Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια συγνωμη που δεν εχει να κανει με το expansion αλλα λογω υποχρεωσεων πλεων πρεπει να σταματησω. ξερετε που μπορω να πουλησω το accoynt εστω οσοοσο? εχω 70ρη με πολλα επικ πειτε μου κ με Pm για να μην ενοχλω ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα παιδιά,

Υπάρχει κάπου (στο internet ή σε βιβλίο) η ιστορία του Warcraft στα Ελληνικά;;

Ουσιαστικά την μετάφραση αυτού εδώ ψάχνω...

http://www.worldofwarcraft.com/info/story/chapter1.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wtf? all that honor and no gladies? :S

 

Ναι, επαιζα με αυτα που ειχα απο tailoring!!! η πλακα ειναι οτι ημουν πολυ καλος σε damage παντα μεσα στους 1ους αλλά στο 1-1 ηταν καλυτερα να γραφω /ΑFK παρα να προσπαθω να κανω κατι...

 

* Deos παρε το pocket book του Κναακ War of the Ancients που ειναι μεταφρασμενα στα Ελληνικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω για σας αλλα εγώ δεν έχω αλλο ενδιαφέρον μέχρι να βγει το εξπάνσιον ,και αργεί το !%#^%$^ . αντε να βγει να πάω τον rogue μου 80 και να καω πάλι στο pc χεχε.

 

παλίκαρε δεν νομίζω να υπάρχει άτομο να σου πάρει το account ,δλδ αν τον πάρεισ 70 τον χαρακτήρα γιατι παίζεις,εγω έχω 5 70αρηδες και η όλη μου χαρά μες στο παιχνίδι ήταν το lvl up και τα bgs(μισώ τα raids)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω για σας αλλα εγώ δεν έχω αλλο ενδιαφέρον μέχρι να βγει το εξπάνσιον ,και αργεί το !%#^%$^ . αντε να βγει να πάω τον rogue μου 80 και να καω πάλι στο pc χεχε.

 

+1

 

Και εγώ θα ξανα ενεργοποιήσω το account ένα μήνα πριν το expansion για να παώ level70 κανένα νέο χαρακτήρα γιατι με τον καρπαζοεισπράκτορα δεν πολύ βλέπω προκοπή...:lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έφτασα neptulon. BB deadings blade......Έφυγα από ένα άδειο ironforge και πήγα σε ένα γεμάτο :D

 

Xvipes, τι char έχεις εκεί δεν μου πες?

 

Troll Mage full pve gear οπότε και σύγκρουση να κανονίσεις απλά ίσως βγω πρώτος στο dps :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαράς μιλάς αυτό είναι το νέο model της Lady Sylvanas ? :shock:

Έχω πάθει πλακα σαν από άλλο παιχνίδι είναι!

Α Ψ Ο Γ Η λέμε :lol:

Επιτέλους μοιάζει και με high elf :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

WoW !!! (World of Warcraft :P)

Ας ελπίσουμε πως δεν θα είναι μόνο η συλβάνας βελτιωμένη όσων αφορά τα γραφικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δε ψινεται κανεις να ερθει Bladefist να φιαξουμε κανα guild της προκοπης?

 

Εγώ είμαι bladefist και παίζω τώρα για να παώ 70 τον παλαντίνο μου... Είμαι 55.

Τι lvl είσαι;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες, έχει δει ή έχει ακούσει κανείς τπτ για το Collector's Edition...το ψάχνω παντού για προπαραγγελία αλά τίποτα! Το έχει δει κανείς πουθενά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες είχα επικοινωνία και με Παπ και με Πλαίσιο. Οι πρώτοι μου είπαν ότι έχουν ξεπουλήσει και οι δε μου είπαν ότι ακόμα δεν γνωρίζουν κάτι για την Collectors Edition και ότι δεν έχουν ακόμα ενημερωθεί σχετικά. Το δεύτερο είναι πολύ δεκτο για μένα και αυτό γιατί. Γιατί επικοινώνησα αμέσως μετά από αυτούς τους δύο, τηλεφωνικά με 3 από τα μεγαλύτερα καταστήματα του εξωτερικού...Amazon.com, Αmazon.co.uk, Play.com και μου είπαν ότι ακόμα η Blizzard δεν τους έχει κάνει καμία ενημερωση σχετικά με αυτή την έκδοση και ότι βρίσκονται στην αναμονή. Με διαβεβαίωσαν μάλιστα και οι τρεις ότι με το που έχουν ενημέρωση θα ενημερώσουν αυτόματα και τα site για προπαραγγελίες.

 

Και ερωτώ τώρα εγώ..ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ, να μην έχει ενημερωθεί για το θέμα το AMAZON.COM και ο ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ να έχει ήδη προξεπουλήσει;;;;;;; Μας κοροϊδεύουν;;;;

 

Αν γνωρίζει κάποιος κάτι επι του θέματος θα ήθελα μια τεκμηριωμένη απάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...