Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε θα πάρω το XP, δε θα πάρω gamecard, δε θα πάρω το XP, δε θα πάρω gamecard, δε θα πάρω το XP, δε θα πάρω gamecard, δε θα πάρω το XP, δε θα πάρω gamecard, δε θα πάρω το XP, δε θα πάρω gamecard, δε ...

 

... oh shit.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

άμα αρχίσω πάλι δεν πρόκειται να μείνω casual, εγγυημένα πράγματα και θα γίνει πάλι αγγαρεία...

 

άσε που για κάποιο λόγο βαρίεμαι να αρχίσω γενικότερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από το account management.

 

Account Name: ******* Change Password

Account Type: World of Warcraft + Burning Crusade

Account Status: Frozen

 

Δεν λεει πουθενα για ΒΑΝ ή τιποτα παρομοιο στο account managment . Να φανταστω οτι ειμαι οκ δηλαδη ? Εγω αποφασισα να ξανα αρχισω μονο για lvl up τους 70 ριδες και μετα τελος μονο λιγο bg . δεν προκειται ουτε μια στο εκκατομυριο να παω για high end game και raid μεχρι τα ξημερωματα . Ασε που δεν εχω πλεον τον χρονο που ειχα παλια αλλα και αν τον ειχα δεν αντεχω αλλο . Κανα instance κανα χαβαλε για να περναει η ωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Made of pure win !!!

 

http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=1828943873&sid=1

 

/quote New feature added: Anytime Chuck Norris’ name is mentioned in Barrens Chat, the player is instantly killed, and their account is closed permanently. An assassin is then sent out to kill the player IRL.

 

EDIT: http://www.worldofraids.com/news/375.html Ξενερωσα , καθαρισαν ολο το content του WOTLK σε δυο μερες.... Αντε γεια...

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

EDIT: http://www.worldofraids.com/news/375.html Ξενερωσα , καθαρισαν ολο το content του WOTLK σε δυο μερες.... Αντε γεια...

 

Γιατι ξενερωσες? Εγω ενιωσα κατι σαν λυπιση ,συμπονια για τα παιδια που το κανανε, το ιδιο νιωθω και για αυτους που γινανε 80 lvl εχτες. Εγω ειμαι 72 και συνεχιζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ε εντάξει τι περιμένατε από την ένωση των Nihilum και των Curse? uber guild... (btw έχουμε Έλληνα εκεί τον Ronni :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια δε καταλαβαινω πως στο καλο γινεται μετα απο 4-5 μερες να εχουμε ηδη 80αριδες.

Δλδ αυτοι οι ανθρωποι δε κανουν τπτ αλλο?

Ας πουμε εγω ειμαι 72 με πολυ ζορι, και δεν ειναι οτι δυσκολευομαι να ανεβω, ισα ισα που ανεβαινει σχετικα ευκολα, απλα δεν εχω χρονο.

Μου κανει τρελη εντυπωση,αυτοι οι ανθρωποι δε δουλευουν για παραδειγμα? Και αν ειναι μικροι δε πανε σχολειο?

Που ξερω γω πλεον υπαρχουν και 73 lvl DK, τι να πω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

δεν είναι μόνο ότι έγιναν lvl 80, αλλά ότι καθάριζαν και όλα τα νέα Raid Dungeons...

έκαναν clear το game σε 2-3 μέρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια δε καταλαβαινω πως στο καλο γινεται μετα απο 4-5 μερες να εχουμε ηδη 80αριδες.

Δλδ αυτοι οι ανθρωποι δε κανουν τπτ αλλο?

Ας πουμε εγω ειμαι 72 με πολυ ζορι, και δεν ειναι οτι δυσκολευομαι να ανεβω, ισα ισα που ανεβαινει σχετικα ευκολα, απλα δεν εχω χρονο.

Μου κανει τρελη εντυπωση,αυτοι οι ανθρωποι δε δουλευουν για παραδειγμα? Και αν ειναι μικροι δε πανε σχολειο?

Που ξερω γω πλεον υπαρχουν και 73 lvl DK, τι να πω

Να σου πω την αλήθεια όχι δεν κάνουν τίποτα άλλο. Εκτός ότι σπονσοράρονται για να παίζουν έχουν κάνει το wow τρόπο ζωής μην σου πω κι επάγγελμα, άρα σκοπός τους δεν είναι να διασκεδάσουν και να δουν όλο το content αλλά να κάνουν όλα τα World's First για την φήμη.

 

Btw όταν κάνουν lvl up δεν το κάνουν όπως εσύ, το ένα quest πίσω από το άλλο, pull ένα ένα τα mob, εξερεύνηση περιοχών κτλ. Αυτός που έχει το ρεκορ στο lvl up έκανε ατέλειωτο grinding σε περιοχές με aoe spells και είχε απλά healers εκτός party να τον healαρουν για να μην πέσει. Φαντάσου ότι οι Nihilum μπορεί να είχαν καμια 20αριά άτομα να τους boostαρουν ή ακόμα και μόνοι τους να ήταν φαντάσου να μπορούσες να κάνεις lvl up με ένα raid συνεχώς διαθέσιμο για party quests & instances.

 

Άσε που φαντάζομαι θα είχαν λιώσει στους test servers προκειμένου να μάθουν κάθε εκατοστό του παιχνιδιού, οπότε καμιά ανάγκη για εξερεύνηση και τεστ στα boss..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός ότι σπονσοράρονται για να παίζουν έχουν κάνει το wow τρόπο ζωής μην σου πω κι επάγγελμα,

 

Ενταξει οταν λεμε οτι εχουν σπονσορα μη φανταστεις οτι χεστηκαν και στα ευρο... αντε το πολυ να μη χρειαζεται να πληρωνουν για το site τους, να εχουν πληρωμενο ventrilo, και αν ειναι να πανε σε κανενα event να εχουν πληρωμενα εισητηρια και διαμονη.Ισως να εχουν και πληρωμενα account καθε μηνα.

 

Αυτα για εναν που δουλευει του φαινονται αστεια. Σε ενα πιστιρικα ομως που τα ακουει νομιζει οτι ειναι τρομερος παιχταρας, αμα του δωσουν δε και κανενα μετρητο στο χερι εκει να δεις ... 400 ευρο να παρει το καθε πιτριρικι κολοτουμπες θα κανει απο την χαρα του.

 

Αν δουλευαν 18 ωρες την ημερα θα εβγαζαν 1500+ ευρω, ισως δε τους το εχει πει κανει ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως τα λέει ο Praetorianos είναι.Ντάξει στην αρχή όταν είχαν κάνει C'Thun down world first μου άρεσαν όπως και το world first Kel Thuzad kill γιατί μέχρι τότε τα πρωτιά τα είχαν οι US servers και απο τότε στην ουσία άρχισε να μπαίνει δυναμικά στο παιχνίδι η Ευρώπη. Πλέον όμως έχει καταντήσει αηδία σε 2-3 μέρες clear το WotLK δηλαδή έλεος!Έμμεσα πιέζουν για νέο content τη στιγμή που οι υπόλοιποι είναι πολύ πίσω για να μην μιλήσω για τους casuals που μένουν σε άλλο παιχνίδι.Βασικά νομίζω ότι αυτό το fanboism με τους nihilum πρέπει κάποτε να σταματήσει, πλέον έχει κορεστεί νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Ενταξει οταν λεμε οτι εχουν σπονσορα μη φανταστεις οτι χεστηκαν και στα ευρο... αντε το πολυ να μη χρειαζεται να πληρωνουν για το site τους, να εχουν πληρωμενο ventrilo, και αν ειναι να πανε σε κανενα event να εχουν πληρωμενα εισητηρια και διαμονη.Ισως να εχουν και πληρωμενα account καθε μηνα.

 

τους αγοράζουν τα games, του πληρώνουν τα accounts, τους αγοράζουν gold για να παίρνουν consumables για τα raids κτλπ κτλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Account Name: ******* Change Password

Account Type: World of Warcraft + Burning Crusade

Account Status: Frozen

 

Δεν λεει πουθενα για ΒΑΝ ή τιποτα παρομοιο στο account managment . Να φανταστω οτι ειμαι οκ δηλαδη ? Εγω αποφασισα να ξανα αρχισω μονο για lvl up τους 70 ριδες και μετα τελος μονο λιγο bg . δεν προκειται ουτε μια στο εκκατομυριο να παω για high end game και raid μεχρι τα ξημερωματα . Ασε που δεν εχω πλεον τον χρονο που ειχα παλια αλλα και αν τον ειχα δεν αντεχω αλλο . Κανα instance κανα χαβαλε για να περναει η ωρα

 

Καποιος να μου απαντησει παιδια :( αν ξερει φυσικα γιατι αυριο λεω να παρω καρτα ανανεωσης :) Μην παει χαμμενη μαζι με το expansion :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...