Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι addon δε σου παίζει;

εγώ δεν πείραξα απολύτως κανένα και δουλεύουν όλα μια χαρά

 

Cartographer 3

Το έβαλα όταν στο 3.02 δεν έπαιζε με τπτ το 2.. και τώρα άντε πάλι.. Φφφφ

Δύσκολοι καιροί για νιούφιδες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά το play.com είναι ok να παραγγείλω το WOTLK απο εκεί ή να κρατήσω την προπαραγγελία μου στο πλαίσιο?

 

Αν θες να παίξεις αμέσως τότε πάρε από το πλαίσιο. Από το play θα σου έρθει +μια εβδομάδα μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το bc απο play.com μου ήρθε 2 μέρες αφου το είχα παραγγείλει. Και καλύτερα. Έβλεπα τους φίλους μου που έπαιζαν αμέσως και στο hellfire γινόταν της μπιπ ποιος θα taggarei το mob. Καλύτερα παίξε λίγο πιο μετά που θα έχουν ηρεμήσει οι ταβλωμένοι και θα είναι πιο ήρεμα τα πράματα. Εκτός αν θες να μπεις σε έναν ακόμα δρόμου όπως είχε κάνει ενας mage νομίζω που είχε παει 60-70 σε 2 μέρες (τόσο σημαντικό κατόρθωμα που ούτε το όνομά του δε θυμόμαστε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεία σας,ειμαι και καινούργιος στο WoW (οπως και εδω) και προσπαθω να βρω εναν ασφαλή τροπο για να αγορασω wow gold καθως πλησιαζω 30 lvl και εχω μονο 2g.Μήπως καποιος θα μπορούσε να μου δωσει κάποια συμβουλή καθως δεν ξερω ποια site είναι εμπιστα και ποια οχι?

 

Ευχαριστω πολυ :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να έχεις μόνο 2g σημαίνει ότι κάτι κάνεις λάθος. Τί professions έχεις?

 

 

Δεν κανει κανενα τραγικο λαθος. Ειναι καινουργιος απλα στο game και οπως ολοι μας παιρναμε οτι βρισκαμε στο ah εστω και αν ηταν λιγο καλυτερα. Και mining pick 2gold να βαλεις στο ah θα το αγορασουν. Μολις αποκτησει λιγο εμπειρια θα ξερει πως να μαζευει φραγκα

 

Παντως φιλε μου μην αγορασεις WoW gold. Ειναι κλεψια και λογικα θα σε πιασει η bliz και ξεχνα το account σου. Αμαρτια ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεία σας,ειμαι και καινούργιος στο WoW (οπως και εδω) και προσπαθω να βρω εναν ασφαλή τροπο για να αγορασω wow gold καθως πλησιαζω 30 lvl και εχω μονο 2g.Μήπως καποιος θα μπορούσε να μου δωσει κάποια συμβουλή καθως δεν ξερω ποια site είναι εμπιστα και ποια οχι?

 

Ευχαριστω πολυ :-)

 

Μήπως έχεις πάρει profession κανένα enchanting ή engineering?

Κατά την άποψή μου μην αγοράσεις, μάθε να δουλεύεις το AH, έχει πιο πολύ πλάκα. Η οικονομία του WOW είναι και αυτό μέρος του παιχνιδιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 35 αισίως και έχω πάρει το riding+mount και μου έχουν μείνει και ~25g. Σίγουρα κάνεις κάτι λάθος.. Και χωρίς auction house χωρίς τπτ (εγώ στα 29 το άρχισα λίγο). (first char)

Μάλλον παίρνεις ότι χαζομάρα βρείς δεξιά και αριστερά. Μείωσε τα έξοδα στους vendors και μπές και σε κάνα inst με party μήπως δείς άσπρη μέρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κανει κανενα τραγικο λαθος. Ειναι καινουργιος απλα στο game και οπως ολοι μας παιρναμε οτι βρισκαμε στο ah εστω και αν ηταν λιγο καλυτερα. Και mining pick 2gold να βαλεις στο ah θα το αγορασουν. Μολις αποκτησει λιγο εμπειρια θα ξερει πως να μαζευει φραγκα

 

Παντως φιλε μου μην αγορασεις WoW gold. Ειναι κλεψια και λογικα θα σε πιασει η bliz και ξεχνα το account σου. Αμαρτια ειναι

 

Εγώ ήμουν τσιφούτα όταν άρχισα να παίζω! :P

 

Όπως είπαν τα παιδιά παραπάνω, πάρε mining για profession, θα βγάλεις αρκετά λεφτά.

Επίσης μην αγοράζεις τίποτα από auction house. Μπορείς να βρεις gear στα instances ή κάνοντας quests.

 

Επίσης πες μας και σε πιον server είσαι και σε ποιά μεριά (horde-alliance) μήπως σε βοηθήσει κάποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομαι οτι ειναι δυσκολοι καιροι για καποιον για να αρχισει new char αυτη την εποχη. Δε θα βρισκει group με τιποτα για κανα dungeon τωρα που ολοι θα λιωνουμε να μεγαλωσουμε τους 70αρηδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να μην βρίσκεις group, δεν είναι πρόβλημα. Κάνεις quest κάποτε φτάνεις 80 (πλέον) και εκεί ουσιαστικά ξεκινάς το παινχίδι. Αν και όποτε χρειάστηκε να ανεβάσω alts, κουτσά στραβά έβρησκα κι άλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρω ότι είναι λίγο αργά κι έχει ξανασυζητηθεί όμως αν κάποιος ξέρει που μπορούμε να βρούμε την collectors ακόμα ας κάνει τον κόπο να μου στείλει ένα Pm...ευχαριστώ προκαταβολικά...όσους γνώριζα τους έχει τελειώσει ή δεν δέχονται παραγγελίες

 

WTB wow wotlk collectors:shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ήμουν τσιφούτα όταν άρχισα να παίζω! :P

 

Όπως είπαν τα παιδιά παραπάνω, πάρε mining για profession, θα βγάλεις αρκετά λεφτά.

Επίσης μην αγοράζεις τίποτα από auction house. Μπορείς να βρεις gear στα instances ή κάνοντας quests.

 

Επίσης πες μας και σε πιον server είσαι και σε ποιά μεριά (horde-alliance) μήπως σε βοηθήσει κάποιος.

 

Ειμαί human paladin sto blades edge exw parei gia proffession mining και blacksmithing αλλα και παλι δεν βγαζω πολλα απο εκει.AH μονο πουλαω,σπανια να αγορασω κατι.εχω δωσει καποια gold στο quild μου αλλα οχι πολλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...