Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απλά τσέκαρε αν υπάρχει ο χαρακτήρας στο Armory ;)

 

Ο ξαδερφός μου είχε 9 μήνες ανενεργό account, και οι χαρακτήρες του υπήρχαν ακόμα :)

 

Μου τον εμφανίζει τον χαρακτήρα μου (σιγά μην είμαι 27, θα ήθελα, 23 είμαι και το είχα ξεχάσει :o) και μου εμφανίζει αυτό το μήνυμα όταν πατάω επάνω του:

 

Character Data Unavailable

 

The character you are trying to view is not currently available on the Armory. Since Armory data is periodically updated, characters need to have been active recently for detailed character data to show up. Character profiles that have been updated recently may display this message as a result of high server load.

 

Υπάρχει ή όχι? Μπερδεύτηκα...

 

Aν εισαι lvl 27 γιατι να αγορασεις WotLK? Οι νεες περιοχες ειναι για 70+

 

Μου έλυσες την απορία. Συνεπώς, κάθε expansion, φιλοξενεί και τα δικά του levels. Thanx. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι υπάρχει δυνατότητα να σου κάνουν retrieve ένα χαρακτήρα μέχρι και πριν από ένα χρόνο.

Στην τελική μόνο level 23 είσαι άρα εύκολα ξεκινάς από την αρχή. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2-3 ερωτησούλες στα γρήγορα:

 

Είχα αγοράσει το Battle Chest κι είχα εγκαταστήσει μόνο το WoW, χωρίς το Burning Crusades.

 

Το account μου (ένας Dark Elf Hunter lvl 27) θα υπάρχει ακόμα, μετά από απουσία 8 μηνών από το άθλημα?

 

Αν εγώ αγοράσω το Wotlk, θα μπορώ να παίξω κατευθείαν στα καινούργια locations ή πρέπει να περάσω πρώτα απ' όλες τις περιοχές του WoW και του Burning Crusades, για να μπορέσω να μπω σε αυτές του Wotlk?

Αυτό, ποτέ δεν το κατάλαβα...

 

Επίσης Warhammer Online ή WoW κατά τη γνώμη σας?

 

Στην ουσία το WotLK θα σου χρειαστεί μετά τα 70 lvl(εκτος αν θες να κανεις death knight στα 55lvl), το TBC σου χρειάζεται μετά τα 60 level αλλα έχει και τις νέες φυλές μέσα, αν θες παράδειγμα να κάνεις draenei ή blood elf πρέπει να έχεις το TBC.Αν σκοπεύεις να συνεχίσεις τον lvl27 char σου τότε δεν σου χρειάζεται άμεσα κανένα από τα xpac.Όσο για το αν έχει γίνει delete ο char αν και συμβαίνει γενικά στα ΜMΟ μετά από 6 μήνες ανενεργού account να χάνονται οι chars, στο wow παρόλα αυτά δεν έχω ακούσει να γίνεται κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι υπάρχει δυνατότητα να σου κάνουν retrieve ένα χαρακτήρα μέχρι και πριν από ένα χρόνο.

Στην τελική μόνο level 23 είσαι άρα εύκολα ξεκινάς από την αρχή. ;)

 

 

Edit: Με πρόλαβε ο Killik

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι υπάρχει δυνατότητα να σου κάνουν retrieve ένα χαρακτήρα μέχρι και πριν από ένα χρόνο.

Στην τελική μόνο level 23 είσαι άρα εύκολα ξεκινάς από την αρχή. ;)

 

Να ξεκινήσω από την αρχή δεν παίζει... :-)

 

Αφενός έχω χάσει αρκετές ώρες για να φτάσω 23, μιας και δεν είμαι experienced rpg gamer και αφετέρου δεν κολλάω και ιδιαίτερα, απλώς θέλω να παίζω καμία ωρίτσα, maximum 2ωρο την ημέρα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ,να ρωτησω, το wotlk θελει εγκατεστημενο το bc?

 

Εγω το εχω copy pasted σε εναν φακελο, να το βαλω στον ιδιο, η να κανω delete to wow και install παλι? (vista)

Η απλα install σε αλλο φακελο το wotlk?

Θελει και patch?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφενός έχω χάσει αρκετές ώρες για να φτάσω 23, μιας και δεν είμαι experienced rpg gamer και αφετέρου δεν κολλάω και ιδιαίτερα, απλώς θέλω να παίζω καμία ωρίτσα, maximum 2ωρο την ημέρα.

Αν σου φαίνεται σημαντικός ο χρόνος που χρειάζεται για να φθάσεις στα 23 τότε θα φρίξεις όταν δεις τον χρόνο που χρειάζεται για το end-game :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πρωτες εντυπωσεις (μετα 1 ωριτσα παιχνιδιου...):

1. Ευκολα τα αρχικα quest

2. Πολυ λιγα fps 20-40...

3. Ξανακολλησα με το wow μετα απο 1 και βαλε χρονο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομαι , να παω να το παρω η να μην παω .. Φοβαμαι μηπως εχουν τελειωσει τα κουτια κ παω αδικα εκει κατω... Αχχ και θελω να παιξω ...

 

1) Death Knight

2) Davelis heading to Northrend

3) Get 80 both .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σου φαίνεται σημαντικός ο χρόνος που χρειάζεται για να φθάσεις στα 23 τότε θα φρίξεις όταν δεις τον χρόνο που χρειάζεται για το end-game :-D

 

Υπάρχει end-game? Νόμιζα ότι ήταν ατελείωτο, γι' αυτό και "αρρώσταιναν" οι περισσότεροι. :confused:

 

Βασικά μου περιτριγυρίζει το μυαλό το WoW εδώ και κανένα μήνα, οπότε λέω να ασχοληθώ λίγο, μέχρι να το βαρεθώ πάλι και να ξεκολλήσω... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πήρε τηλέφωνο το παλικάρι που είχα εξυπηρετήσει με το TBC Collectors (φιλαράκι από gamesway εποχές) και μου λέει "Σου έχω μια CE δωρό".......Βρέθηκα με τρεις τελικά :P

 

Θα κάνω μου φαίνεται videάκι σαν τα sony fanboys που έπαιρναν τα ps3 σωρηδόν χαχα.

 

Το παιχνιδάκι μαμάει κλασσικά. Το βραδάκι θα ξεκινήσει το πραγματικό ΛΙΩΣΙΜΟ!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω και εγώ στα χέρια μου και θα ξεκινήσω απόψε μετά από 1+ χρόνο απουσίας.

 

Ερώτηση: Έχω μία human warlock level 60. Το θέμα είναι πως είμαι χαμένος ρε παιδιά, δε θυμάμαι καν να παίζω, δεν παίζει να είμαι στα ίδια levels με τους τότε φίλους. Τι γίνεται υπάρχει κόσμος που παίζει ακόμα στα χαμηλά levels; Αν φτιάξω νέο χαρακτήρα θα υπάρχει λαός ή θα βουλοδέρνω μόνος μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...