Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από το play.com έφυγαν χτες τα πρώτα Wraths (με τα ΕΛΤΑ, βέβαια θα μας έρθουν λίγο πριν βγει το επόμενο expansion :) )

 

Μην ανησυχείς φίλε το Play.com είναι δοκιμασμένη συνταγή και για μένα πιο αξιόπιστη και από ελληνικά καταστήματα. Σε 5 εργάσιμες μέρες θα είναι στην πόρτα σου. Αν δεν είναι πες μου!! Στο εγγυόμαι εγώ χωρίς πλάκα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μην ανησυχείς φίλε το Play.com είναι δοκιμασμένη συνταγή και για μένα πιο αξιόπιστη και από ελληνικά καταστήματα. Σε 5 εργάσιμες μέρες θα είναι στην πόρτα σου. Αν δεν είναι πες μου!! Στο εγγυόμαι εγώ χωρίς πλάκα!

 

καλα μην ορκιζεσαι κιολας.....σημερα μου ηρθε παραγγελια απο 25οκτωβρη

 

 

-----Προστέθηκε 11/11/2008 στις 03 : 39 : 21-----

 

 

Εγώ collectors από τον ΠΑΠ για το main account και μια απλή για το alt account :P.

 

Χτες αναρτήθηκαν στο guild page τα νέα rules και έπαθα σοκ. 4 μέρες για ding 80! Δευτέρα Νaxx 1ο raid. Γίνεται σφαγή ανάμεσα σε Σκανδιναβούς (καρά καμμένοι) και Νότιο Ευρωπαίους (semi-καμμένοι) :D, επικές μάχες στα fora μας.

 

Και το κορυφαίο, πλέον όλοι μας είμαστε υπό δοκιμή!!! Αν δεν μπορούμε για τους XYZ λόγους να ακολουθήσουμε το guild - καθημερινά raids μέχρι να γίνει clear το content - το πούλο!!!!

 

θα κανεις μεγα λαθος αν πας για power lvlup,θα καταστρεψεις ολη τη μαγεια του να εξερευνεις και να απολαμβανεις καθε κομματι του expansion....enjoy it

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα κανεις μεγα λαθος αν πας για power lvlup,θα καταστρεψεις ολη τη μαγεια του να εξερευνεις και να απολαμβανεις καθε κομματι του expansion....enjoy it

 

+1

 

Το θέμα είναι να το ευχαριστηθείς και λιγάκι... ;)

Damned guild rules!!!!!!:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

--------------------------------------------------------------------------------

 

Μπορείς να παίξεις και με prepaid card παιδιά. Από videoclub, πλαίσιο, e-shop μπορείται να την προμηθευτείτε.

 

 

 

.......................wOOt??????????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Μπορείς να παίξεις και με prepaid card παιδιά. Από videoclub, πλαίσιο, e-shop μπορείται να την προμηθευτείτε.

 

και που κολάει αυτό? :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Paralizer : Αγοράζω πάρα πολύ καιρό από το play.com. Δεν είναι στο χέρι τους το πότε θα σου έρθει το αντικείμενο. Μου έχει τύχει παράδοση σε 4 ημέρες αλλά και μου έχει τύχει παράδοση σε 21 ημέρες, λίγο πριν μπω στο site του για να ζητήσω εκ νέου αποστολή :P.

 

@xorxhs : Με τους mains δεν υπάρχει το στοιχείο της διασκέδασης κατά το lvl up - μόνο στα raids - γι'αυτό έχουμε τους alts. Ίσως μας δοθεί μεγαλύτερο περιθώριο για ding 80! μιας και πάρα πολλοί άρχισαν το κράξιμο με το δίκιο τους και δεν νομίζω να θέλουν να δημιουργηθούν τεράστια προβλήματα στο guild πριν καν την έναρξη του Wrath...Ίδωμεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Paralizer : Αγοράζω πάρα πολύ καιρό από το play.com. Δεν είναι στο χέρι τους το πότε θα σου έρθει το αντικείμενο. Μου έχει τύχει παράδοση σε 4 ημέρες αλλά και μου έχει τύχει παράδοση σε 21 ημέρες, λίγο πριν μπω στο site του για να ζητήσω εκ νέου αποστολή :P.

 

Τι να σου πω ρε φίλε, έχω παραγγείλει τουλάχιστον 12 φορές από εκεί και δεν έκαναν ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ παραπάνω από 5 εργάσιμες...τι να πω ίσως να έτυχε ή να έχω καλά ΕΛΤΑ στην περιοχή μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα αυτό που με απασχολεί είναι ότι απο την Πέμπτη που θα βγει το expansion άντε να βρεις 70άρη να σε κάνει boost. Θα λιώνουν όλοι στο Northrend...

Την βλέπω την κακομοίρα την rogue μου να μένει level 25 για αρκετό καιρό...

 

[Leonar] /2 WTB boost in SM library

[Καμμένος 70άρης] /2 Sorry i am busy for the next 2months....

 

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την άλλη θα έρθουν πολλοί νέοι παίκτες, και πολλοί παλιοί θα ανεβάσουν Death Knight, οπότε η κατάσταση στα μικρά Levels θα βελτιωθεί.

 

Αν μάλιστα μπορείς να χρησιμοποιήσεις το +300% XP της Blizzard τότε θα φτιάξεις εύκολα ολόκληρη συλλογή με χαρακτήρες. Εγώ με ένα μικρό πυραμίδα scheme ανάμεσα σε 2 γνωστούς (η πλάκα είναι ότι εκείνοι με ψήσανε, εγώ τα είχα παρατήσει) βρέθηκα σε 2 εβδομάδες με έναν 70ρη και 4 (!!!) 60ρηδες (οκ 59 :P).

 

Να μου πεις το "60" με το νεο expansion δεν είναι ακριβώς μια ανάσα από το end-game, αλλά και πάλι είναι ένα μεγάλο και εκνευριστικό μέρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την άλλη θα έρθουν πολλοί νέοι παίκτες, και πολλοί παλιοί θα ανεβάσουν Death Knight, οπότε η κατάσταση στα μικρά Levels θα βελτιωθεί.

 

Αν μάλιστα μπορείς να χρησιμοποιήσεις το +300% XP της Blizzard τότε θα φτιάξεις εύκολα ολόκληρη συλλογή με χαρακτήρες. Εγώ με ένα μικρό πυραμίδα scheme ανάμεσα σε 2 γνωστούς (η πλάκα είναι ότι εκείνοι με ψήσανε, εγώ τα είχα παρατήσει) βρέθηκα σε 2 εβδομάδες με έναν 70ρη και 4 (!!!) 60ρηδες (οκ 59 :P).

 

Να μου πεις το "60" με το νεο expansion δεν είναι ακριβώς μια ανάσα από το end-game, αλλά και πάλι είναι ένα μεγάλο και εκνευριστικό μέρος.

 

τι εννοείς με αυτό που λες<<Αν μάλιστα μπορείς να χρησιμοποιήσεις το +300% XP>>?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια προσφορά που είχε βγάλει η blizzard πριν 1-2 μήνες, με την οποία ένας παλιός παίκτης μπορεί να φέρει έναν καινούριο κερδίζοντας μέχρι τα 60 +300% xp (αν είναι συνδεδεμένοι ταυτόχρονα και απέχουν το πολύ 4 levels) και 1 level για κάθε 2 που θα πάρει ο άλλος. Αυτά τα levels τα εκμεταλεύεσαι αναδρομικά, δηλαδή αν και ο άλλος έχει χρησιμοποιήσει την ίδια προσφορά για κάποιον άλλον σου μεταφέρει τα μισά απ' όσα παίρνει. Οπότε μπορεί να χρησιμοποιηθεί σαν απεχθές σύστημα πυραμίδας ουσιαστικά :-P

 

http://us.blizzard.com/support/article.xml?articleId=20588

 

Δεν είμαι σίγουρος αν η προσφορά υπάρχει ακόμη για νέες χρήσεις, πάντως η διάρκεια του προγράμματος για όσους το χρησιμοποίησαν είναι 3 μήνες από την χρήση.

Επεξ/σία από nske
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια προσφορά που είχε βγάλει η blizzard πριν 1-2 μήνες, με την οποία ένας παλιός παίκτης μπορεί να φέρει έναν καινούριο κερδίζοντας μέχρι τα 60 +300% xp (αν είναι συνδεδεμένοι ταυτόχρονα και απέχουν το πολύ 4 levels) και 1 level για κάθε 2 που θα πάρει ο άλλος. Αυτά τα levels τα εκμεταλεύεσαι αναδρομικά, δηλαδή αν και ο άλλος έχει χρησιμοποιήσει την ίδια προσφορά για κάποιον άλλον σου μεταφέρει τα μισά απ' όσα παίρνει. Οπότε μπορεί να χρησιμοποιηθεί σαν απεχθές σύστημα πυραμίδας ουσιαστικά :-P

 

http://us.blizzard.com/support/article.xml?articleId=20588

 

Δεν είμαι σίγουρος αν η προσφορά υπάρχει ακόμη για νέες χρήσεις, πάντως η διάρκεια του προγράμματος για όσους το χρησιμοποίησαν είναι 3 μήνες από την χρήση.

 

απλά να ξέρετε ότι το +300% ισχύει μέχρι Lvl 60:-)

οπότε 60-80 παλουκάκι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εβγαλα μια προπληρωμενη καρτα για να κανω subscription στο wow να μου ερχεται πιο φθηνα.Η μαλακια ειναι οτι προσπαθησα να να κανω subscription χωρις να ειναι ενεργοποιημενη η καρτα και μου εβγαλε 3 attmpts οτι και καλα προσπαθησα 3 φορες σε μια μερα χωρις επιτυχια.

Τωρα η καρτα μου ειναι ενεργοποιημενη αλλα και παλι δεν μπορω να προσπαθησω γιατι εξακολουθει να μου βγαζει το ιδιο μηνυμα.

Ξερει κανεις τι πρεπει να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...