Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα εγώ διάβασα ότι πλέον δεν χρειάζεται να κάνεις τα Q για να πάρεις το charger. Απλώς πλερώνεις και το παίρνεις σε Pala trainer...

 

εγω πριν 2μερες που το εκανα παντως,δεν μπορουσα να μαθω το spell ετσι με την μια,επρεπε να κανω τα Q και μετα μπορεσα να μαθω το spell απο τον trainer

 

 

 

 

 

 

The Venture Co. U?

blades edge :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΟΛΟ ΤΟ CHAIN Q? ΘΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΩ... :fear:

 

Ειδικά για το Stratholme, έχω καιρό να ακούσω κάποιον να θέλει να πάει εκεί...

 

Γενικά στον Realm μου βρίσκεις party για low lvl instances κατόπιν αιτήσεως και αν είσαι τυχερός.

 

Μόνο Zul F και Scarlet M γίνεται χαμός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΛΟ ΤΟ CHAIN Q? ΘΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΩ... :fear:

 

Ειδικά για το Stratholme, έχω καιρό να ακούσω κάποιον να θέλει να πάει εκεί...

 

Γενικά στον Realm μου βρίσκεις party για low lvl instances κατόπιν αιτήσεως και αν είσαι τυχερός.

 

Μόνο Zul F και Scarlet M γίνεται χαμός...

ε τοτε μονος σου!θα πληρωσεiς και κατι ωραια repairs....:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

R u out of your mind? Να μπώ μόνος μου Stratholme? Να κάνω τί? /Run Forest?

 

60 είμαι, δεν είμαι 80. :whistle:

 

Οι guildies δεν μπορούν να σε βοηθήσουν? :(

 

Εγώ 80άρισα εχθές με τον death knight, πήρα και epic flying στα μέσα του 79. Τώρα να κοιτάξω mats για blacksmith gear...βλέπω το titansteel destroyer και μου αρέσει...

 

Το mining αλλάζει μετά το patch..προβλέπω να πέσουν κι'άλλο οι τιμές στα ore και bars. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

R u out of your mind? Να μπώ μόνος μου Stratholme? Να κάνω τί? /Run Forest?

 

60 είμαι, δεν είμαι 80. :whistle:

 

ενας τυπος απο το quild μου τα Q τα εκανε ολα μονος του και strathholme και scolo..

εξαλλου μονο την αρχη θα κανεις οχι ολο το dungeon :P

 

 

-----Προστέθηκε 9/1/2009 στις 04 : 59 : 29-----

 

 

Οι guildies δεν μπορούν να σε βοηθήσουν? :(

 

Εγώ 80άρισα εχθές με τον death knight, πήρα και epic flying στα μέσα του 79. Τώρα να κοιτάξω mats για blacksmith gear...βλέπω το titansteel destroyer και μου αρέσει...

 

Το mining αλλάζει μετά το patch..προβλέπω να πέσουν κι'άλλο οι τιμές στα ore και bars. :(

τι εννοεις αλλαζει????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενας τυπος απο το quild μου τα Q τα εκανε ολα μονος του και strathholme και scolo..

εξαλλου μονο την αρχη θα κανεις οχι ολο το dungeon :P

 

Πήγα raid Slave Pens σήμερα και στο party ήταν κι ένας Pala 69. Μόλις χθες πήρε το charger μέσω των q και μου είπε να το αποφύγω όπως ο διάολος το λιβάνι. Με μια λέξη, μου είπε ότι είναι εφιάλτης το chain q. Ισχύει?

Το ένστικτό μου λέει ότι είναι καλύτερα να φαρμάρω, παρά να ασχοληθώ με τα q, αν και βρήκα μία rogue 80 lvl να με boostαρει, αλλά κ ο Pala μου ανέφερε ότι ένας Pala 66 lvl περίπου, μπορεί να solάρει Scholomance και Stratholme...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα raid Slave Pens σήμερα και στο party ήταν κι ένας Pala 69. Μόλις χθες πήρε το charger μέσω των q και μου είπε να το αποφύγω όπως ο διάολος το λιβάνι. Με μια λέξη, μου είπε ότι είναι εφιάλτης το chain q. Ισχύει?

Το ένστικτό μου λέει ότι είναι καλύτερα να φαρμάρω, παρά να ασχοληθώ με τα q, αν και βρήκα μία rogue 80 lvl να με boostαρει, αλλά κ ο Pala μου ανέφερε ότι ένας Pala 66 lvl περίπου, μπορεί να solάρει Scholomance και Stratholme...

 

μη τα κανεις μονος σου τα Q!ουτε εγω τα εκανα μονος ρε τρελε :P μαζι με εναν lvl70 pally ημουν

αλλα δεν χρειαζετε να κανεις ολο το Stratholme μονο την αρχη.

αμα πας με την rogue θα τα τελειωσεισ πολυ ευκολα τα Q το μονο κακο ειναι οτι πρεπει να μαζεψεις φραγκα (αν δεν εχεις) γιατι 2 Q σου λενε να δωσεις 150g (το καθενα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μη τα κανεις μονος σου τα Q!ουτε εγω τα εκανα μονος ρε τρελε :P μαζι με εναν lvl70 pally ημουν

αλλα δεν χρειαζετε να κανεις ολο το Stratholme μονο την αρχη.

αμα πας με την rogue θα τα τελειωσεισ πολυ ευκολα τα Q το μονο κακο ειναι οτι πρεπει να μαζεψεις φραγκα (αν δεν εχεις) γιατι 2 Q σου λενε να δωσεις 150g (το καθενα)

 

Τότε δεν αξίζει η ταλαιπωρία. Ο trainer στην Dun Morogh, όπου είμαι reverted ελέω IF, μου ζητάει 510 g κι εγώ έχω τα 210.

Αν κάνω τα q και μου ζητηθούν όπως λες 300 g, γλυτώνω κάτι ψιλά, αλλά χάνω πολύ χρόνο. Πού να πάω να φαρμάρω?

Δεν έχω ιδέα από Outlands, σήμερα πάτησα πρώτη φορά εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε δεν αξίζει η ταλαιπωρία. Ο trainer στην Dun Morogh, όπου είμαι reverted ελέω IF, μου ζητάει 510 g κι εγώ έχω τα 210.

Αν κάνω τα q και μου ζητηθούν όπως λες 300 g, γλυτώνω κάτι ψιλά, αλλά χάνω πολύ χρόνο. Πού να πάω να φαρμάρω?

Δεν έχω ιδέα από Outlands, σήμερα πάτησα πρώτη φορά εκεί.

δεν νομιζω να σου παρει πανω απο 1 το πολυ 2 ωρες αλλα αν βαριεσαι μη το κανεις... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω να σου παρει πανω απο 1 το πολυ 2 ωρες αλλα αν βαριεσαι μη το κανεις... :P

 

Δεν βαριέμαι. Απλά το θεωρώ χάσιμο χρόνου.

Για το Arcanite Barding χρειάζομαι:

 

1. 150g

2. 6 Arcanite Bar - made by an alchemist transmuting an Arcane Crystal and a Thorium Bar

3. 5 Stratholme Holy Water - from some of the crates in the undead side of Stratholme

4. 40 Runecloth - cloth that drops from high-level humanoids and undead

5. 10 Arthas' Tears - harvested by herbalists

 

Πέρα δηλαδή από τα 2 χ 150 g που απαιτεί το chain q, πρέπει να σκάσω και ένα κάρο g στον alchemist που θα προθυμοποιηθεί να με ξεβρακώσει για να μου φτιάξει τα παραπάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

έτσι όπως μαζεύεται το gold πλέον, χίλιες φορές να τα σκάσεις κατευθείαν για training παρά να ασχοληθείς :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Farmαρα mats για το titansteel destroyer. Ήθελα μόνο 4 titanium ore. Τελικά κατέλειξα με 8 stacks saronite ore+1 μπλε gem+3 πράσινα gems+4 titanium ore σε λιγότερο από 1 ώρα.

mining+epic flying=$$$$

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να χάσεις την "μαγεία" του chain quest για ένα άλογο που αφήνει αέρια μουστάρδας στο πέρασμα του?

 

Μακράν το πιο άσχημο mount ingame imo...........

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΑΛΟ :-D

αν και δεν νομιζω οτι ειναι το πιο ασχημο ρε συ..

ο τραγος των dwarf ειναι μακραν το πιο ασχημο mount για εμενα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...