Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Thanks παίδες <3 <3 <3!!!!!

 

Αν διαβάζω σωστά τα path notes, nerfαραν το wildgrowth(6sec cd) ενώ το CoH των priest όχι;

 

Σιγά μην την γλιτώναμε βρε :) Εννοείται πως φάγαμε το μεγαλοπρεπέστατο nerfάκι μας και εμείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks παίδες <3 <3 <3!!!!!

Σιγά μην την γλιτώναμε βρε :) Εννοείται πως φάγαμε το μεγαλοπρεπέστατο nerfάκι μας και εμείς.

 

Γαμώτο! Μόλις χθες το βράδυ 80άρισα τον Priest μου. Ούτε καν πρόλαβα να κάνω train τα νέα rank abilities του 80lvl. Πάει..... έχασα το spam CoH στα raids :-D

 

Είμαι περίεργος να δω τι θα γίνει σήμερα στο Naxx, με αυτά τα δύο nerf.... lol....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καθόλου πανικός δεν έγινε σήμερα. δεν ξέρω γιατί αλλά απο χθες το βράδυ ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ αγόραζαν ακριβά στον server μου τις noble cards. Μάλιστα μπορούσαν να περιμένουν τις επόμενες μέρες να πέσουν οι τιμές τους λόγο ότι με το 3.0.8 και μετά θα μπορείς να ανταλάζεις 10 ink of the sea με 1 snowfall ink.

 

Για να μην τα πολυλογώ είπα να κάνω μερικές αγορές. Αγόρασα χθες 5.000 adders tongue τα έλιωσα έκανα 18 κάρτες χθες και άλλες 40 σήμερα.

 

Αποτέλεσμα: 1χ nobles deck + πολλές απο τις ενδιάμεσες κάρτες , 3x prisms, 2x chaos , 2x undeath decks.

 

Για αυτούς που έλεγαν ότι το nobles κάνει 10 με 12 χιλιάρικα τελικά έκανα ένα ολόκληρο για εμένα (ναι δεν είχα προλάβει τόσο καιρό να κάνω) και εκτός απο αυτό κατέληξα και με 17κ έξτρα στην τσέπη. Και όσο έλεγα ότι το inscription δεν μου έδινε λεφτά. Πάω το βράδυ να πάρω την chopa και το ventormount που τα λιγουρευόμουνα τόσο καιρό.

 

ps1: πούλησα και πολλές κάρτες από τα άλλα τα deck + 1 prisms και ένα chaos απο ένα χιλιάρικο, δεν ξερω τι γίνεται στους άλλους τους server αλλά μία δοκιμή δεν κάνει κακό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω με τιποτα να πουλησω καρτα...

Ακόμα και το two of prisms το εβγαλα καπου 70-80 g και δεν εφυγε...

Βασικα δεν εχουμε κοσμο ισως γι'αυτο δεν φευγουν τα ακριβα πραγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμενα τα prisms και τα άλλα μικρά deck τόσο τα πουλάνε. Απλά επειδή είναι χαζός ο κόσμος μπορεί να το πουλήσεις ολόκληρο και μάλιστα παραπάνω. Κατά τα άλλα το nobles είναι αυτό που πληρώνει.

 

πχ αγόρασα ace,2,3,4,5,6,7,8 of chaos απο 25 έως 50 gold και το πούλησα χθες 850 σε έναν βλάκα σουιδό που στο τέλος με έγραψε και "sucker!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: Εμενα στο greekjuros τα ελληνακια ειναι τσιγκουνιδες.. Ουτε μια ebonweave robe της προκοπης δεν πουλαω πια... Σιγα μη βρεθει καποιος να δωσεις 2000 για το πρισμς ή 7000-8000 για το nobles...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλή ερωτησούλα στους priests.

Αποφάσισα τελικά να ανεβάσω τον παρατημένο εδώ και καιρό παπά μου (τουλάχιστον μέχρι το 77 για το jewelcrafting για τα quests damaged necklace) και αναρωτιέμαι αν το shadow είναι ακόμα καλύτερο για solo leveling όπως παλιά

η με disc spec θα κάνω καλύτερα την δουλειά μου.

Μέχρι το 73lvl πάντως καλούτσικα πάω με το shadow...

Καμμία σχέση πάντως με τον DK και τον pala που πήραν 10 lvl σε μερικές μέρες χωρίς να φάνε να πιουν και γενικά με 0 down time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα εγώ ανέβηκα ως shadow μέχρι το 80 γιατί βαρέθηκα σε κάποιο σημείο το smite.. smite...smite.

 

Περισσότερο είχα healing gear, κοινώς αρκετό mp5. Οπότε και με τα πρώτα ταλέντα που αυξάνεις το spirit σου με κάθε kill, στην ουσία δεν σταμάταγα ποτέ για να πιώ. Το damage του sh. priest δεν είναι καθόλου άσχημο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν shadow ανεβαζεις στο μισό χρόνο. Ασχετα αν εγω ανεβασα σαν holy :ο Kαι δεν σταματας για rec είτε με shadowfield, είτε με dispersion έχεις πάντα mana.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok ευχαριστώ.

Dispersion δεν πήρα ακόμη για να έχω meditation και mendal agility από disc αλλά θα δοκιμάσω και με full shadow ..δηλαδή dispersion, spirit tap και shadowfiend για regen mana.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...