Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παδιά

κάτι ψιλοοff να ρωτήσω .

πάω να κάνω upgrade το account στο καινούργιο expansion και μαζί με το upgrade ζητάει να συμφωνήσω και σε ένα "pvp account " ή κάτι τέτοιο τελόσποάντων ΄.Λέει μάλιστα ότι δεν χρεώνει παραπάνω . Τι είναι αυτό , ξέρει κανείς ?

Γιατί , αν δεν συμφωνήσεις , δεν σε αφήνει να κάνεις upgrade . Τι κουλά είναι πάλι αυτά .

 

Ειναι ενα ενιαιο blizzard acount

Λεει οτι θα γινει αυτοματα upgrade σε ενιαιο bliz acount (οταν το φτιαξουν)

 

Δλδ θα εχεις το ιδιο acount για wow battle.net κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παδιά

κάτι ψιλοοff να ρωτήσω .

πάω να κάνω upgrade το account στο καινούργιο expansion και μαζί με το upgrade ζητάει να συμφωνήσω και σε ένα "pvp account " ή κάτι τέτοιο τελόσποάντων ΄.Λέει μάλιστα ότι δεν χρεώνει παραπάνω . Τι είναι αυτό , ξέρει κανείς ?

Γιατί , αν δεν συμφωνήσεις , δεν σε αφήνει να κάνεις upgrade . Τι κουλά είναι πάλι αυτά .

Μπορείς να διαβάσεις περισσότερα εδώ...

http://www.wowinsider.com/tag/battle.net/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παίδες, ποιά θεωρείτε τα καλύτερα επαγγέλματα για dwarf paladin?

 

Και συνέβη και κάτι κουλό:

 

Μ' έκανε κάποιος invite στη guild του κι επειδή βιαζόμουν να βγώ, την αποδέχτηκα, χωρίς να την ψάξω πρώτα. Μόλις έγινε αυτό, μου φόρτωσε όλη τη guild πάνω μου κι εξαφανίστηκε. Εγκατέλειψε και τη guild... Εγώ τώρα, για να την εγκαταλείψω, πρέπει να τη φορτώσω σε άλλον, όπως έκανε κι αυτός?

Επεξ/σία από Erwdios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, ποιά θεωρείτε τα καλύτερα επαγγέλματα για dwarf paladin?

 

Και συνέβη και κάτι κουλό:

 

Μ' έκανε κάποιος invite στη guild του κι επειδή βιαζόμουν να βγώ, την αποδέχτηκα, χωρίς να την ψάξω πρώτα. Μόλις έγινε αυτό, μου φόρτωσε όλη τη guild πάνω μου κι εξαφανίστηκε. Εγκατέλειψε και τη guild... Εγώ τώρα, για να την εγκαταλείψω, πρέπει να τη φορτώσω σε άλλον, όπως έκανε κι αυτός?

 

 

Miner & Blacksmith

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Miner & Blacksmith

 

Ευχαριστώ ;)

 

Εσύ που είσαι χαμένος? Χθές το βραδυ μπήκα, πουθενά.

Σήμερα έχω ρεπό και ανεβαίνω. Είμαι hdh 12.

 

Θα κάνουμε κανένα quest μαζί, γιατί με έχει φάει η μοναξιά και τα dungeons? :lol:

 

Με αυτή την κωλόguild, που μου φόρτωσε ο άλλος, τι να κάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτή την κωλόguild, που μου φόρτωσε ο άλλος, τι να κάνω?

 

Όταν λες στη φόρτωσε; Σε έκανε guild leader; Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να κάνεις το ίδιο. Δεν ήμουν βέβαια ποτέ leader σε ένα guild, αλλά μου ακούγεται λίγο κουλό. Μάλλον μπορείς να κάνεις εσύ όποιον θές guild leader και να την κάνεις με ελαφρά...το δοκίμασες αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζήτα απο τα μέλη (αν υπάρχουν) να συνεισφέρουν οικονομικά για την αγορά ενός bank tab. Μόλις μαζευτεί ένα καλό ποσό, τα βουτάς όλας και /gdisband :P

 

Σοβαρά τώρα, αν δεν σε ενδιαφέρει, δες ποιός άλλος έχει υψηλό rank, κάντον GM και φύγε απο το guild μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν λες στη φόρτωσε; Σε έκανε guild leader; Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να κάνεις το ίδιο. Δεν ήμουν βέβαια ποτέ leader σε ένα guild, αλλά μου ακούγεται λίγο κουλό. Μάλλον μπορείς να κάνεις εσύ όποιον θές guild leader και να την κάνεις με ελαφρά...το δοκίμασες αυτό;

 

Δεν έχει άλλα μέλη η guild. Τα πάντα όλα είμαι εγώ. :lol:

 

Πώς μπορώ να την εγκαταλείψω, δηλαδή, να την διαγράψω εντελώς?

Ρε τι πάθαμε στα καλά του καθουμένου?

Αν δηλαδή εγώ μελλοντικά θέλω να μπώ σε κάποια guild, θα μπορώ ή θα μου ζητάει να αναθέσω τα καθήκοντά μου ως King που είμαι, σε κάποιον άλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...