Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.wow-europe.com/wrath/features/collector/index.xml

οι πληροφοριες που θες ειναι εδω εκτος και αν θες και την μεταφραση......

 

Το World of Warcraft: Wrath of the Lich King στέλνει τους παίκτες στην παγωμένη, αφιλόξενη ήπειρο του Northrend, όπου ο

τρομακτικός Lich King Arthas Menethil ετοιμάζεται να υποτάξει ολόκληρο το Azeroth στην διεστραμμένη εξουσία του. Οι παίκτες

θα αναμετρηθούν με τον απέθαντο στρατό του Lich King και μόνο οι πιο θαρραλέοι θα μπορέσουν να τον αντιμετωπίσουν στην

καρδιά του παγετώνα Icecrown Glacier. Επιπλέον, θα μπορούν να αναπτύξουν τους χαρακτήρες τους στο level 80 και να

αποκτήσουν εντυπωσιακές νέες ικανότητες ενώ ανακαλύπτουν πολλές νέες περιοχές και κάστρα. Το expansion εισάγει επίσης

έναν ικανό αριθμό καινοτομιών, όπως ένα σύστημα επιτευγμάτων (achievements), εξελιγμένες επιλογές μάχης player-vs.-player

όπως πολιορκητικά όπλα και καταστρέψιμα κτίρια, και μία νέα κλάση χαρακτήρων, τον νεκρομάντη Death Knight.

Η Συλλεκτική Έκδοση θα κυκλοφορήσει σε περιορισμένα αντίτυπα και θα περιέχει:

• To βιβλίο: The Art of World of Warcraft: Wrath of the Lich King, με 208 σελίδες γεμάτες ανέκδοτες εικόνες, σκίτσα και

σχεδιαγράμματα του παιχνιδιού.

• Ένα αποκλειστικό κατοικίδιο (in-game pet): o Frosty το μικρό frost wyrm.

• Ένα DVD με το making of του Wrath of the Lich King, με παρασκήνια από τoν σχεδιασμό του παιχνιδιού, συνεντεύξεις των

παραγωγών, το εισαγωγικό τρέιλερ του Wrath of the Lich King με σχολιασμό του σκηνοθέτη, και άλλα.

• Ένα CD με το επίσημο soundtrack του παιχνιδιού, με 21 επικές συνθέσεις συν αποκλειστικά bonus tracks.

• Ένα mouse pad που αναπαριστά τη νέα Ήπειρο της Northrend.

• Δύο τράπουλες του παιχνιδιού συλλεκτικών καρτών (trading card game) World of Warcraft: March of the Legion™, μαζί με

δύο συλλεκτικές κάρτες που θα διατεθούν αποκλειστικά και μόνο με την Συλλεκτική Έκδοση.

 

Οι ποσοτητες που θα παρουν οι αλυσιδες καταστηματων προφανως τους ειναι ηδη γνωστες, και εχουν κλεισει τις προπαραγγελιες τους. Παντως ολο και καπου θα βρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://www.wow-europe.com/wrath/features/collector/index.xml

οι πληροφοριες που θες ειναι εδω εκτος και αν θες και την μεταφραση......

 

Οι ποσοτητες που θα παρουν οι αλυσιδες καταστηματων προφανως τους ειναι ηδη γνωστες, και εχουν κλεισει τις προπαραγγελιες τους. Παντως ολο και καπου θα βρεις.

 

Δεν θέλω πληροφορίες για το τι περιέχει το Collectors, αυτα τα ξέρω. Ούτε τα καταστήματα το γνωρίζουν, γιατί να μην μου το πουν τότε να κάνω προπαραγγελία; Το κρατάνε κρυφό; Δεν νομίζω ότι έχουν να βγάλουν τπτ από αυτό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΠΡΟΣΟΧΗ !!!! Κρατήσεις στην collectors εκδοση, δεν μπορούμε να δεχθούμε πλέον. Τα τεμάχια που έχουμε προς διάθεση, ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΑΝ !!!!

 

απο το site σου ΠΑΠ.

 

Μην ξεχνας οτι ειχαν βαλει προπαραγγελιες απο περσι τον Ιουλιο-Αυγουστο που ανακοινωθηκε το WOTLK. Επομενως εαν απο τωρα εχει καθοριστει η ποσοτητα που θα παρει, λογω του οτι ειναι collectors, π.χ. 200 τεμαχια και εχει ηδη μια λιστα με 200 ατομα δεν μπορει να εξυπερετησει περισσοτερους. Οσο για τα site, amazon κλπ. ισως να μην γνωριζουν τι ποσοτητα θα παρουν και αν θα παρουν απο τον εκει διανομεα γιαυτο μπορει να το εχουν se hold.

Επεξ/σία από christos_75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ξερει κανεις αμα τα badge of justice που εχουμε ως τωρα θα κανουν reset και αυτα? Σαν το honour kαι τα bg badges? Να μαθουμε να τα ξοδεψουμε αμα ειναι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι bladefist και παίζω τώρα για να παώ 70 τον παλαντίνο μου... Είμαι 55.

Τι lvl είσαι;;

 

 

Ελα ρε αρχοντα...Δωσε nick να σου μιλησω in-game...Εχω 2 70αριδες αλλα αυτην την περιοδο ανεβαζω Rogue-Warrior (44-45lvl)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ξεχνας οτι ειχαν βαλει προπαραγγελιες απο περσι τον Ιουλιο-Αυγουστο που ανακοινωθηκε το WOTLK. Επομενως εαν απο τωρα εχει καθοριστει η ποσοτητα που θα παρει, λογω του οτι ειναι collectors, π.χ. 200 τεμαχια και εχει ηδη μια λιστα με 200 ατομα δεν μπορει να εξυπερετησει περισσοτερους. Οσο για τα site, amazon κλπ. ισως να μην γνωριζουν τι ποσοτητα θα παρουν και αν θα παρουν απο τον εκει διανομεα γιαυτο μπορει να το εχουν se hold.

 

Δεκτό αυτό που λες, αλλά μου κάνει τρομερή εντύπωση να μην έχουν ενημερωθεί στην Αμερική και να έχουν ενημερωθεί εδώ στην Ελλάδα. Ξέρεις πως δουλεύουν τα συστήματα εδώ ας μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεκτό αυτό που λες, αλλά μου κάνει τρομερή εντύπωση να μην έχουν ενημερωθεί στην Αμερική και να έχουν ενημερωθεί εδώ στην Ελλάδα. Ξέρεις πως δουλεύουν τα συστήματα εδώ ας μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας!

 

Στην Αμερικη φιλε ηδη εχουν βγει οι προπαραγγελιες για τα Collector's..

Ψαχτο λιγο καλυτερα γιατι εγινε και θεμα στα φορα της Bliz απο ευρωπαιους που εκαναν παραπονα γιατι τα collector's ειναι ηδη διαθεσιμα στην Αμερικη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε αρχοντα...Δωσε nick να σου μιλησω in-game...Εχω 2 70αριδες αλλα αυτην την περιοδο ανεβαζω Rogue-Warrior (44-45lvl)

Άντε να expάρουμε λίγο μαζί...

Το nick μου είναι ihectorl (το πρώτο i και το τελευταίο l (λ)).

Απο αυριο θα ξαναμπώ γιατί σήμερα τελείωσε η prepaid.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Angrathar the Wrath Gate quest cinematic

 

SPOILER WARNING !!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=I1xyxG14EwI

 

 

 

Epic :)

 

Πραγματικα epic

Γενικα Εκπληκτικα questαυτη η chain!,σιγουρα τα καλυτερα μεχρι τωρα στο wow

 

Και φυσικα sτο τελαιυταιο part

κανεις raid στην undercity :) απλα epic

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χτες μπηκα bg με τον Mage μου

 

οι pala απο holy εγιναν retri και η ολη φαση δεν ειναι αυτη

 

με το παραμικρο spamerνουν Blessing of Freedom + Φουσκες και ειναι απιαστοι οι κεραταδες

 

H blizz φαινεται μπερδευμενη ή ιδεα μου ειναι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά την ώρα που είναι σε cd το bof και το bubble είναι ψωμάκι :). Κανονικά ως mage δεν θα έπρεπε να έχεις πρόβλημα με τους palas. Στο διάστημα του immunity τους απλά blink/iceblock. Nuke μετά, trinket στο HoJ όταν πάνε για heal, counterspell, nuke και spam το roflspit macro :P. Eazy, LolRET θα είναι μια ζωή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...