Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μήπως τα έχεις μπερδέψει λιγάκι?? :-(

 

 

Mαλλον εσυ τα εχεις μπερδεψει. Αναφερομαι στο Isle of Quel'Danas οπου γινεται της ποππης .Δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι,αλλα πριν μερικους μηνες γινοταν χαμος για τα dailies και σφαγες. Ηταν ισως το μονο οpen pvp που ειχε μεινει στο WoW,αν και μαλλον gank fest ηταν. Μαζευονταν 10 hordades και gankaran κανα τυπο που εκανε το daily

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το WoW μιλας? Γιατι το WoW πληροφοριακα παιζει και σε onboard χ3100 αξιοπρεπως. Ειναι ενα απο τα λιγα παιχνιδια που εχει τοσο λιγες απαιτησεις. Μονο ram θελει για τις μεγαλες πολεις. Ακουστε και τον παλιο που παιζει χρονια το συγκεκριμενο game

Για το wow μιλαω ναι.

Kαπου ειχε παρει το ματι μου σε forum οτι υπαρχει προβλημα με dual+ cpu και οτι η blizz δε σχολιαζει απο αδυναμια διορθωσης .Δεν ειμαι ο μονος με αυτο το προβλημα btw.Αρκετοι στο server μου με παρομοια/ανωτερα μηχανηματα αντιμετωπιζουν τετοιου ειδους προβληματα.

Το προβλημα το αντιμετωπιζω και πριν το patch.

Το προηγουμενο pc μου (amd 3500+ 1gb ram,7800agp card),δεν ειχε κανενα προβλημα,παρα μονο shattr και αυτο λογω ram.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το WoW μιλας? Γιατι το WoW πληροφοριακα παιζει και σε onboard χ3100 αξιοπρεπως. Ειναι ενα απο τα λιγα παιχνιδια που εχει τοσο λιγες απαιτησεις. Μονο ram θελει για τις μεγαλες πολεις. Ακουστε και τον παλιο που παιζει χρονια το συγκεκριμενο game

 

10-20fps χωρίς ούτε ένα addon είναι χάλια (έχω laptop με χ3100). Στις πόλεις είναι ακόμα χειρότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LOL αυτή η μηχανή μου θυμίζει τις ναζιστικές bmw :)

 

Tους.....βαλιανάτους του wow τους κοροϊδεύει και η ίδια η blizz, FACT xD

 

LOLRET

LOLRET

LOLRET

LOLRET

LOLRET

LOLRET

LOLRET

 

Παντως το bubble +hs ειναι πολυ σπαστικο. Το εκανα και εγω στους hordades οποτε τα εβρισκα σκουρα. Μερικες φορες πηγαινα Ogrimar και εμπαινα μεσα και στα καπακια bubble+hs :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως το bubble +hs ειναι πολυ σπαστικο. Το εκανα και εγω στους hordades οποτε τα εβρισκα σκουρα. Μερικες φορες πηγαινα Ogrimar και εμπαινα μεσα και στα καπακια bubble+hs :lol:

Είναι που παίζεται με δύο αριστερά όλοι οι Loladins

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το event με τα ζόμπι σπέρνει :P

 

Πλάκα κάνεις έτσι? Προσωπικά πιστεύω ότι είναι η μεγαλύτερη @@ριά που σκέφτηκαν ποτέ οι developers... με ρώτησε εμένα η Blizz αν θέλω να συμμετάσχω σε κάτι τέτοιο? Γιατί δηλαδή να είμαι υποχρεωμένος εγώ να περπατάω στη Shatt και να περνάει ένας πράσινος μαλακοπίτουρας από δίπλα μου, να γίνομαι κι' εγώ infected και να πρέπει να πεθάνω ή να μπω σε ένα BG μέσα σε 2 λεπτά για να μου φύγει το disease?

 

Αμ το άλλο? Πόσες φορές χθες ήμουν σε ένα BG (AV κυρίως λόγω bonus honor weekend) και όταν έβγαινα όλοι οι battlemasters ήταν πεθαμένοι και έπρεπε να περιμένω 5-10 λεπτά για να εμφανιστούν πάλι...? Αυτό γινόταν σε όλες τις πόλεις βέβαια (για να προλάβω αυτούς που θα έλεγαν "ε ΟΚ ας πήγαινες σε άλλη πόλη..." που και πάλι δεν είναι λογικό).

 

Worst event ever....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα κάνεις έτσι? Προσωπικά πιστεύω ότι είναι η μεγαλύτερη @@ριά που σκέφτηκαν ποτέ οι developers... με ρώτησε εμένα η Blizz αν θέλω να συμμετάσχω σε κάτι τέτοιο? Γιατί δηλαδή να είμαι υποχρεωμένος εγώ να περπατάω στη Shatt και να περνάει ένας πράσινος μαλακοπίτουρας από δίπλα μου, να γίνομαι κι' εγώ infected και να πρέπει να πεθάνω ή να μπω σε ένα BG μέσα σε 2 λεπτά για να μου φύγει το disease?

 

Αμ το άλλο? Πόσες φορές χθες ήμουν σε ένα BG (AV κυρίως λόγω bonus honor weekend) και όταν έβγαινα όλοι οι battlemasters ήταν πεθαμένοι και έπρεπε να περιμένω 5-10 λεπτά για να εμφανιστούν πάλι...? Αυτό γινόταν σε όλες τις πόλεις βέβαια (για να προλάβω αυτούς που θα έλεγαν "ε ΟΚ ας πήγαινες σε άλλη πόλη..." που και πάλι δεν είναι λογικό).

 

Worst event ever....

 

+1

Στην αρχή είχε λίγη πλάκα αλλά τώρα έχει γίνει εκνευριστικό :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...