Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μου ζητάει να κάνω Account Upgrade, όπως στο BC, δεν το κάνω γιατί φοβάμαι μη με "κλειδώσει" επειδή δεν έχει πάει 13 ο μήνας. Ξέρει κανένας τι πρέπει να κάνω?

 

μου δινεις το wotlk key ,το τσεκαρω στο δικο μου account,και σου δινω το δικο μου key αυριο που θα το εχω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε blue post (ψάχτε το, εγώ βαριέμαι) πριν καμιά βδομάδα είχαν πει ότι δεν θα υπάρχει διαθέσιμο για download το WotLK στη μέρα ανοίγματος των servers. Ίσως γίνει αυτό μετά από καμιά βδομάδα ή και αργότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ λοιπόν...Warhammer στην άκρη γιατί βγήκε μάπα το καρπούζι....

 

Hardcore World Of Warcraft από το βράδυ....

 

Θα πεταχτώ στο multirama στα Βριλλήσια το βραδάκι, οπότε τα λέμε ingame παιδιά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το καημένο που μου τέζαρε το pc και το καινούριο δεν λέει να έρθει τι να πω? /cry

Έχω κάνει ninjah το pc ενός φίλου αλλα ούτε flash games στο net δεν μπορεί να παίξει!:confused:Βάλτε και κάνα screenie από το opening να πάρουμε κι εμείς μια γεύση οέο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πλαισιο λεει οτι η παραγγελια μου ειναι τιμολογημενη και οτι θα σταλει σημερα... Την εκανα χθες κατα τις 4... Να περιμενω σημερα ή εννοουν οτι θα σταλει στο κουριερ και αυτο θα τη φερει αυριο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...