

Eγω με herb/mining απλα κανω μια βολτα στο icecrown για herb > ah 50g το stack και ores > Prospect απο alt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιnscription και Tailoring εχω... Εχω gold απο τα profs απλως τον τελευταιο καιρο οταν δεν εχει raid γινομαι shadow που κοβει κανονικα με το mind sear και εχω διαθεση για λιγο dps...

Πηγα φαρμαρα απειρα κρεατα αλλά δεν πουλιουνται :-( και λέω να φαρμαρω κατι αλλο αλλά δεν ξερω τι...

Ps farmimg σε περιοχη χωρις rogue :-( :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην χαλάς λεφτά για respec σε shadow :(

 

Το mind sear είναι chaneling spell, δεν με βολεύει για farm. Shield, 10mobs, holy nova them to death. Με spirit gear γεμίζεις 100% mana μέχρι να τελειώσεις το loot :P. Μην υποτιμάς τον holy στο farm, μια χαρά το κάνει πλέον και αυτό (αρκεί να μην υπάρχουν άλλοι τριγύρω, γιατί pvp ακόμα δεν κάνει :>)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chill δοκιμασα και με τα 2... Το κανεις σε ακριβως διπλασιο χρονο με holy... Μιλαμε 1η φορα με shadow ενιωσα τοσο δυνατος στο dps... Aπλως ριχνεις pain σε αυτον που βαρας με mind sear και μετα ενα death και ειναι νεκρος. Με 2 mind sear εχεις σκοτώσει τα παντα γυρω του.

Με το spirit tap δεν καθησα για ουτε 1 rec σε 2 ωρες... Ουτε 1!!! Και χρησιμοποιησα shadowfield μονο 1 φορα. Βασικα δεν το κανω συχνα αλλά τωρα είπα να πειραματιστώ γιατι βαρεθηκα το holy dps... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...