Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατάρα στον Chill!!! Το θετικό feedback που δίνει από τον Priest σε συνεργασία με την βαρεμάρα θα με κάνουν να ζητήσω πίσω το account μου μου το έδωσα σε φίλο (όχι δεν το πούλησα)

 

Μη βιάζεσαι. Μπορεί και να το μετανιώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ έκανα respecc τηλ Warlockina μου, πέρα από ενίσχυση στο στήθος από Affliction την πήγα full Demonology και λίγο destruction και έχω τον Felguard να τανκάρει και εγώ σπαμάρω shadowbolts. Έτσι είναι πιο γρήγορο το levelling και διαφορετικό το στυλ παιχνιδιού γιατί το affliction το είχα ψιλοβαρεθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάρα στον Chill!!! Το θετικό feedback που δίνει από τον Priest σε συνεργασία με την βαρεμάρα θα με κάνουν να ζητήσω πίσω το account μου μου το έδωσα σε φίλο (όχι δεν το πούλησα)

 

Κοίτα pve pwns (but boring spam coh 90%, δεν είμαι mindless pala μωρή blizz), pvp σε groupάκι καράpwn (μακράν το πιο fun σημείο του priest), 1vs1 (ok το πιο unbalance σημείο του παιχνιδιού αλλά να πούμε και γι΄αυτό) νίκη εναντίων warrior tanks και holy loladin, τίποτε άλλο. Όλοι οι άλλοι σε έχουν ενάμιση shot, ούτε guardian spirit δεν προλαβαίνεις να ρίξεις vs rogues (pve spec/pve gear μεν αλλά αυτό ισχύει για όλους αυτή τη στιγμή).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να το δείτε για να καταλάβετε το τι DPS βγάζει το muti στο PvP (και όχι μόνο) βάλε μέσα και preparation με +20% dmg όταν το target σου είναι >35% health...gg chill :P

 

Το έχουμε νιώσει δυστυχώς......

 

αλλά ότι DPS και αν βγάζει το class, ο rogue εξαρτάται αποκλειστικά από το skill του παίχτη

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOT

 

 

 

Αλλά πολύ NOT όμως. Θα πάρετε και aoe dps τώρα. Τι έχει μετά το menu για το αγαπημένο class της blizz και όλων των 12χρονων? Αν σε επόμενα patch δω κανένα autoheal spell δεν θα μου κάνει καμία εντύπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

WoW @ ΚΡΑ ΚΡΑ

 

Πολύ γέλιο ειδικά μετά το 4ο λεπτό... :Ρ

Bahahahahaha!

"E τι! Guild είμαστε! 'Ολα τα αρνάκια στο μαντρί, κι εγώ ο master looter!"

Ζωγράφισε απλά!

Wins teh internets! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε όχι δεν είναι λογικό αν σκεφτείς ότι έχω 50-60(vsync on) με 8800gtx 2ετίας, 2gb ram, vista σε 1920x1200 και τα πάντα στα full.........Μόνο στα 25άρια raids -για να μην χάσω κανένα κρίσιμο δευτερόλεπτο-/ dalaran (ώρες αιχμής) χαμηλώνω σκιές.

 

1word για το πρόβλημα σου : ATI ........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...