Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν σε νοιάζει αυτό. Κάνε quests στην outland και σύντομα θα είσαι 70level. 3-4 περιοχές αρκούν για να 70ρίσεις πλεόν μιας και το συνολικό xp για κάθε level έχει μειωθεί κατά 30%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μάλιστα... Ψήνομαι ρε γαμώτο να φτιάξω και νέο χαρακτήρα έτσι για να τα θυμηθώ όλα. Τώρα με την Warlock μου ούτε θα ξέρω τι κάνουν τα spells μου...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω 1μιση χρόνο να παίξω και είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου να μην ξανασχοληθώ αλλά έχω αρχίσει και ψήνομαι πάλι:cry:

 

Καταρχήν πρέπει να ξανακάνω εγκατάσταση και τα 2 προηγούμενα(όχι τίποτα άλλο παίρνει πολύ ώρα);

 

Και δεύτερον όπως είναι λογικό το account μου είναι ανενεργό,αν πάρω το expansion θα μπορώ να παίξω κανονικά ένα μήνα ή θα πρέπει να αγοράσω gamecard;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα... Ψήνομαι ρε γαμώτο να φτιάξω και νέο χαρακτήρα έτσι για να τα θυμηθώ όλα. Τώρα με την Warlock μου ούτε θα ξέρω τι κάνουν τα spells μου...!

 

αρχιζε να κοπανάς mob και θα θυμηθείς, μην κάνεις το λάθος να παρατήσεις 60ρι για lvl 1 char, καθαρισε στα γρηγορα outland (-30%xp) και ελα northrend:p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή το e-mail που είχα δηλώσει δε το χρησιμοποιώ πια(ήταν της otenet και τώρα άλλαξα εταιρία) υπάρχει δυνατότητα να βάλω κάποιο άλλο;Στην επιλογή που έχει για να αλλάξεις e-mail θέλει να είναι accessible και το παλιό e-mail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για οποιον ενδιαφερεται στο ΠΛΑΙΣΙΟ στην Π.Π.Γερμανου 11 Θεσσαλονικη στις 4:15 που πηγα για να παρω 2 απλα WoTK για το αφεντικο μου και για τον αδερφο μου ειχε 25+ απλα WOTK Και 16 COLLECTORS .... δεν ξερω αν εχει ακοα εχουν περασει 2 ωρες αλλα καντε ενα τηλεφωνο να ρωτησετε :)

 

Απο εκει και περα ψηνομαι επειτα απο απουσια μηνων να μπω να δω το Wrath αλλα ρε γμτ δεν εχω τον χρονο πλεον ουτε για end game raid ουτε για τιποτα . Το πολυ 2 ωρες την ημερα θα εχω :( Συμφερει ? Η τζαμπα λεφτα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πρωτες εντυπωσεις (μετα 1 ωριτσα παιχνιδιου...):

1. Ευκολα τα αρχικα quest

2. Πολυ λιγα fps 20-40...

3. Ξανακολλησα με το wow μετα απο 1 και βαλε χρονο!

 

Έχει γίνει πιό βαρύ το παιχνίδι δηλαδή. Εγώ έπαιζα γύρω στα 30fps, θα πέσω πολύ τώρα?

Μην με ξενερώσεις pls :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει γίνει πιό βαρύ το παιχνίδι δηλαδή. Εγώ έπαιζα γύρω στα 30fps, θα πέσω πολύ τώρα?

Μην με ξενερώσεις pls :P

 

έχει βαρύνει κάπως, αλλά δικαιολογημένα, και σίγουρα όχι υπερβολικά. Σκέψου ότι πήγαινα με το group στο Utgarde Keep και σταματήσαμε πριν την είσοδο στο κατηφορικό τουνελ (για όσους ξέρουν) και χαζεύαμε για κανά λεπτό τα γραφικά, κρίμα που μέσα στον πανικό να φτάσουμε γρήγορα 80 συνήθως δεν δίνουμε και πολύ σημασία :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δυστηχως το game ειναι εθιστικο , τα quest των death knight ειναι σαν να τα παιζεις σαν rpg ακολουθουν ενα φανταστικο story που αν καθεσαι και τα διαβαζεις ειναι σαν μην παιζεις online .

 

 

 

Το ποιο καλο κομματι ειναι εκει που σε βαζει να εκτελεσεις καποιον δικο σου ανθρωπο απο την ιδια φυλη (εγω σκωτοσα την blood elf γκομενα)και πριν τη σκωτοσεις αυτη σου θυμιζει παλια πριν ο lich king να σε controlarei πως ητανε και τονα κ τ αλλο κ στο τελος σου λεει ξερω εγω "excecute me i have no chances of living" και τη σκωτωνο και μου θυμιζει εκει που ο arthas σκωτωσε τον πατερα του ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...