Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άσχετο, περονόσπορος έχει πέσει στο Age of Conan topic? Δεν έχει πέσει post κοτά ένα μήνα, παίζει κανείς ή τα κάνατε frisby τα dvd του?

 

Ούτε τον "free" μήνα δεν έπαιξα καλά καλά και το παράτησα. Από εδώ και πέρα μόνο WoW...δεν υπάρχει κάποιο που να μπορεί να το ανταγωνιστεί τώρα

 

χμμμμμ 1020 + 5 Primal Shadow

 

+2 Primal Nether :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο, περονόσπορος έχει πέσει στο Age of Conan topic? Δεν έχει πέσει post κοτά ένα μήνα, παίζει κανείς ή τα κάνατε frisby τα dvd του?

 

at least it went really far!!

 

10 ωρες επεξα και ακόμη δεν με εκανε κάτι να θέλω να το ξεκινήσω για τα καλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο, περονόσπορος έχει πέσει στο Age of Conan topic? Δεν έχει πέσει post κοτά ένα μήνα, παίζει κανείς ή τα κάνατε frisby τα dvd του?

 

Προσωπικά τα έκανα σουβέρ(!) μιας και είναι ασορτί με το γραφείο του υπολογιστή μου :P, Προσπαθώ να κάνω απόσβεση τα λεφτά που έδωσα ένα πράμα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο, περονόσπορος έχει πέσει στο Age of Conan topic? Δεν έχει πέσει post κοτά ένα μήνα, παίζει κανείς ή τα κάνατε frisby τα dvd του?

 

Οντως...Περιμενα πως και πως το game για να ξεκολλησω απο WoW(ειχα δοκιμασει κι αλλα mmorpg βλ.LotRo, Eve κτλ) ειχα σταματησει το WoW για 2 μηνες, πηρα τη συλλεκτικη εδωσα ανεβασα 2chars μεχρι 40lvl αλλα παρα τα καταπληκτικα γραφικα το gameplay του WoW δυστυχως δεν το εχει κι ας λενε καποιοι οτι ειναι καλυτερο..Και λεω δυστυχως γιατι περιμενα το AoC να ειναι μια επανασταση στα MMORPGs αλλα επεσα εξω...

Προς το παρον δεν παιζω τιποτα περιμενοντας το expansion του WoW για να επιστρεψω..

 

Ερωτηση: Εχω ενα Pala 70 και Mage 70...Τελευταια ανεβαζα εναν Rogue & Warrior...Πιστευετε αξιζει να συνεχισω καποιον απο αυτους τωρα(39lvl kai 50lvl αντιστοιχα) η να περιμενω το WotLK και να συνεχισω Mage γιατι με Pala ψιλοξενερωσα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση: Εχω ενα Pala 70 και Mage 70...Τελευταια ανεβαζα εναν Rogue & Warrior...Πιστευετε αξιζει να συνεχισω καποιον απο αυτους τωρα(39lvl kai 50lvl αντιστοιχα) η να περιμενω το WotLK και να συνεχισω Mage γιατι με Pala ψιλοξενερωσα?

Είναι καθαρά υποκειμενικό, δε μπορεί να σου πει κανείς τι να κάνεις αφού το ζητούμενο είναι να περάσεις εσύ καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικό μήνυμα απο aliakas Εμφάνιση μηνυμάτων

samurai

 

όντος το καλύτερο guild που υπήρξα μέλος

δυστυχώς ήμουν casual παίχτης και οι δρόμοι μας

χώρισαν γρήγορα επί εποχής genjuros ακόμα

 

φυσικά συνιστάτε ανεπιφύλακτα

 

any way τα σεβει μου στον lancelot

 

 

Τότε θα ξέρεις, πως η γεροντική αμνησία μου, με κάνει να ξεχνάω, θύμισε μου το όνομα του χαρακτήρα σου, τότε την μακρινή εποχή του Genjuros :)

 

 

Ένας κακόμοιρος warrior ήμουνα με το όνομα

Tsouxtra

Ήμουν από τους πρώτους στο guild και είχαμε

lvlαρει και παρέα και με τον βασιλη και με τα άλλα παιδιά

Τα Raid που κάναμε εκείνη την εποχή ήταν στο ZG

Θυμαμε το πολύ ζεστό κλίμα που υπήρχε στο guild

και την τέλεια οργάνωσή του

 

χαιρετισμούς

Alex

 

Ps Το επικό με την βροχή στο ZG το θυμασε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι καθαρά υποκειμενικό, δε μπορεί να σου πει κανείς τι να κάνεις αφού το ζητούμενο είναι να περάσεις εσύ καλά!

 

Eχεις δικιο απλα ρωταω αν αξιζει να συνεχισω warrior για μελλοντικο tanking η τωρα που θα γεμισει ο τοπος DKs οι Warriors θα εξαφανιστουν καθως και οι DKs θα μπορουν να τανκαρουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και παλι οι warrior θα ειναι τα κορυφαια tank

Ισως να εχουν οι dk πλεονεκτηματα σε magic dmg boss η σε aoe tank, αλλα prot warrior θα ειναι το νο1 ,και τωρα κανουν τανκ pala και druid αλλα δεν εχουν κανει αχρηστους τους warrior :)

 

 

Εγω παντως μαλλον θα γυρισω σε dk γιατι απλα μου αρεσει απιστευτα, ειδικα το unholy tree ειναι ολα τα λεφτα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorath παλληκάρι μου στον ΤΜ είσαι? Sorry αν το είχες αναφέρει παλαιότερα αλλά δεν είμαι καί τόσο active στα Forums.

Γιατί πουλάς? σταματάς?

 

Όχι δεν το είχα αναφέρει. Αλλά απο πέρσι το καλοκαίρι, στον TM βρίσκομαι.

 

Ύστερα απο 3 χρόνια WoW θα ήθελα να σταματήσω. Έχουν κάπως παραμεληθεί τα πράγματα στο πραγματικό κόσμο, και απο την άλλη κουράστηκα τα καθημερινά raids. Δεν είναι και λίγο, να γυρνάει η κοπέλα μου απο την δουλειά στις 20:30, εγώ στις 20:45 να ξεκινάω για raid και μέχρι τις 00:30 να μην την αφήνω να μου λέει κουβέντα μιας και κάνω και raid leading. Ένα χρόνο έτσι πάει, πόσο να αντέξει κι αυτή;

 

Αν πουληθεί σε καλή τιμή έχει καλώς, αλλιώς μπορεί να το κρατήσω και να μπαίνω λίγο για για να χαζεύω και να ανεβάζω κανα alt. Αν και το WotLK με ξενερώνει απίστευτα.

 

Σχετικά με τους warriors, πάντα θα είναι το καλύτερο tank. Είναι φτιαγμένοι για αυτό. Έτσι κι αλλιώς αν χάσουν αυτόν το ρόλο, τι μένει να κάνουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον όλοι είναι hybrids man. Όσοι είχαν ατού κάπου (priests στο healing, warriors στο tanking, rogues στο dps) το χάνουν. Πλέον αυτοί που επωφελούνται από το δόγμα "ΟΛΟΙ HYBRIDS" είναι τα "αυθεντικά" hybrids (pala, drood).

 

Sorath γιατί δεν δοκιμάζεις να της γνωρίσεις το wow? Ξέρω πολλούς που το έκαναν και οι κοπέλες/γυναίκες τους, τους ξεπέρασαν στο ίδιο το παιχνίδι και έγιναν ο ορισμός του φανατικού παίχτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorath γιατί δεν δοκιμάζεις να της γνωρίσεις το wow? Ξέρω πολλούς που το έκαναν και οι κοπέλες/γυναίκες τους, τους ξεπέρασαν στο ίδιο το παιχνίδι και έγιναν ο ορισμός του φανατικού παίχτη.

 

ΧΑχαχα, το έχω ήδη κάνει.

 

Τα περασμένα χριστούγεννα της άνοιξα trial account. Μιας και καθόταν λόγω και άδειας, περιττό να σου πω οτι σχεδόν με ανάγκαζε να παίζω μαζί της μέχρι τις 06:00!! Θυμάμαι ένα βράδυ που την άφησα μόνη της στο Redridge (είχα πάει raid εγώ) και μέσα σε 3 ώρες είχε φάει τόσα mobs που έβγαλε 1gold! :confused: Φυσικά είχε φτάσει lvl 19 πριν τελειώσει το trial.

 

Σήμερα, στο δικό μου account με έχει βάλει να lvlάρω δύο "δικούς" της χαρακτήρες (priest & mage). Μπορεί να με βλέπει να παίζω με τις ώρες, αρκεί να ανεβαίνει το xp :lol:

 

Κοινώς, θα μπορούσε άνετα να παίζει κι αυτή, έτσι κι αλλιώς, τόσα χρόνια που με παρακολουθεί περιστασιακά έχει μάθει όλη την ορολογία και καταλαβαίνει τι παίζεται. Και μάλιστα έχει μανία με το PvP, μην πετύχω hordά, όλο "Φάτον" ακούω! :devil:

 

Το θέμα είναι ότι καλώς δεν παίζει, γιατί φίλε ποιος θα μαγειρεύει, σκουπίζει, πλένει και τα σχετικά; Μπάχαλο θα γίνει το σπίτι :lol: Ακόμα και τώρα είναι αδικία γιατί κακά τα ψέμματα δεν την βοηθάω και ιδιαίτερα και δεν λέει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...