Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Καλά δεν υπήρχε νόημα πλέον.Με τόσα λεφτά που βγάζεις στο Wotlk είναι χαζό να κάνεις ebay και το lvl up είναι τόσο εύκολο που δεν άξιζε το ρίσκο να ανεβάσεις έναν char με bot.Αλλά όπως και να έχει καλή φάση :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πήγαμε σήμερα για πλάκα bwl για να το σπάσουμε και μας έπιασαν τα ζουμιά και οι συγκινήσεις. Πάρτε μία συλλεκτική φωτογραφία που έβγαλα για να δούνε οι νέοι τι εστι ΩΡΑΙΟ tier set.

 

wowscrnshot020809024451zg9.th.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά δεν υπήρχε νόημα πλέον.Με τόσα λεφτά που βγάζεις στο Wotlk είναι χαζό να κάνεις ebay και το lvl up είναι τόσο εύκολο που δεν άξιζε το ρίσκο να ανεβάσεις έναν char με bot.Αλλά όπως και να έχει καλή φάση :-)

 

Μην το λες πολλοί βαριούνται και δεν έχουν φράγκο!!!!! Είμαστε raiding guild και τα repairs τα πληρώνει η guild bank μας γιατί οι περισσότεροι δεν έχουν φράγκο......need to say moar?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαμε σήμερα για πλάκα bwl για να το σπάσουμε και μας έπιασαν τα ζουμιά και οι συγκινήσεις. Πάρτε μία συλλεκτική φωτογραφία που έβγαλα για να δούνε οι νέοι τι εστι ΩΡΑΙΟ tier set.

 

Λες και τελείωσαν οι ιδέες από τους σχεδιαστές και πλέον ότι set και να δεις σου φαίνεται ίδιο.

Ακόμα και τα weapons...θυμάται κανείς τα rank 5 weapons πού ήταν διπλάσια από τον χαρακτήρα σου και γεμάτα λεπτομέρειες;

Το titansteel shanker που έχω στον DK δεν κάνει ούτε για 1Η πρασινέλι του παλιού wow.

 

Πάντως το setaki του rogue πήγαινε καλύτερα σε undead...sorry αλλά για μένα τα night elves δείχνουν φλώροι με ότι set και να βάλουν :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

not big enough imho...

 

ίσως κάποιο comeback του Sargeras θα ήταν πιο εντυπωσιακό :P

 

Αν δεν εμφανιστει σε καποιο patch ο Malfurion και το Emerald dream τοτε ηδη ξερω τι θεμα θα εχει το επομενο expansion :D

 

 

-----Προστέθηκε 8/2/2009 στις 01 : 13 : 58-----

 

 

Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί τόσο μεγάλες αλλαγές και μάλιστα απο patch σε patch και σε τόσα κοντινά χρονικά διαστήματα.

 

Δηλαδή, μιλώντας για το class μου, μας έχουν ζαλίσει με το πως δουλεύει το armor στους druids. Μια 40κ, μια 20κ, μια 30κ, ξανά 25κ... ε αϊ στο διάολο πια αποφασίστε γαμώτη μου!!!

 

Ρε φιλε αφου το παιχνιδι το rushαραν για να χτυπησουν WAR και οπως ολα τα MMO σου λεει "θα το φτιαξουμε με patch στην πορεια". Ειναι αηδια δεν λεω μιας και εγω Druid ειχα (σαν μοναδικο χαρακτηρα για 4 χρονια) και πραγματικα ποτε μα ποτε δεν ενιωσα "ολοκληρομενο" class. Παιζω απο φιλαρακια τους roguades, priests, DKs, hunters και παθαινω πλακα με την γενικη ποιοτητα και "δεσιμο" που εχουν μεταξυ των skill τους.

 

Γι αυτο και σταματισα το παιχνιδι. Και αργησα και πολυ μαλιστα. Δεν υπαρχει μελλον σοβαρο με αυτο το class. Η κανεις reroll η απλα σταματας. Κουραγιο για αλλο class να ανεβασω δεν εχω, ουτε και χρονο βεβαια αρα απλα το σταματαω. Κριμα ομως γιατι σταματαω απο μαλακιες της ιδιας της Blizzard και οχι επειδη το θελω απολυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια!

Ξερει κανεις να μου πει αν σε private server για το wow συνδεομαι οπως και στο Line?Εννοω Patch ---> και παιζω? Τωρα κατεβαζω το wow! Thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμάμαι καλά,μπαίνεις στον φάκελο του παιχνιδιού και εκεί υπάρχει ένα αρχείο με όνομα realmlist...Το ανοίγεις με σημειωματάριο και αλλάζεις τις ip με αυτές που σου λέει ο black server :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επιτέλους! Πουλήθηκε η four of nobles! :P Τσέπωσα 1044g.

 

edit: δεν άντεξα και με τα 650g αγόρασα icethorn (τα πιο φθηνά) και άρχισα να φτιάχνω darkmoon cards. Ace of nobles, three of prisms, three/six/seven of chaos. Για να δούμε αν θα φύγουν.

Επεξ/σία από sleepy_head
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια!

Ξερει κανεις να μου πει αν σε private server για το wow συνδεομαι οπως και στο Line?Εννοω Patch ---> και παιζω? Τωρα κατεβαζω το wow! Thanks!

Ανοιγεις το realmist αρχειο που υπαρχει στον φακελο WoW με notepad. Εχει 2 γραμμες που λενε set realmist k set patchlist. Αλλαζεις το πρωτο που λεει set realmist, πχ set realmist wotlk.usa.com (το set patchlist δεν το αλλαζεις). Μετα ανοιγεις με το WoW αρχειο και οχι το Launcher. Προσεξε μονο η εκδοση (version) του private server να ειναι ιδια με την δικια σου. Δλδ αν ο server παιζει 2.4.3 version τοτε και εσυ πρεπει να εχεις αυτην και οχι την 3.0, αν και αρκετοι τωρα δουλευουν με την τελευταια εκδοση.

Το wow-status εχει μια ολοκληρωμενη λιστα με private servers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι καλα...

 

Γουσταρα και γω με ολη την ιστορια με τις καρτες και αποφασισα να κανω το ιδιο..

Εφτιαξα 2 λοιπον.. Η μια νταξει, ειναι στο ΑΗ για 300g, την αλλη την εχουν κατα μεσο ορο στα 150g και ενας την εχει βαλει 50..

Δε βγαζεις ακρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι καλα...

 

Γουσταρα και γω με ολη την ιστορια με τις καρτες και αποφασισα να κανω το ιδιο..

Εφτιαξα 2 λοιπον.. Η μια νταξει, ειναι στο ΑΗ για 300g, την αλλη την εχουν κατα μεσο ορο στα 150g και ενας την εχει βαλει 50..

Δε βγαζεις ακρη

 

 

Δεν ειναι nobbles :D. Στον σερβερ μου οι nobble μπορει να πουληθει μεχρι και 20κ

 

 

Απατεωνες inscriptioner :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι καλα...

 

Γουσταρα και γω με ολη την ιστορια με τις καρτες και αποφασισα να κανω το ιδιο..

Εφτιαξα 2 λοιπον.. Η μια νταξει, ειναι στο ΑΗ για 300g, την αλλη την εχουν κατα μεσο ορο στα 150g και ενας την εχει βαλει 50..

Δε βγαζεις ακρη

 

και σε μένα το ίδιο έκαναν στις chaos κάρτες που έβαλα. Ο ένας 20 και ο άλλος 50 :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά το είπαμε, μόνοι οι nobles πουλάνε, οποιαδήποτε άλλη κάρτα είναι χάσιμο. Τώρα είναι νεκρή περίοδος γιατί δεν υπάρχει darkmoon. Αν κάνετε κάρτες, αποθήκευση στο bank και τις πουλάτε σε 3 εβδομάδες. Χτες είδα μερικές nobles να φεύγουν για 4-5k η μια!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...