Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και εχει γινει topic πιο κατω ,αφορουσε ομως την beta,ειπα να ανοιξω ενα νεο topic για την final version.

Η πρωτη μερα διαθεσης του παιχνιδιου πανευρωπαικος (και στην Ελλαδα) ηταν σημερα 11/2 .Οποιος ομως το αναζητησε στα ραφια των καταστηματων μετα απο της 10 το πρωι απογοητευτηκε μιας και ειχαν εξαφανιστει ολα!!

Τελικα το βρηκες ενας φιλος μου στον Παπασωτηριου τον Ιωαννινων και μου το στελνει με κτελ... :shock:

 

 

Όπως μόλις έμαθα απο τα παιδια που δουλευουν στο Πλαισιο της Πάτρας.

Το μαγαζι θα ανοιξει στις 12:01 για το παιχνιδι και ΜΟΝΟ...

(θα ειμαι εκει απο τις 10.....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όπως μόλις έμαθα απο τα παιδια που δουλευουν στο Πλαισιο της Πάτρας.

Το μαγαζι θα ανοιξει στις 12:01 για το παιχνιδι και ΜΟΝΟ...

(θα ειμαι εκει απο τις 10.....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 εκδόσεις έχει το wrath, την collectors και την απλή. Η απλή είναι η γνωστή των 35 ευρώ.

 

Τελικά εγώ κατέληξα με.......2 CE και μια απλή :P όπως στο tbc και ακόμα δεν έχω καμία στα χέρια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για δες που ενω εχω παρατησει το game εδω και 3 μηνες ψηνομαι να ξεκινησω ξανα να παιζω . Το πρωι περιμενω μια collectors και μια απλη για το αφεντικο μου αλλα λεω να καβατζωσω την απλη και να του πω παρε το collectors και σιωπη .....αλλα ρε γμτ δεν αντεχω ΞΑΝΑ καψιμο ΞΑΝΑ raid ΞΑΝΑ hardcore ΞΑΝΑ lvl up ΞΑΝΑ lvl up 4 alt ΞΑΝΑ ντυσιμο απο την αρχη :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chill ενδιαφερομαι για ce η εστω και την απλη ... Αν ειναι να μην τρεχω κ να ψαχνωμαι .. Πες αν θες ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για δες που ενω εχω παρατησει το game εδω και 3 μηνες ψηνομαι να ξεκινησω ξανα να παιζω . Το πρωι περιμενω μια collectors και μια απλη για το αφεντικο μου αλλα λεω να καβατζωσω την απλη και να του πω παρε το collectors και σιωπη .....αλλα ρε γμτ δεν αντεχω ΞΑΝΑ καψιμο ΞΑΝΑ raid ΞΑΝΑ hardcore ΞΑΝΑ lvl up ΞΑΝΑ lvl up 4 alt ΞΑΝΑ ντυσιμο απο την αρχη :(

 

Καλά έχεις αφεντικό που παίζει WoW και κάθεσαι??

Του πασάρεις την collector τον βοηθάς να κάνει level up και τσουπ να και η προαγωγή....

Ο Obama πως νομίζεις ότι έγινε πρόεδρος...;)

Με έναn druid ξεκίνησε και αυτός....:devil::devil::devil::devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chill ενδιαφερομαι για ce η εστω και την απλη ... Αν ειναι να μην τρεχω κ να ψαχνωμαι .. Πες αν θες ...

 

Η μια CE και η μια απλή είναι για πάρτι μου - έχω 2 accounts -, η άλλη είναι για ένα κολλητάρι μιας και μπόρεσε να εξασφαλίσει μόνο μια από τα public και αυτή θα την πάρει η κοπελιά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα οκ :-) ,δεν πηραζει .. .αλλη φορα ομως να το λες γιατι καυλω@@α αδικα ...

 

 

-----Προστέθηκε 12/11/2008 στις 11 : 16 : 07-----

 

 

Αρχησε το παρτυ παιδια !!! http://www.wow-europe.com ... Μπορουμε ηδη να κανουμε upgrade το account μας !! :-) Ολε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασα απο το event στα multirama στην τσιμισκή για να πάρει το game ένας φίλος μου και μιας και ήμουν εκεί μπήκα και στην κλήρωση και κέρδισα αυτό:

119455957024385800.jpg

Το παιχνίδι δεν με αφορά μιας και ακόμα πλησιάζω τα 40lvl... Αρκετός κόσμος στο event.

In-game εντυπώσεις anyone? ;p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως περνανε οι ωρες μεχρι αυριο το μεσημερι που θα παω να το παρω?

τους βλεπω μεσα και λιωνουν (61 lvl DK μετα απο 1μιση ωρα omg) και αρχιζω να ζηλευω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τετοια ωρα τετοια λογια...

 

εστειλα εναν φιλο μου να παει να παρει 2ο για μενα διοτι δεν μπορουσα λογω ασθενιας στο ποδι, το πηρε το ανοιξε, μου εδωσε το σειριακο, εκανα upgrade το account στο wow-europe, παω να μπω στο παιχνιδι και μου λεει οτι χρειαζομαι και το DVD !!!

 

Αν ειναι δυνατον λεω... αφου ο σειριακος ειναι στην ουσια τα 35 ευρω!!!

Λεω θα γινει update οπως τα patch... τιποτα... παω στο link για το client download της ιδιας της Blizzard και εχει μονο μεχρι το BC !!!

 

Παω στους θειους να καταβασω το .iso γινεται της.... μπιιιιιπ!!! Χαλια ταχυτητες.

 

Οποιος μαγκας εχει links απο Rapidshare για το EU DVD μπορει να μου τα στειλει? ( θεωρω οτι δεν ειναι παρανομο απο την στιγμη που απο μονο του το DVD δεν παιζει πρεπει να εχει καποιος το account... και εγω στην ουσια τωρα εχω WotLK account χωρις να μπορω να παιξω )

 

Ξεχασα να πω οτι ΔΕΝ εχω καν δυνατοτητα να μπω στο παιχνιδι ουτε σαν BC, η βαζω το DVD η τιποτα!!!

 

Please ρε παιδες να βρει καποιος... ειμαι με γυψο αλλιως θα πηγαινα ο ιδιος να παρω το DVD απο τον φιλο μου και ας μας χωριζουν τοσα χιλιομετρα...

 

Τετοια ωρα τετοια λογια οπως ειπα...

 

ΑΚΥΡΟ.. βρηκα :)

Επεξ/σία από ExCiZieR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...