Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίζει κανείς στον WoWscape server εδω μέσα ,και σε πιο realm (wowlegion ,wowcrack)???

Είναι ο καλυτερος (κατα τη γνωμη μου) private server στο wow

Aν είναι ποστάτεται εδώ ή στείλτε PM να κανω add.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

A, είπα και γω μήπως βρω κανα έλληνα συμφορουμιώτη ,αλλα.....

Τέσπα ,αν υπάρχει κανείς (λέέεμε τωρα) και ψάχνει και αυτος ελληνα πλεϊερ ,εδω είμαι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους,

 

Με την ελπίδα πως θα υπάρχουν στο forum Hardcore παίκτες του World of Warcraft, οι Samurai @ Twilight's Hammer EU ψάχνουν για Hardcore Έλληνες που να τους ενδιαφέρει να παίζουν σε επίπεδο End Game.

Το Guild ήδη υπάρχει 2.5 χρόνια και κατάφερε αφενός να τελειώσει πρώτο από όλα τα υπόλοιπα Ελληνικά Guild το The Burning Crusade (πρώτο και πριν το patch σε kills, και μετά το patch όπου τερμάτισε το παιχνίδι) και να μπει στα 400 Guilds στην Ευρώπη και επιπλέον να τελειώσει ξανά πρώτο το πρώτο μέρος των Instances του Wrath of the Lich King Content (10+25 Versions).

 

Θεωρούμε πως όλα αυτά έχουν γίνει μέσω αρκετά καλής οργάνωσης, κάτι που μπορείτε να την δείτε εύκολα με μια επίσκεψη στο Site μας, όπου θα σας πρότεινα να διαβάσετε την φιλοσοφία μας, τους κανονισμούς μας και φυσικά να δείτε τα Kill Stories μας, τα kills δηλαδή που έχουμε κάνει κατά καιρούς.

 

Αυτή την περίοδο το Guild απλά κάνει Gear & Achievements Grinding, περιμένοντας να μπει κάτι καινούργιο από την Blizzard σε Content.

 

Οι ανάγκες που έχουμε είναι σε Shadow Priest (1), Balance Druid (1), Hunter Survival (1), Resto Shaman (1), Holy Priest (1) και Deathknight DPS (1).

 

Θα ανανεώνω κάθε φορά το Thread με νέες ανάγκες, αν είναι αυτό επιτρεπτό από τους Mods του Forum.

 

Όποιος ενδιαφέρετε να μπει στο Guild, μπορεί να συμπληρώσει μια αίτηση στο Site και κάποιος από εδώ θα επικοινωνήσει μαζί σας.

 

Το Site -> http://www.mysamurai.eu (προτιμήστε να μπείτε με Firefox)

 

Ευχαριστώ για την φιλοξενία

 

ΥΓ

 

Στις 10 Ιανουαρίου 2009, θα κόψουμε για μια ακόμα φορά την πίτα μας για την νέα χρονιά, στο Olympico, πίσω από το ΣΕΦ. Πέρσι είχαν έρθει περισσότερα από 60 άτομα, αν θέλετε μπορείτε να απαντήσετε εδώ ώστε να σας κρατήσουμε μια θέση. Για κουβεντούλα σχετικά με WoW Kills και όχι μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ερωτηση.

77αρησα και αποτι μου λενε απτη guild πλεον και με το fm το leveling γινεται αρκετα πιο ευκολο. Εγω στην παρουσα φαση εχω 1200g και ψηνομαι να ανεβασω το tailoring ετσι ωστε οταν 80αρισω να καποια items ετοιμα. Αξιζει να δωσω τα 1000g αυτη τη στιγμη η να το αφησω και να τα δωσω οταν 80αρησω? Οντως με το fm ανεβαινεις αρκετα πιο ευκολα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις FM δεν μπορεις να κανεις q στο IceCrown ή Storm Peaks...

Κάνοντας q εκεί θα βρείς πάρα πολύ cloth οπότε θα ανεβάσεις tailoring... Αλλά και εγώ που το πήγα 440+ τί κατάλαβα; Κανεις δεν αγοράζει μόλις μάθουν την τιμή... :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοειτα με χιλια για το flying

Εγω λογω διαβασματος ειμαι ακομα 78 στον dk αλλα το τελευταιο lvl ηταν παρα πολυ ευκολο με το flying mount (τα αξιζε τα 7k gold)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστω παιδες για τις γρηγορες απαντησεις.

Ωστε fm ε?

χμμ μαλλον ετσι θα το κανω και θα κοιταξω να ντυσω τον priest απο heroics καταρχας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2dtbuk5.gif

 

Αυτό ειναι καθαρό cheating. Τα item Use (shoe στην περίπτωσή μας) δεν μπορουν να γίνουν dodge parry ή miss. Το λέει και στο tooltip. Οπότε απο μένα έχει φάει ήδη το report για cheating και ελπίζω να φάει και μόνιμο Ban ... ακόμα και εδώ cheating... τσ τσ , αίσχος! Ο Shaman είναι ακόμα με το Illidary Trinket.... nough said!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...