Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Healing=Boring as Hell now, εντελώς mindless. Έκανα ένα heroic sw και επειδή βαρέθηκα ενεργοποίησα το windowed mode και σέρφαρα......διάβασα 150 σελίδες και δεν έκανα τίποτα ingame. Χωρίς mods, χωρίς gear μπήκα με pvp γιατί το pve gear το είχα στο bank :S χωρίς mods και με disc spec. LOL αν έτσι θέλετε τον priest ή το healer γενικότερα (δεν έχω ασχοληθεί με τι ρόλο βαράνε οι κομπάρσοι) να μου το πείτε να ακυρώσω το subscritpion.

 

Ο shadow priest είναι roflcopter, τον βιάζουν ΟΛΟΙ.

 

Από τον Σεπτέμβρη του 2005 που έκανα τον priest μου δεν είχα χάσει ποτέ ΜΑ ΠΟΤΕ όμως από paladin. Σήμερα έχασα από LOLRET, τι έχασα δηλαδή με πήδηξε.........έχω 12500hp με 500 resilience και έχασα από LOLRET!!!! Un-fucking- believable.

 

Patch 3.0.2. RIP PRIESTS. Θέλω 10 ευρώ να μετονομάσω τον char μου σε freekill. Τι σκατά ρε παιδιά στην beta δεν έπεφτα με την καμία όμως με τον premade char.........Είχα να μπω μερικές μέρες βέβαια τι σκατά αλλάξανε πάλι? Και άντε ας πούμε ότι θα φτιάξει η κατάσταση στο 80 πως θα κάνω lvl up? Θα πρέπει να βάλω κανένα ροζέ φορεματάκι (ευτυχώς έχω :>) και να βρω κανένα gnome για pimp να με συνοδεύει στα quests?

 

Το γεγονός ότι έχασα από LOLRET δεν το χωράει ο νους μου, δεν γίνεται, όχι δεν γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πήγαμε για χαβαλέ στο Kara (το gear μας είναι επιπέδου Τ5-6). Το καθαρίσαμε σε 1 ώρα και 10 λεπτά! Παιδιά είναι γελοίο πλεον. Ήταν λες και τόσο καιρό κάναμε heroic και τώρα μπήκαμε σε normal. Τα boss πέφτανε σαν βούτυρο. Για να καταλάβετε με το που σκοτώνουμε Curator βγαίνει μύνημα Server shutdown σε 15 λεπτά. Προλάβαμε και καθαρίσαμε όλα τα trash ώστε να σκοτώσουμε και Aran, Illhoof, Netherspite!!

 

Πάντως ακόμα δεν έχω αποφασίσει αν μου αρέσουν οι αλλαγές ή όχι. Το παιχνίδι έχει αλλάξει δραματικά. Σχεδόν, πρέπει να το μάθω απο την αρχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστηχως οι lolrets ζουνε τις πιο χαρουμενες μέρες της ζωής τους. Νομίζους ότι έγιναν ολοι άντρες ξαφνικα και ότι ειναι οι Νο1 παίκτες που κυκλοφορούν. Μέχρι και στα dmg meters άρχισαν να κολλάνε μπόλικο κόσμο με αυτά που κάνουν. Χθες ρίξαμε brutallus 15 ατομα και ήταν 4-5ή θέση ένας lolret με περιπου 2200-2500 dps (τους ξενέρωνεις βέβαια όταν βγαλει πάνω απο 3200 αλλά αρχιζουν qq dual glaives, qq 8/8 qq.q.q..q. ).

 

Οι warlocks τραβούσαν τις κοτσίδες τους. Πάντως το πρόβλημα είναι γενικό αλλά σίγουρα θα λυθεί. Είναι σαν το patch 2.0.1 before the storm όπου έκαναν οι lolret περίπουυυυ τα ίδια αλλά πάλι στο τέλος καταλήξανε να βαράνε κατσαρίδες και αρουραίους.

 

Όσο για τον rogue.... pve spec > all

 

Με έπιασαν χθες στο νησί ένας shaman + hunter + pet όπου με blade flurry + killing spree ο hunter δεν κατάλαβα πότε πέθανε και ο shaman πέθανε μόνος του μιας και evasion + clos + unfair advantage = 1500 crits when u dodge + τα attacks μου.

 

Να δούμε παντως σήμερα τι θα λένε οι servers μιας και απλα χθες κούρασε το όλο μπάχαλο που επικρατούσε

 

Για να καταλάβετε τι έγινε στα bosses & raids. Χθες πήγαμε και κάναμε λίγο pve. Αυτά είναι μερικά απο τα παράξενα της ημέρας

 

naj'endus down : 1m 20 secs

Ros phase 1 down before 1st enrage

Brutallus down by 15 ppl

Felmyst before air phase 49%

Kalegcos down @ 2nd portal

Terron down after 1st ghost

Rogue unbufed 3100 dps , lolret 2500 dps, tank unbufed @ trash 2k tps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ζήσουν οι paladins!!!!! πήρε αέρα ο κώλος τους (ευκαιρία να ξεσκονίσω έναν ξεχασμένο πάλα που έχω..... πλάκα θα έχει:lol: )

 

Εν όψη του expansion λέω να γυρίσω την παπαδιά μου shadow, πρέπει να βρω κάνα καλό build και για τον mage...:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν όψη του expansion λέω να γυρίσω την παπαδιά μου shadow/QUOTE]

Θα κανεις μεγαλο λαθος,Οι shadow ειναι broken,γεματοι bugs και το ευκολοτερο easy kill αυτη τη στιγμη χωρις να φαινεται οτι θα αλλαξει κατι στο μελλον.

RIP shadow priests

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Black Patchday - Priestonoid

 

Finished with my priestess couse she couldnʼt give me piece of mind

 

Lolrets think I m insane couse I m QQing all the time

 

All day long i think of spells but Koraa (ο σχεδιαστής των priests) seems he dosent mind

 

Think I loose my mind IF i manage to survive

 

Can u help me? Keep my priest alive?

 

Oooh yea

 

Inspired by Paranoid Ofc :P

 

Μιας και το έχω βγάλει στο reason το κομματάκι σκέφτομαι να το ηχογραφήσω μόλις ολοκληρώσω τα lyrics, να κάνω ένα videάκι με τον priest μου να τα πίνει και να το πετάξω στο youtube :>.

 

P.s. Η τρέλα δεν πάει στα βουνά όπως φαίνεται αλλά στους παίκτες του world of warcraft

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν σκαω.ουτως η αλλως το expansion κατα μαρτιο μερια θα το αρχισω.

 

περιμενω μεχρι τοτε,να λυθουν ολα τα προβληματα,τεχνικα και γκειπλει,να βγουν τα απαιραιτητα,καινουργια και updated, addons απο την community,να ανανεωθουν τα info databases του thottbot,wowwiki κτλ και να ανεβασω τον death knight με την ησυχια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...