Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μολις μπηκα. Πλεον εχεις τα pet, τα mount και τα marks στην καρτελα του χαρακτηρα σου και δεν τα κουβαλας μαζι σου.

 

Χαρηκαμε κανα 10λεπτο μετα παλι down... Προλαβα να δωσω 7g για κουρεμα και ξυρισμα...πολυ τρεντυ εγινα αν και δεν αβαψα τα μαλλια μου :P Πανικος γινοταν στο IF παντως...

Επεξ/σία από Chrisxxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναμενομενο ηταν να ειναι ετσι σημερα η κατασταση με τους σερβερς.

ελπιζω μονο να μην σταματησουν το r-a-f 3χ xp μεχρι να ανεβασω 3 χαρακτηρες που θελω με multiboxing.στα μισα ειμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι μολις μπηκα.δοκιμασα το demonform του warlock αλλα μετα εκανε ρηζετ ο σερβερ.στην ογκριμαρ παιζει να ημασταν 5 ατομα μονο.

θα δοκιμασω να ξαναμπω τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα λίγο arathi basin να δοκιμάσω τον rogue...

Καθόμασταν 3 άτομα να φυλάμε το blacksmith και ήρθε ένας ret pala και μας καθάρισε σαν αυγά.

Επίσης το 440 resil μου φαίνεται άχρηστο πλέον...τρώω κάτι crits ξεγυρισμένα και ψοφάω πριν προλάβω να πατήσω evasion-clos-vanish κτλπ. Ακόμα και κλάσματα δευτερολέπτου μετά το cheat death.

 

Τέλος το φτιάξιμο των poisons, τέλος τα reagents για το vanish, το perception έγινε passive (άσχημα νέα για τους horde rogues) και πολλές αλλαγές γενικά στο game.

To pvp ειδικά έχει αλλάξει τελείως σε θέματα balance.

Σκότωσα warrior και druid...ψόφησα από mage και pala

Αλλά μέχρι το expansion και το level 80 έχουμε καιρό.... Αρχές είναι ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

zomg τον βγάλανε από την realm list :shock:

 

 

-----Προστέθηκε 15/10/2008 στις 09 : 24 : 41-----

 

 

ποιός ασχολείται με τα 70-79, όλο το ψωμί θα είναι το 80, απ'ότι λέγεται στα beta fora έρχεται στα ισια του ο retadin και ανεβαίνουν rog, mage:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα χαμος στα realms που παιζω. εχω να δω τοσο πολυ κοσμο μαζεμενο στις πρωτευουσες απο τοτε που ειχα πρωτοξεκινησει το παιχνιδι οταν ειχε βγει. xaxa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ότι και να ακούσετε για τους ret paladin είναι αλήθεια :P ξαναγάπησα το game παίζοντας 3 ώρες σήμερα με τον ret μου

 

LOLRET!!!!

 

Εγώ μόλις μπήκα στο game αλλά ούτε xpearl έχει βγει ούτε decursive έχει βγει ούτε bongos και νιώθω σαν ανάπηρος......Log ξανά όταν βγουν τα νέα addons :)

 

Είμαι σε πειρασμό γαμώτο για το μαλλί. Άλλαξα κούρεμα αλλά στο χρώμα σκάλωσα. Είπα να το κάνω ξανθό μιας και τον char μου τον λένε Sophitia τώρα πια αλλά κρατήθηκα και τον άφησα με τα λευκά. Με τρώει να την κάνω ξανθιά πάντως ffs.....Α ρε προβλήματαααααααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...