Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και μια αναμνηστική φωτογραφία απο το τελευταίο μας Kill illidan όπου προσπάθησα να ανάψω τα πάντα με haste (βέβαια λείπει το ένα mong να ανάψει αλλά ήταν αρκετά καλά)

 

αντε παιδιά και όπως λέμε στο guild μας " see ya in wrath"

 

jsnjhhoi5p6hr9rx3y1y.jpg

 

καλα ρε μλκ 20.000 gold εχεις ?????? χααχαχαχχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως πολύ καλό το RAF. Lvlάρεις πολύ γρήγορα..ειδικά με boost είναι ότι καλύτερο.

το κάνω μαζί με ένα φίλο που έψησα και εκτός από την ωραία ζέβρα που τσίμπησα μέχρι την τετάρτη θα έχω 70ρισει κι άλλο χαρακτήρα...-από 15lvl που είναι τώρα-

για όσους δεν γνωρίζουν πέρνεις 3πλό XP από το quest Που κάνεις complete και μπορεί να σου δίνει ένα δώρο(ο φίλος σου) lvl κάθε 2 που ανεβαίνεις η μόνη προϋπόθεση είναι να είσαι ίσο ή μικρότερο lvl από τον χαρακτήρα του φίλου σου και μέχρι 60lvl...:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βέβαια να πούμε ότι τα druids έχουν πλεονέκτημα στο attack power αφού είναι η μόνη class που παίρνει 2 x Strength + 1 x Agility, + direct bonus από το όπλο (θα καταργηθεί). Όμως τα damage skills κάνουν scale διαφορετικά, οπότε το DPS ανά AP είναι λιγότερο από ότι σε άλλες classes.

Επεξ/σία από nske
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς ενημέρωση για το τι γίνεται με όσους έχουν κανει preorder την collectors απο Παπασωτηρίου?

 

Με εμένα είχαν έρθει σε επικοινωνία μέσω mail όταν ανακοινώθηκε το street date για επιβεβαίωση της παραγγελίας (Collectors). Για την ώρα σιγή, περιμένουμε όλοι μας. Ελπίζω να μην γίνει καμιά λαλακία

 

 

 

apkiwermm7.jpg

 

Ηey drood, YOU WILL NEVER BE A ROGUE :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι σωστά. Εννοείται οτι ο Paularas κάνει ΠΟΛΥ περισσότερο dps απο εμένα. Και λόγω του dps scaling, αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση, υπάρχει μια τεράστια διαφορά και στο gear :-D

 

Chill, ofc I will never be.... I am better than those :-D

 

Εντάξει, πέρα απο την πλάκα εννοείται οτι ο rogue είναι πιο εξειδικευμένος απο τον druid ως dps class, παρόλαυτά δεν ήταν λίγες οι φορές που ήμουν ή κοντά ή και παραπάνω (σπανιότερα μεν) απο τον rogue του guild μας με τον οποίο είχαμε παρόμοιο επιπέδου gear. Πχ Void Reaver όπου απλά οι melee κάθονται και βαράνε, εκεί έβγαινα πάντα (μα πάντα) 1ος στο dps.

 

Btw Chill, οι συμβουλές σου για τα points στο Discipline για τον Priest μου αποδείχθηκαν χρυσές!!! Μετά το νέο respec, τα πράγματα βελτιώθηκαν αισθητά! Cheers mate! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ αλίμονο Sorath, τόσα χρόνια δεξί χέρι του Εφραίμ στο Βατοπαίδι είμαι (ίσως και αριστερό, γιατί δεξί είναι ο γιος του .....ταχυδρόμου lol) αυτό έλλειπε :P

 

@Dreamcatcher, μόλις έστειλα mail στον Παπ. Αν απαντήσουν θα ενημερώσω :)

 

Edit:

LOL@ ΠΑΠ, μου απάντησαν ήδη. Ούτε 3 λεπτά δεν πέρασαν, μπράβο εξυπηρέτηση /clap

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

 

Οι αποστολές, από την εταιρία μας, θα γίνουν Τετάρτη 12/11/2008. Η παράδοση θα γίνει την Πέμπτη 13/11/2008.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Dreamcatcher, μόλις έστειλα mail στον Παπ. Αν απαντήσουν θα ενημερώσω :)

 

Edit:

LOL@ ΠΑΠ, μου απάντησαν ήδη. Ούτε 3 λεπτά δεν πέρασαν, μπράβο εξυπηρέτηση /clap

εγώ πάλι παίρνω τηλ τώρα αλλά δεν το σηκώνει κανείς. δεν με πήρε κανείς για επιβεβαίωση τις παραγγελίας πάντως...

 

 

EDIT: πηρα την ιδια απαντηση,θα τα στειλουν τεταρτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως με 2400 attack power (self buffed) στον ret pala βγάζω dps που ο rogue και ο spriest μου ούτε να το ονειρευτούν δεν μπορούν.

 

Τελικά τα nerfs στους palas πέρασαν και δεν ακούμπησαν...αλλά απ΄ ότι διαβάζω τα πράγματα θα εξομαλυνθούν στο lvl80 αφού οι paladins δεν παίρνουν καινούργια skills αλλά μόνο gear και 10 talent points

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...