Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ένα όμορφο machinima videακι (με μοναδική εξαίρεση την μουσική επένδυση, sucky όσο δεν πάει :P)

 

The Craft of War: BLIND

 

Επίσης "Teh N00b"

 

Belfnab.jpg

 

Αν δεν το βλέπετε καλά click me

 

I lofled hard /0\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δεν ξερω αν το εχετε ποσταρει ,αλλα οριστε http://www.youtube.com/watch?v=5CItU7fM2oY&feature=related

 

Kαραμανλης και Αλογοσκουφης λιωνουν στο WoW..

 

ναι έχει μπει

 

 

-----Προστέθηκε 31/12/2008 στις 05 : 46 : 18-----

 

 

Ένα όμορφο machinima videακι (με μοναδική εξαίρεση την μουσική επένδυση, sucky όσο δεν πάει :P)

 

The Craft of War: BLIND

 

not bad :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Aφου επαιξα ενα trial 10 ημερων που κατεβασα απο το internet, αποφασισα να αγορασω το full. Εκανα uninstall τo trial version και οταν προσπαθω να εγκαταστησω το παιχνιδι απο το αυθεντικο DVD σταματαει συνεχεια sto 99% και το error ειναι οτι ο φακελος world of warcraft.temp δεν μπορει να μετονομαστει se World of Warcraft! εχω ολα τα system requirements και το trial δουλευε μια χαρα και ειχε και το expansion Wrath of the Lich King μεσα. Δεν ξερω τι φταιει... Help please Το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι οτι ειναι κολλημα των Windows Vista!!

Επεξ/σία από D3spina
το εγραψα σε greeklish!!!!!! :-(
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω, θα ειναι η δεκατη πεμπτη προσπαθεια που κανω απο χτες αλλα δεν χανω την αισιοδοξια μου χε χε θα το κανω και θα γραψω να πω αν δουλεψε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω παρα πολυ για τη βοηθεια!! Δουλεψε αυτο με το C:\wow! Αλλιως θα εκανα αυτο που ειπες, θα αναγκαζομουν να το κατεβασω και ειναι αρκετα γιγα. Καλη χρονια και παλι ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oντως δεν παιζεις και εχεις μεινει λιγο πισω :mrgreen:..Τα proffs στο WotLK τα εχουν φιαξει πολυ καλα και το πιο απλο παραδειγμα ειναι το Blacksmithing που ηταν πεταμενα λεφτα και κοπος μεχρι τωρα πλεον οχι μονο μπορεις να φιαχνεις καταπληκτικο plate armor και ασπιδες μπορεις ευκολα να τα μοσχολπουλησεις...Πουλαω τουλαχιστον 200g tanking gear απο lvl 71-74 και ολα αυτα τα μαθαινεις απο τους trainers..Πριν το WotLk ειχα παρατησει το bs στο 290 και μολις ειδα τι προσφερει το ανεβασα στο αψε σβησε και μου εχει δωσει πολυ χρημα...Που να αρχισω να φιαχνω και τα epics...

 

εγω παλι ειμαι 280 στο bs και δεν εχω βγαλει σοβαρα λεφτα απο αυτο!μονο δινω και δινω για ματς και εχω μεινει με 50g :-( -ισως επειδι ειμαι noobας :P) τι να κανω?να αλλαξω prof?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λεφτά καλα οσο ανεβάζεις βγαεις συνηθως με τα επαγγελματα που μαζευεις.

Εγω παντως μεσα σε 20-25 μερες εχω βγάλει 7500g με tailoring και αγοροπωλησιες στο AH χωρίς daily και αγοράζοντας αρκετά πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ με mining προσπαθώ να μαζέψω λεφτά για epic flying skill για να μαζέψω ακόμα περισσότερα λεφτά μετά :P 2.4k g to go!

Ο death knight είναι 77 επιτέλους. Γενικά τον ανέβασα πολύ εύκολα και το ευχαριστήθηκα μέχρι στιγμής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...