Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Sleepy_head... Τελικά δεν τους πουλήσαμε, δεν βρήκαμε και κανένα... Άρα θα φάμε λίγες ακόμα ώρες από άλλα πράγματα ακόμα δυστυχώς όπως φαίνεται!

 

Αν διασκεδάζετε όταν παίζετε, δεν είναι χαμένος χρόνος :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα σε ολους..Εχω εναν rogue σε pvp server k θελω να τον μεταφερο σε pve..η ερωτησει ειναι αν ειναι αληθεια οτι υπαρχει περιπτωσει να χαθουν αρκετα κατα την μεταφορα gera k gold????και ποσο πιθανο ειναι αυτο?και κατι ακομα η μεταφορα ποσο διαρκει??μερες??ωρες??Αν εκανα καποιο λαθος ι καμια μ!@@$$α sorry πρωτη φορα ποσταρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσταρες δυο φορες :P

Η Blizzard λεει για ωρες και μερες, αλλα σε οσα transfer εχω κανει εγιναν αμεσως σε λιγοτερο απο ωρα

 

Item και gold δεν υπαρχει περιπτωση να χαθουν , απλα νομιζω υπαρχει ενα οριο glod που μπορεις να κανεις transfer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κάνει αρκετά transfer σε μένα και σε φίλους. Σε μένα, το 1ο ολοκληρώθηκε σε 2(!) λεπτά και το πιο "αργό" που έχω δει είναι 30 λεπτά.

 

Gold / items δεν πειράζονται καθόλου. Απλά δεν πρέπει να έχεις σε εκκρεμότητα AH, mail και δεν επιτρέπει να μεταφέρει πάνω απο 5000 gold.

 

Tip: Σύγκρινε τιμές AH για primal απο το έναν server στον άλλον. Αν εκεί που πας, τα πουλάνε πιο ακριβά, σήκωσε ότι μπορείς απο τον παλιό σου server. Το έκανα με φίλο, και "επενδύοντας" 3k gold, βγάλαμε 7.5κ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χάνεις τίποτε. Δεν μπορείς όμως να κάνεις μεταφορά πριν αδειάσεις το mailbox σου και πιθανά auctions που έχεις.

Ναι, υπάρχει όριο 5.000 gold, αλλά μπορείς να αγοράσεις κάποια πράγματα που πωλούνται εύκολα (πχ shards, ores, skins) και να τα πάρεις μαζί σου ώστε να τα μεταπουλήσεις στον σέρβερ που πάς. Πριν το κάνεις αυτό, φτιάξε ένα μικρό χαρακτήρα στον νέο σερβερ και τσέκαρε τις τιμές και τη ζήτηση στο εκεί Auction house.

Tέλος, κι εγώ επιβεβαιώνω ότι η μεταφορά ολοκληρώνεται σε ελάχιστο χρόνο, για μένα ήταν κάτω από μισή ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Standard Restrictions:

 

* A character's mailbox and auctions must be completely empty before that character can be transferred.

* A character that is the leader of a guild may not be transferred as long as he/she remains the leader. If you wish to transfer a character that is currently a guild leader you must transfer leadership to another member or disband your guild.

 

Character restrictions:

 

* Every character to be transferred has to be at least level 10.

* Characters carrying too much gold are not eligible for transfer, as follows: Level 10-30: 300 gold limit

* Level 31-50: 1000 gold limit

* Level 51-69: 5000 gold limit

* Level 70: 10000 gold limit

* An individual character may only be transferred once every month.

 

Realm restrictions:

 

* Transfers from PvP to PvP realms are only possible if there is no faction violation. If you already have a character on your desired destination PvP realm, then you will not be able to transfer any characters of the opposing faction to this realm.

* You may only transfer characters to a realm as long as you will not exceed the maximum of ten characters per realm at your destination once the transfer is complete.

* Realms that frequently have queues and/or regularly show a high concurrency may be taken off the list of eligible destination realms to prevent overpopulating realms through character transfers.

* You may not transfer to a realm unless the realm is at least 180 days old.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα τον priest στο PTR. Προσπάθησα να παίξω pvp αλλά με σκοτώνουν αμέσως(shadow) οπότε είπα να το γυρίσω στο healing. Chill για πες κανένα καλό build να δοκιμάσω.

 

Δεν είμαι σε PTR να έχω τσεκάρει για να εκφέρω γνώμη, ότι ξέρω από τα priest forums είναι :P. Πας disc asap και περιμένουμε εναγωνίως τις πληροφορίες που θα μας παρέχεις για να συνεχίσουμε απρόσκοπτα το whine :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...