Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη μενω επαρχια και ενας φιλος απο την Αθηνα θα το παρει σημερα τα μεσανυχτα μπορει αν μου δωσει το cd-key να κανω ενεργοποιησει και να παιξω χωρις προβλημα? Η χρειαζεται οπωσδηποτε το dvd για εγκατασταση?Νομιζω πως το παιχνιδι εχει κατεβει μαζι με τα τελευραια patch και το μονο που χρειαζεται ειναι ο σειριακις αριθμος.Ισχυει κατι τετοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδια εβγαλα μια προπληρωμενη καρτα για να κανω subscription στο wow να μου ερχεται πιο φθηνα.Η μαλακια ειναι οτι προσπαθησα να να κανω subscription χωρις να ειναι ενεργοποιημενη η καρτα και μου εβγαλε 3 attmpts οτι και καλα προσπαθησα 3 φορες σε μια μερα χωρις επιτυχια.

Τωρα η καρτα μου ειναι ενεργοποιημενη αλλα και παλι δεν μπορω να προσπαθησω γιατι εξακολουθει να μου βγαζει το ιδιο μηνυμα.

Ξερει κανεις τι πρεπει να κανω?

 

Ξαναδοκίμασε την επόμενη μέρα :-)

 

Επειδη μενω επαρχια και ενας φιλος απο την Αθηνα θα το παρει σημερα τα μεσανυχτα μπορει αν μου δωσει το cd-key να κανω ενεργοποιησει και να παιξω χωρις προβλημα? Η χρειαζεται οπωσδηποτε το dvd για εγκατασταση?Νομιζω πως το παιχνιδι εχει κατεβει μαζι με τα τελευραια patch και το μονο που χρειαζεται ειναι ο σειριακις αριθμος.Ισχυει κατι τετοιο?

 

Ναι, χρειάζεσαι τα CD εγκατάστασης για να παίξεις το expansion. Αυτά που κατέβασες ήταν απλά τα απαραίτητα για την ομαλή μεταφορά από το υπάρχον content στο WotLK και όχι τα αρχεία εγκατάστασης του expansion.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, χρειάζεσαι τα CD εγκατάστασης για να παίξεις το expansion. Αυτά που κατέβασες ήταν απλά τα απαραίτητα για την ομαλή μεταφορά από το υπάρχον content στο WotLK και όχι τα αρχεία εγκατάστασης του expansion.

 

Είσαι σίγουρος; Γιατί δεν μπορεί απλά ενα patch να είναι 2.5Gb. Σίγουρα θα πρεπει να περιέχει και το content του WoTLK. Κατά 99% πιστεύω πως μόνο το cd-key χρειάζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι σίγουρος; Γιατί δεν μπορεί απλά ενα patch να είναι 2.5Gb. Σίγουρα θα πρεπει να περιέχει και το content του WoTLK. Κατά 99% πιστεύω πως μόνο το cd-key χρειάζεται.

 

 

Τελικα πιο απο τα δυο προηγουμενα post ισχυει?Χρειαζεται το dvd η ΟΧΙ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα παραγγείλει το WTLK στον Παπασωτηρίου και μου το στείλανε σήμερα το πρωί :-D!!. Να το εγκαταστήσω ή πρέπει να περιμένω μέχρι αύριο?

 

Photo με δίπλα σημερινή εφημερίδα....

Αλλιώς δεν το πιστεύω....

Ναι, είμαι άπιστος Θωμάς....:devil::devil::devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Photo με δίπλα σημερινή εφημερίδα....

Αλλιώς δεν το πιστεύω....

Ναι, είμαι άπιστος Θωμάς....:devil::devil::devil:

καλά το wrath το βρίσκω, σημερινή εφημερίδα που να βρώ?:P:p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι σίγουρος; Γιατί δεν μπορεί απλά ενα patch να είναι 2.5Gb. Σίγουρα θα πρεπει να περιέχει και το content του WoTLK. Κατά 99% πιστεύω πως μόνο το cd-key χρειάζεται.

 

Μια χαρα χρειάζεται, κατέβασα χθες το exp απο rapid το οποίο ηταν 7.5g και έκανε κανονικά εγκατάσταση και στην συνέχεια update των game files.

 

ΥΓ.

Τελικά τυπικότατος ο Παπασωτηριου, με πηραν τηλέφωνο πως θα περάσουν να φέρουν την CE σήμερα το μεσημέρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε και εγώ νόμιζα ότι μας δούλευες!!!!!

Είδες την πάτησα και εγώ σαν τον άπιστο Θωμά!!!!

ΗΑΗΑΗΑΗΑ

Ωραίος φίλε!!!

Λογικά δεν θα μπορείς να συνδεθείς σε server αφού δεν θα τους έχουν ανοίξει ακόμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Είσαι σίγουρος; Γιατί δεν μπορεί απλά ενα patch να είναι 2.5Gb. Σίγουρα θα πρεπει να περιέχει και το content του WoTLK. Κατά 99% πιστεύω πως μόνο το cd-key χρειάζεται.

 

μην βάλεις το χέρι στην φωτιά :P

 

χρειάζεται το dvd/cd όχι μόνο το serial...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ζητάει να κάνω Account Upgrade, όπως στο BC, δεν το κάνω γιατί φοβάμαι μη με "κλειδώσει" επειδή δεν έχει πάει 13 ο μήνας. Ξέρει κανένας τι πρέπει να κάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στέλνει ο ΠΑΠ? Wtf? Καμία ειδοποίηση και το status μου στο site τους είναι "σε αναμονή". Ελπίζω να μην κάνουν καμιά μλκια......

 

K εμενα σε αναμονη ειναι αλλα με πηραν τηλ απο courier.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...