Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδες....μειωθηκε και το xp απο 60-70 ή εμενα μου φαινετε? με τον rogue που μπηκα χτες θελει απο 60-61 καπου 250k xp, ενω θυμαμαι ηταν 490k....κανω λαθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια εχω warlock και εχω παρατηρησει το εξης:οταν κανω summon το imp μου,το blood pact ενω επρεπε να μου ανεβαζει το health 660 το ανεβαζει μονο 60.Εχει παρατηρησει κατι κανεις παρομοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να υπαρχουν μερικα μικροbugs. Εγω π.χ. σαν priest αν εχω κανει πριν prayer of spirit και εστω μενουν κατω απο 30' για να περασει η δραση της δεν μπορω να την ανανεωσε με απλό buff spirit.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα addons έχει βγάλει κανείς άκρη; Έχω τελευταίες versions απο cartographer και qh. Πρίν 1-2 εβδομάδες ξεκίνησα και μου χρειάζονται για να μπώ στο νόημα αλλα όλο και κάποιο conflict και error μου πετάνε. Έφτασα αισίως 29 και σκοπεύω μέχρι το exp να έχω 60-70 αλλα χωρίς addons @@.

Btw τα καινούρια talents rogue δεν μου άρεσαν.. subtle & ass είναι αρκετά περίεργα οπότε καθαρά πρέπει να παίζει κάποιος combat :\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

 

Μία ερώτηση..εχω να μπω στο WoW ενα τριμηνο και μολις απεκτησα και την καινουργια connex συνδεση μου.χαχαχα

 

Ξεκινωντας το WoW αρχιζει να κατεβαζει τα updates και υστερα το patch,το οποιο ομως κατεβαινει εκνευριστικα αργα.4 ωρες υπολοιπο..

Απο που αλλου μπορω να το κατεβασω?

Αν το κατεβασω απο αλλου τι κανω μετα?

Copy το patch στον φακελο του Wow? η το τρεχω απλως?

 

Ευχαριστω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

 

Μία ερώτηση..εχω να μπω στο WoW ενα τριμηνο και μολις απεκτησα και την καινουργια connex συνδεση μου.χαχαχα

 

Ξεκινωντας το WoW αρχιζει να κατεβαζει τα updates και υστερα το patch,το οποιο ομως κατεβαινει εκνευριστικα αργα.4 ωρες υπολοιπο..

Απο που αλλου μπορω να το κατεβασω?

Αν το κατεβασω απο αλλου τι κανω μετα?

Copy το patch στον φακελο του Wow? η το τρεχω απλως?

 

Ευχαριστω..

 

Kαλυτερα να το κανεις απο τον Blizzrd updater για να εχει το κεφαλι σου ησυχο κατα την γνωμη μου.

Αργει αλλα ξερεις οτι ειναι ασφαλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια,αλλα ακομα και η τεχνικη υποστηριξη προτεινει καποια mirrors τα οποια σαν μεμονωμενα αρχεια ειναι πιο ευκολο να κατεβουν.

Δηλαδη αν μπω στο WoW wiki και τα παρω απο εκει,λες να εχω προβλημα?

Εχω να μπω καιρο και κατεβαζει απο 2.43 version κατευθειαν στην 3.0.2.

Μεγεθος 1,6 giga.

1 giga απο 2.43 για να παρει το 3.0.1

και αλλα 600 απο 3.0.1 για 3.0.2

 

υπολοιπος χρονος 4 ωρες.

Δεν μπλεκομαι καθολου με το οτι η connex ειναι ηδη κολλημενη στα 14.000 γιατι ξερω οτι δεν θα βγαλω ακρη.

Οποτε λες απο downloader ε?

και μετα τι?το τρεχω απλως?

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ανεβασα και εγω προσφατα ενα rogue και το πηγα μεχρι τα 40 assasination http://www.wowhead.com/?talent=fGebox0scZM

και στα 40 εκανα respec σε combat http://www.wowhead.com/?talent=fZG0Ed0Vzx0oo

......βεβαια τα specs τωρα εχουν αλλαξει και δεν εχω τα εχω μελετησει ακομα αλλα τον ανεβασα πολυ ευκολα ετσι.

Επεξ/σία από christos_75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

 

Μολις κατεβασα το patch του 3.0.2 αλλα στην εκκινηση μου λεει οτι δεν μπορει να βρει το WOW.exe

Τι να το προκαλεσε αυτο?

Το βγαζει πολυ μεγαλο για repair.

Να το κανω re-install?

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

patch 3.0.3 προ των πυλών και μάλιστα επειγόντως .

Τα bugs και το lag πάνε σύννεφο.

Τους hunters τους ενυσχύουν και άλλο , muahahha . Τώρα είμαι surv spec , έλυσα οριστικά το θέμα του mana , είμαι πολύ καλό mana battery , και πάντα στις πρώτες θέσεις του dps ( σκεφτείται δηλαδή που βρίσκονται οι BM hunters , θα τους ψάχνουν με τα κυάλια οι άλλοι dpsers)

Με τους retrie pala και τους SP τα κάνανε μπάχαλο .

Καλά έχουν χάσει τα αυγά και τα πασχάλια , γουστάρωωωω, αθάνατη blizzard , το μεγαλείο σου τελειωμό δεν έχει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ δεν μπορώ να συνδεθώ πάντως ....

για τους hunters εγω τον δικο μου τον εχω MM

και όντως χρειαζόταν λίγο ενίσχυση ....

survaval δεν ξέρω δεν μου πολύ αρέσει το tree του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...