Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Titan Panel λέγεται. Για μένα είναι must.

 

Το κατέβασα, έκανα extract τα περιεχόμενα του φακέλου στο φάκελο Add ons του WoW αλλά δεν δουλεύει. Το ίδιο είχα κάνει και με qhelper και έπιασε. Έχει άλλο τρόπο εγκατάστασης το titan?

 

Κατά τ' άλλα thanx για τη λίστα με τα addons.

 

 

να μαζεψω φραγκα για να παρω flying mount η να τα χαλασω για να ανεβασω blacksmithing???

 

Αγόρασε flying mount (μόλις απέκτησα έναν snowy gryphon :-D) και ξαμολήσου πετώντας να βρεις minerals.

 

Και το flying mount θα έχεις και λεφτά για BS θα γλυτώσεις. ;)

Επεξ/σία από Erwdios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το κατέβασα, έκανα extract τα περιεχόμενα του φακέλου στο φάκελο Add ons του WoW αλλά δεν δουλεύει. Το ίδιο είχα κάνει και με qhelper και έπιασε. Έχει άλλο τρόπο εγκατάστασης το titan?

 

Κατά τ' άλλα thanx για τη λίστα με τα addons.

 

 

 

 

Αγόρασε flying mount (μόλις απέκτησα έναν snowy gryphon :-D) και ξαμολήσου πετώντας να βρεις minerals.

 

Και το flying mount θα έχεις και λεφτά για BS θα γλυτώσεις. ;)

 

αντί να τα βάζεις με το χέρι τα add-ons κατέβασε το CurseClient

 

 

-----Προστέθηκε 25/1/2009 στις 03 : 01 : 51-----

 

 

σήμερα έκανα μετά από 2 χρόνια το πρώτο μου instance στο Nexus και ξαναγάπησα το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις κατεβάσω τα patch ξαναβάζω κάρτα και αλλάζω realm γιατί δεν γίνετε να παίξεις alliance πλέον στον Magtheridon αναλογία 29 hordes ανά 1 alliance καμία παρέα με ventrilo παίζει? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενναλακτικο για qhelper ειναι το carbonite και outfitter για αλλαγη outfit.Επισης ενα απλο που με εχει βολεψει πολυ ειναι το gogomount.DGKS για οσους ασχολουνται πολυ με bgs (ανακοινωνει τα kills σου στο battleground ετσι ωστε να μαθουν ολοι ποιος ειναι Imba killer :D).

Bagnon για τα bags

omnicc για τα cds

prat για καλυτερο chat

autoprofit X για να ξεφορτωνεσαι με ενα κλικ ολα τα greys στους vendors

control freak

dr damage για ελεγχο του dps

necrosis must για τους lock

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις κατεβάσω τα patch ξαναβάζω κάρτα και αλλάζω realm γιατί δεν γίνετε να παίξεις alliance πλέον στον Magtheridon αναλογία 29 hordes ανά 1 alliance καμία παρέα με ventrilo παίζει? :P

 

Ato guild που ειμαι τωρα ( Genjuros - 1μισο περιπου - ελληνικό) χρησιμοποιει αρκετα ventrilo αλλά θελει σχετικα active 80ριδες... Δλδ. raid 1-2-3 φορες τη βδομαδα αναλογα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τι θα pwnaroume τότες;;;

 

Μπορει να μην εχει να pwnareis , αλλα απο αποψης pve εχει παρα πολλα guilds που ξεκινανε η εινα ακομα στην αρχη για να μπεις , ακομα και Ελληνικα οπως το δικο μας .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να μην εχει να pwnareis , αλλα απο αποψης pve εχει παρα πολλα guilds που ξεκινανε η εινα ακομα στην αρχη για να μπεις , ακομα και Ελληνικα οπως το δικο μας .

 

No PvP, no fun. Καλά τα raids αλλά το ganking είναι άλλη φάση. :lol:

 

Μάζεψέ τα και έλα VentureCo BecausE. Όλο και κάποιο party θα βρες να pwnarei undercity.

 

Snolly, σ' ευχαριστώ για τον curse client, μου έλυσε τα χέρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 2 μήνες στα raids του wrath επιτέλους πραγματικά έπαιξα :P. Το CoH καταποντίστηκε στην 3η θέση σε μένα με 31% (rofl) αλλά οι druids μας ξεπέρασαν κατά πολύ στο healing λόγω trash mobs (στα boss fights πάντα πρώτοι priests).

 

Ψάχνω ένα mod που να κάνει την εξής δουλειά : Την ώρα που προκάρει το FoL (free non crit smite/flash heal) θέλω να μου βγαίνει ειδοποίηση πάνω με μεγάλα γράμματα στην οθόνη μου για να μην το χάνω ποτέ. Με τον χαμό που γίνεται το χάνω αρκετές φορές δυστυχώς και πλέον μου είναι απαραίτητο.

 

Τελικά PoH και HN πρέπει να γίνουν raid smart spec για να αξιοποιηθούν. Ειδικά η HN είναι ότι πρέπει. Έχει μικρό raidus και κατά συνέπεια πρέπει να κίνησε συνέχεια συνεπώς δεν βλέπω να πάσχει από την αρρώστια του easy mod CoH. Το PoH ωραίο spell αλλά αξίζει μόνο κάτω από ιδιαίτερες συνθήκες ως party spell. Το 3.1 θα φέρει πολλές αλλαγές στους priests, για να δούμε τι θα δούμε (ελπίζω όχι άλλο nerfbat :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω ένα mod που να κάνει την εξής δουλειά : Την ώρα που προκάρει το FoL (free non crit smite/flash heal) θέλω να μου βγαίνει ειδοποίηση πάνω με μεγάλα γράμματα στην οθόνη μου για να μην το χάνω ποτέ. Με τον χαμό που γίνεται το χάνω αρκετές φορές δυστυχώς και πλέον μου είναι απαραίτητο.

 

SpellReminder

Δύσκολο στην αρχή να το setareis αλλά εγώ δεν το αλλάζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...