Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=6848456286&sid=1

 

Ανηξαν migrate kαι για pve servers . Εκει λενε οτι οι alliance dominate bgs ... Οποτε να στειλω τον ally αντι για τον horde ? Really dont know...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Ο Athene πήρε τον π... :D

Μεταφέρω την απάντηση του Athene.

 

What the FSCK did you just say? Man' date=' you just need to understand that I am a superior human and stop feeling jealous. You feel jealous because you can't understand that I am just better than you. You... you... YOU NOOB! You're a n00b, you understand dat? A N00b! Nothing! SSSShhhhhhhhhhhhh! Watch me? Shhhhhhhhhhhhhhh!

 

Don't you get dat I am like Jesus? Jesus could also heal... he also had THE POWER! Man, you go and post something like dat on de Internet? DE INTERNET? I fscking OWN de Internet! When I got to de Internet de ENTIRE food chain changed! Understand dat? CHANGED! Everyone went to the bottom. Υou see, I'm like the mafia, people are paying me, PAYING ME, real money, to even LET THEM be in de place!

 

blah blah blah[/i']

 

Απορώ πώς δεν τον είχε πάρει το αυτί μου τόσο καιρό. Πραγματικά θέλω να τον δω στην ηλικία του Λεβέντη... Θα κάνει ΘΡΑΥΣΗ! :P

 

ΥΣ. Στην αρχή νόμιζα πως μιλούσε σοβαρά και ανησύχησα για τις επιδράσεις του παιχνιδιού στα ανθρώπινα κύτταρα :cry:

Επεξ/σία από nske
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταφέρω την απάντηση του Athene.

 

 

 

Απορώ πώς δεν τον είχε πάρει το αυτί μου τόσο καιρό. Πραγματικά θέλω να τον δω στην ηλικία του Λεβέντη... Θα κάνει ΘΡΑΥΣΗ! :P

 

ΥΣ. Στην αρχή νόμιζα πως μιλούσε σοβαρά και ανησύχησα για τις επιδράσεις του παιχνιδιού στα ανθρώπινα κύτταρα :cry:

 

Oταν εβλεπα το πρωτο του βιντεακι στο youtube ειχα παθει πλακα. Λεω δεν μπορει να υπαρχουν τοσο καμενοι. Μετα τα πρωτα δευτερα του βιντεο καταλαβα οτι ειναι τρελος χαβαλες το παληκαρι :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω απολυτα . Aq 40 και ξερω ψωμι . Αν και ειχα τρελα και με το BWL αλλα σε θεμα τακτικης το aq ηταν ολα τα λεφτα

 

Ε οχι και τρελό tact του AQ40.......και σε κανένα σημείο συγκρίσιμο με το Naxx.

 

Τώρα πάω για lvl up και όσο απίστευτο και αν φαίνεται, βαριέμαι :< Δεν το περίμενα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε οχι και τρελό tact του AQ40.......και σε κανένα σημείο συγκρίσιμο με το Naxx.

 

Τώρα πάω για lvl up και όσο απίστευτο και αν φαίνεται, βαριέμαι :< Δεν το περίμενα......

 

ελα ρε γιατι . τι ειχε το Aq40 ? το NAXX δεν το εζησαν πολλοι για αυτο για τους περισσοτερους παραμενει αγνωστο . δεν μου αρεσε ποτε σαν raid .

 

Εσυ πας για lvl up και βαριεσαι και εγω δεν εχω καρτα στο wow και θελω να το ξανα αρχισω αλλα κρατιεμαι να μην κολησω παλι και βαριεμαι :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταφέρω την απάντηση του Athene.

 

 

 

Απορώ πώς δεν τον είχε πάρει το αυτί μου τόσο καιρό. Πραγματικά θέλω να τον δω στην ηλικία του Λεβέντη... Θα κάνει ΘΡΑΥΣΗ! :P

 

ΥΣ. Στην αρχή νόμιζα πως μιλούσε σοβαρά και ανησύχησα για τις επιδράσεις του παιχνιδιού στα ανθρώπινα κύτταρα :cry:

 

ho ho ho! Δεν τα λέει σοβαρά αλλά έτσι όπως τα λέει είναι χάλια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ΕΠΕΙΓΟΝ ! Αποφασισα απο Δευτερα να μπω να παιξω Wrath ( Οχι που δεν θα το εκανα ) αλλα μολις πηρα ενα εμαιλ απο την blizzard το οποιο λεει οτι φενετε οτι το account μου εχει δραστηριοτητα για πωληση προς τριτους κατι το οποιο ειναι παρανομο και συμφωνα με το μπλα μπλα μπλα μπλα θα γινει περαιτερω ελεγχος και μπλα μπλα μπλα μπλα .....υπαρχει τροπος να δω ενω το account Μου ειναι παγωμενο αν εχει φαει ΒΑΝ ? scroll of res δεν παιζει γιατι εχει παγωσει 8/10 οποτε δεν εχει συμπληρωσει 90 μερες :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, μία βοήθεια και εδώ. Έχω Vista 64 και εγκατέστησα το WoW (χωρίς κανένα expansion). Μόλις πήγα να κάνω login μου ζήτησε να κατεβάσω ένα patch, μεγέθους 1.1 gb. Το κατέβασα και μόλις πήγα να παίξω, ζήτησε κι άλλο ένα patch των 3,2 gb αν θυμάμαι καλά. Κατέβηκε κι αυτό, αλλά όποτε πάω να παίξω μου ζητάει το patch των 3,2 gb που έχω ήδη κατεβάσει. Πρέπει να το κάνω manually εγκατάσταση?

Δεν εγκαθίσταται μόνο του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα ρε γιατι . τι ειχε το Aq40 ? το NAXX δεν το εζησαν πολλοι για αυτο για τους περισσοτερους παραμενει αγνωστο . δεν μου αρεσε ποτε σαν raid .

 

Δεν μου άρεσε το όλο σκηνικό του ΑQ :/. Προτιμώ δράκους και undeads by far από......τα ζουζούνια :D.

 

Στο AQ πήγαινα στην κυριολεξία με το ζόρι, με παρακάλαγαν. Ίσως να έφταιγε και το loot που για healer ήταν άθλιο (no tier 2,5 για healer). Μόλις πήρα staff και τις ρόμπες (με τις οποίες και ήμουν πολύ hawt και sexsy xD) άρχισα το QQ "πάμε naxx, πάμε naxx, gief naxx, no more bugs". Ως αποτέλεσμα δεν ρίξαμε ποτέ C'thun αλλά 11 bosses Naxx :P.

 

Νaxx αγαπημένο, τρελό ανεπανάληπτο instance. Ήταν το πρώτο instance στο οποίο έστω και για μια μάχη (instructor raz) δεν ήμουν ο medic της πίσω γραμμής. Ανυπομονώ να καστάρω εκ νέου σε battle Mind Control και να τον ακούσω να λέει "Υou dissapointed me students". Κάθε του βήμα και μια εμπειρία.......ποια μάχη να πρωτοθυμηθώ Αnub,Faerlina,Maexxna,Gluth, Grob, Patch, Noth, Heigan, Thadius, Loatheb.......όλες καταπληκτικές!!!! Ήταν μακράν η καλύτερη περίοδος ingame. Μέχρι σήμερα δεν έχω συναντήσει raid όχι καλύτερο του naxx αλλά που να πλησιάζει έστω το naxx.

 

Το naxx του wrath είναι ίδιο με το original naxx? Έχει αλλάξει κάτι?

 

Ο κυριότερος λόγος που προσπαθώ να προσπεράσω την ανία μου στο lvl up (still lvl 72!) είναι για να ξαναβρεθώ στο naxx. "Λίγο ακόμα xp με φέρνει πιο κοντά στο naxx". Aυτό σκέφτομαι για να αντιμετωπίσω την περίεργη βαρεμάρα που με χτύπησε ξαφνικά (ίσως φταίει και το 2hours queue.....). Είχα να μπω ένα μήνα πριν το expansion στο παιχνίδι και περίμενα να είμαι πιο δραστήριος στο παιχνίδι. Επέστρεψα στο παλιό μου guild σε έναν καταπληκτικό server και παρόλα αυτά δεν νιώθω την καύλα που ένιωθα όταν αντίκριζα το παιχνίδι. Μάλλον το γεγονός ότι ο πυρήνας των Ελλήνων δεν είναι πια μαζί στο ίδιο guild μου έχει στοιχίσει :(. Άλλοι έχουν μείνει πίσω στον Lightnings Blade, άλλοι το έχουν παρατήσει ολοσχερώς - και βαράνε μεγάλα ζόρια αυτή την περίοδο γνωρίζοντας ότι έχει βγει το expansion :D -. Μπορεί όλη η παρέα από την Ευρώπη να είναι μαζί (παίζουμε από περίοδο ΜC)......αλλά τα παιδιά που συμμετείχαν στα real beer/μπριζόλα raids xD, τα παιδιά που πίνουμε και έναν καφέ μαζί, με τα οποία τηλεφωνιόμαστε και γνωριζόμαστε πολύ καλά και εκτός παιχνιδιού......ΔΕΝ.

 

Με περίμενα πολύ πιο hardcore tbh, τέτοιες εποχές στο tbc δεν είχα κλείσει μάτι και πήγαινα καρφί για το 70.....φέτος los poulos πολύ χαλαρό με βρίσκω και με βλέπω να τους κρεμάω χωρίς να το θέλω.

 

Λυπήθηκα ένα παλικάρι από το guild σήμερα. Σχεδόν άυπνος από το launch πήγαινε καρφί για πρώτος mage και πρώτο gnome lvl 80.....το έχασε για ένα τέταρτο από κάποιον άλλο. Όταν είδαμε το achievement του άλλου στο chat γέμισε το guild chat με sad faces. Αφήνω ασχολίαστο το γεγονός ότι ήταν άυπνος αλλά όπως και να έχει, τόση προσπάθεια τόση επιμονή και τελικά για λίιιιιιγο, τόσο δα να χαθεί :<. Ήταν που ήταν το παιχνίδι εθιστικό, τα γαμώachievements το έκαναν χειρότερο.

 

BTW nihilum 8 bosses down already στο 25άρι? OMG, εντάξει είπαμε hardcore αλλά αυτοί έχουν ξεπεράσει κάθε όριο.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Το naxx του wrath είναι ίδιο με το original naxx? Έχει αλλάξει κάτι?

 

http://www.wowwiki.com/Naxxramas

 

θα είναι 10αρι και 25αρι entry level dungeon... :-( :-( :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

εγώ περιμένω να μου δώσει-χαρίσει το game ένας φίλος μου(το πήρε τσάμπα και αυτός, θα έχει χρησιμοποιήσει ασφαλώς το serial) για να προστεθεί στην συλλογή των original games της Blizzard που έχω...

 

κατά 99.999999999999999999999999999999% δεν πρόκειται να παίξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

So..... u wont rule the universe with a lifebloom :P?

 

Θα το βάλεις.....θα το δεις......ε μετά από τόσο μεγάλη αποχή από το παιχνίδι κάτι θα κάνεις. Δεν σου λέω ότι θα λιώνεις 24/7 αλλά για casual κανένα 2-3μηνο, πολύ πιθανό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...