Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Gagas είσαι σίγουρος πως το email σου στάλθηκε από την blizz? Μήπως είναι κανένας απατεώνας που ζητάει account name/passwords και λοιπά στοιχεία?

 

Greetings,

 

An investigation of your World of Warcraft account has found strong evidence that the account in question is being sold or traded. As you may not be aware of, this conflicts with Blizzard's EULA under section 4 Paragraph B which can be found here: WoW -> Legal -> End User License Agreement

and Section 8 of the Terms of Use found here:

WoW -> Legal -> Terms of Use

 

The investigation will be continued by Blizzard administration to determine the action to be taken against your account. If your account is found violating the EULA and Terms of Use, your account can, and will be suspended/closed/or terminated.

In order to keep this from occurring, you should immediately verify that you are the original owner of the account.

 

To verify your identity please visit the following webpage:

https://www.wow-europe.com/login/login?service=https%3A%2F%2Fwww.wow-europe.com%2Faccount%2F%3Frhtml%3Dy

Only Account Administration will be able to assist with account retrieval issues. Thank you for your time and attention to this matter, and your continued interest in World of Warcraft.

 

 

Sincerely,

 

Account Administration

Blizzard Entertainment

 

Αυτο ειναι το email που σταλθηκε :( Το θεμα ειναι οτι δεν λεει πουθενα αν το account παγωσε ή εφαγε ΒΑΝ και δεν ξερω που μπορω να το δω χωρις να χρειαστει να βαλω gamecard ...γιατι αν ειναι να δωσω 30 € σχεδον για να μου πεταξει μυνημα οτι ειναι suspended τι να το κανω :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

MyM? το fusion είναι Nihilum+SK Gaming (Curse)

 

Gagas no idea man :-(

 

Κακο αυτο ρε γαμωτο :( να παω να βαλω καρτα 30 € και αν με εχουν κανει ΒΑΝ ? Τζαμπα τα λεφτα :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Greetings,

 

An investigation of your World of Warcraft account has found strong evidence that the account in question is being sold or traded. As you may not be aware of, this conflicts with Blizzard's EULA under section 4 Paragraph B which can be found here: WoW -> Legal -> End User License Agreement

and Section 8 of the Terms of Use found here:

WoW -> Legal -> Terms of Use

 

The investigation will be continued by Blizzard administration to determine the action to be taken against your account. If your account is found violating the EULA and Terms of Use, your account can, and will be suspended/closed/or terminated.

In order to keep this from occurring, you should immediately verify that you are the original owner of the account.

 

To verify your identity please visit the following webpage:

https://www.wow-europe.com/login/login?service=https%3A%2F%2Fwww.wow-europe.com%2Faccount%2F%3Frhtml%3Dy

Only Account Administration will be able to assist with account retrieval issues. Thank you for your time and attention to this matter, and your continued interest in World of Warcraft.

 

 

Sincerely,

 

Account Administration

Blizzard Entertainment

 

Αυτο ειναι το email που σταλθηκε :( Το θεμα ειναι οτι δεν λεει πουθενα αν το account παγωσε ή εφαγε ΒΑΝ και δεν ξερω που μπορω να το δω χωρις να χρειαστει να βαλω gamecard ...γιατι αν ειναι να δωσω 30 € σχεδον για να μου πεταξει μυνημα οτι ειναι suspended τι να το κανω :(

 

Κάνε το forward στο support της Blizzard και πες του να επιβεβαιώσουν ότι προέρχεται από αυτούς γιατί δεν γράφει πουθενά το ονομά σου και υποπτεύεσαι ότι είναι fake.

Επίσης, πιο είναι το email του αποστολέα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ah kk...

 

από ότι είδα είναι και αυτός μέσα...

 

btw το WoW Armory ΔΕΝ έχει κάνει update και έτσι δεν φαίνονται new items...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GaGas ρίξε μια ματιά εδώ: http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=2111545640&sid=1

Στείλε στο support να σου επιβεβαιώσουν την κατάσταση του account σου αν δεν βρείς άκρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GaGas ρίξε μια ματιά εδώ: http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=2111545640&sid=1

Στείλε στο support να σου επιβεβαιώσουν την κατάσταση του account σου αν δεν βρείς άκρη.

 

Ευχαριστω πολυ φιλε μου . Το email δεν ειναι απο καποιο απο αυτα που δηλωνει στο blue post αλλα για καλου και για κακου θα στειλω ενα email στο support να με ενημερωσουνε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Greetings,

 

An investigation of your World of Warcraft account has found strong evidence that the account in question is being sold or traded. As you may not be aware of, this conflicts with Blizzard's EULA under section 4 Paragraph B which can be found here: WoW -> Legal -> End User License Agreement

and Section 8 of the Terms of Use found here:

WoW -> Legal -> Terms of Use

 

The investigation will be continued by Blizzard administration to determine the action to be taken against your account. If your account is found violating the EULA and Terms of Use, your account can, and will be suspended/closed/or terminated.

In order to keep this from occurring, you should immediately verify that you are the original owner of the account.

 

To verify your identity please visit the following webpage:

https://www.wow-europe.com/login/login?service=https%3A%2F%2Fwww.wow-europe.com%2Faccount%2F%3Frhtml%3Dy

Only Account Administration will be able to assist with account retrieval issues. Thank you for your time and attention to this matter, and your continued interest in World of Warcraft.

 

 

Sincerely,

 

Account Administration

Blizzard Entertainment

 

Αυτο ειναι το email που σταλθηκε :( Το θεμα ειναι οτι δεν λεει πουθενα αν το account παγωσε ή εφαγε ΒΑΝ και δεν ξερω που μπορω να το δω χωρις να χρειαστει να βαλω gamecard ...γιατι αν ειναι να δωσω 30 € σχεδον για να μου πεταξει μυνημα οτι ειναι suspended τι να το κανω :(

 

Λογω τρομερης εμπιριας στο θεμα το εμαιλ ειναι κατα 99.99% φακε αλλα δεν παιρνω και ορκο , καταρχας θα ελεγε Greedings "kopane" , Στο τελος θα εβαζε και απο ποιο γραφειο ηρθε και οχι μονο "

Sincerely,

 

Account Administration

Blizzard Entertainment"

 

Φακε μαν , το ακκουντ σου θα ελεγε συσπενδεδ ... Μου στελνουν πολλες τετοιες μαλακιες ανα τακτα χρονικα διαστηματα μην ανυσηχεις βαλε καρτα ...

 

ΕΔΙΤ your account can, and will be suspended/closed/or terminated. Η ΒΛΙΖΖΑΡΔ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΠΗΛΕΙ . ΦΑΚΕ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογω τρομερης εμπιριας στο θεμα το εμαιλ ειναι κατα 99.99% φακε αλλα δεν παιρνω και ορκο , καταρχας θα ελεγε Greedings "kopane" , Στο τελος θα εβαζε και απο ποιο γραφειο ηρθε και οχι μονο "

Sincerely,

 

Account Administration

Blizzard Entertainment"

 

Φακε μαν , το ακκουντ σου θα ελεγε συσπενδεδ ... Μου στελνουν πολλες τετοιες μαλακιες ανα τακτα χρονικα διαστηματα μην ανυσηχεις βαλε καρτα ...

 

ΕΔΙΤ your account can, and will be suspended/closed/or terminated. Η ΒΛΙΖΖΑΡΔ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΠΗΛΕΙ . ΦΑΚΕ .

 

+1

Επίσης ή θα σου έκλειναν το account ή θα ήσουν under investigation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα για εναν που δουλευει του φαινονται αστεια. Σε ενα πιστιρικα ομως που τα ακουει νομιζει οτι ειναι τρομερος παιχταρας, αμα του δωσουν δε και κανενα μετρητο στο χερι εκει να δεις ... 400 ευρο να παρει το καθε πιτριρικι κολοτουμπες θα κανει απο την χαρα του.

 

Αν δουλευαν 18 ωρες την ημερα θα εβγαζαν 1500+ ευρω, ισως δε τους το εχει πει κανει ακομα.

Καλά δεν είπα ότι βγαίνει μεροκάματο έτσι αλλά για φαντάσου ότι οι περισσότεροι είναι πιτσιρικάδες οπότε αυτό τους φαίνεται σαν να είναι θεοί. Εξάλλου ξέρω πολλούς που κλείνουν 12ωρα στο wow και ούτε την ίδια φήμη έχουν, ούτε πληρώνονται, ούτε συμμετέχουν σε endgame content οπότε το να πληρώνεσαι να κάνεις κάτι που γουστάρεις είναι ένα + από μόνο του.

 

Gagas κι εγώ λέω να τους στείλεις mail και να τους ρωτήσεις ότι μας ρώτησες ή αν έχεις κανα φίλο in game κάνε contact κανα GM και ρώτα τον απευθείας ότι θέλεις, είναι πιο γρήγορο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω του αδερφου μου το account μπηκα να τους ρωτησω και μου ειπαν δεν μπορουμε να σου δωσουμε πληροφοριες για αλλο account in game παρολο που και του αδερφου μου το account ειναι στο δικο μου ονομα και email ..... οτι νανε σε αυτο τον τομεα η blizzard ..... ευχαριστω πολυ παιδια :) θα βαλω καρτα και ο Θεος βοηθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ROFL, wtf!!!!!!

 

Ρε lvl 72 και ακόμα borean toundra τι εθισμός..........

 

Σαμποτάζ στο όνομα μου :<

 

Gagas τα mails της blizz είναι συγκεκριμένα έλεγξε το. Θυμάμαι το noreplyeu@blizzard σίγουρα........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...