Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Skia11 σε φάγανε λάχανο φοβάμαι :

http://eu.wowarmory.com/character-sh...n=Fartzwrgoben

Check HK

 

ειναι λογικο τα τοσα HK αμα δεις arena m8 ειναι druid :o

αν ψαξεις τον druid θα δεις RESTO

τα υπολοιπα παραλειπονται χD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Απλά αυτός αναρωτιέμαι πως έφτασε εκεί το σκορ, τι διάολο με afk δεν γίνεται, με καθημερινό campαρισμα δύσκολο.. hack?

 

 

Με good old fashion pvp ίσως??

Δε μπορώ να καταλάβω γιατί να πρέπει κάποιος να είναι afker για να έχει πολλά kills...

 

Προσωπικά στα 4 χρόνια που παίζω το game (απο αυτά τα 3 με τον Skia) ΟΥΤΕ ΜΙΑ φορά δε πήγα afk σε BG με σκοπό να φαρμάρω honor (btw kills δε παίρνεις με afk farming) και ούτε σκοπεύω στο μέλλον.

 

Σε όλα σχεδόν στα BGs που παίζω είμαι πάντα άν όχι πρώτος στα killing blows στη χειρότερη 2ος-3ος.

 

Απο την πείρα μου στο game δεν έχω γνωρίσει άτομο με πάνω απο 80k-100k kills που να ήταν afker...απο την άλλη ξέρω άπειρα άτομα που τα imba rating τους τα πληρώσανε χρυσά (κυριολεκτικά).

 

Για μένα το arena system είναι ότι πιο καθυστερημένο έχω δεί σε ΜΜΟ.

 

ΜΜΟ=world pvp, big battles, world objectives (άντε και τα BGs), aka Warhammer online το οποίο άν είχε το combat system, feedback, και responsiveness του WoW θα ήταν ότι καλύτερο έχει βγεί σε game τα τελευταία 10 χρόνια...δυστυχώς όμως σε κάποια πράγματα η Blizz είναι όντως πολύ πιο μπροστά, με τους άλλους απλά να ακολουθούν καταιδρωμένοι.

Επεξ/σία από Skia11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Skia λάθος κατάλαβες, τα ίδια λέμε. Είπα ότι με ακόμα κι αν ήταν όλη την ώρα afk ΔΕΝ θα έφτανε τέτοιο ρεκόρ επειδή ακριβώς δεν πιάνονται τα kills. Μου φάνηκε τεράστιος ο αριθμός απλώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Skia λάθος κατάλαβες, τα ίδια λέμε. Είπα ότι με ακόμα κι αν ήταν όλη την ώρα afk ΔΕΝ θα έφτανε τέτοιο ρεκόρ επειδή ακριβώς δεν πιάνονται τα kills. Μου φάνηκε τεράστιος ο αριθμός απλώς.

 

 

Ναι ρε Preat, sorry αν ακούστηκα λίγο agressive δεν είχα τέτοιο σκοπό :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη μέρα και στα US forum γίνετε πανικός με τα "nerf ret paladins"

http://forums.worldofwarcraft.com/board.html?sid=1&forumId=11117

 

Ευτυχώς έχω και έναν 70αρι pala κάπου καταχωνιασμένο και αν δεν πάει καλά το πράγμα με τον rogue και τον priest θα levelιάσω αυτόν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...