Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Stoicism : Makes the priest cast mass dispell for as long as bubble last.

 

Ευτυχώς που είμαστε "immune" στο polymorph. Βλέπεις τον mage να σε κάνει poly, του πετάς ένα shadow word : Death και poly breaks :P (εννοείται έχοντας πάντα πάνω shield ή PoM και έτσι όχι μόνο το poly σπας με death χωρίς να παίρνεις dmg, αλλά σκας και μια χιλιάρα dmg στο waterbot). Δεν ξέρω αν πρόκειται για bug ή αν είναι working as intended άλλα ελπίζω να μείνει ως έχει....

 

Thresh όλα τα buffs του priest γίνονται dispell/purge/spellsteal. Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι με το silent resolve είναι να μειώσεις την πιθανότητα κάτα 20% να σου γίνουν dispell.

 

Το βασικό πρόβλημα για τον priest δεν είναι ότι δεν κάνει dispell το fel armor ή τα armors του mage, το πρόβλημα είναι η ύπαρξη του imbalance druid στην 2αρα (το παραδέχονται και οι ίδιοι οι druids αλλά η blizz κωφεύει). Και μιας και δεν υπάρχει άλλος τρόπος εκτός της 2άρας για να φτάσεις 2200 rating ας ελπίσουμε στο 3.0. να γίνουμε πιο θελκτικοί για την arena.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανένας κάποια διαδικασία για να αλλάξω το email μου στο account management της blizzard;

Με έχουν στο παλιό email που έχει καταργηθεί εδώ και χρόνια αλλά όταν πάω να το αλλάξω μου λέει ότι πρέπει να κάνω confirm από το παλιό email, το οποίο δεν ισχύει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανένας κάποια διαδικασία για να αλλάξω το email μου στο account management της blizzard;

Με έχουν στο παλιό email που έχει καταργηθεί εδώ και χρόνια αλλά όταν πάω να το αλλάξω μου λέει ότι πρέπει να κάνω confirm από το παλιό email, το οποίο δεν ισχύει...

 

Δεν γνωρίζω αν υπάρχει και άλλος τρόπος, αλλά μάλλον θα πρέπει να τηλεφωνήσεις στο support της blizzard.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανένας κάποια διαδικασία για να αλλάξω το email μου στο account management της blizzard;

Με έχουν στο παλιό email που έχει καταργηθεί εδώ και χρόνια αλλά όταν πάω να το αλλάξω μου λέει ότι πρέπει να κάνω confirm από το παλιό email, το οποίο δεν ισχύει...

 

Πρέπει να στείλεις email. Λογικά θα σου ζητήσουν ότι ζήταγαν παλιά για να αλλάξεις email.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήρα τηλέφωνο στο support phone που δίνουν για U.K. απλά βάλε 0044 μπροστά κ κάλεσε. Απάντησαν σχεδόν αμέσως και μου ζήτησαν τα cd keys και αλλα info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το combo retardin/disc δεν είναι άσχημο :).

 

Με το patch 3.0 παίζει τα vengeful να γίνουν διαθέσιμα με honor points? Θέλω οπωσδήποτε τους ώμους του s3 για το look μιας και είναι μακράν οι πιο όμορφοι ώμοι στο tbc (still, shoulderpads of faith>all) άλλα δεν μου πάει να ξοδέψω points για περασμένης σεζόν item (όταν και αν με το καλό φτάσουμε το απαιτούμενο rating).

 

Druids OP?

http://www.youtube.com/watch?v=8zuH8srcwE0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλό χειμώνα (καλά ντέ μη βαράτε πλάκα κάνω), απ' ότι είδα ο Παπασωτηρίου δίνει ημερομηνία κυκλοφορίας 17/10/2008, ξέρετε άν είναι όντως έτσι?

 

Διάβασα ωραίο rogue buff στο MMO champion: "Mutilate: This ability no longer requires you to be behind your target"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το combo retardin/disc δεν είναι άσχημο :).

 

Με το patch 3.0 παίζει τα vengeful να γίνουν διαθέσιμα με honor points? Θέλω οπωσδήποτε τους ώμους του s3 για το look μιας και είναι μακράν οι πιο όμορφοι ώμοι στο tbc (still, shoulderpads of faith>all) άλλα δεν μου πάει να ξοδέψω points για περασμένης σεζόν item (όταν και αν με το καλό φτάσουμε το απαιτούμενο rating).

 

Druids OP?

http://www.youtube.com/watch?v=8zuH8srcwE0

 

Δυσκολο εως αδυνατο θα ελεγα για s3 με honor

Για πες καμια tactic για disc/ret? κυριως για druid/melee η γενικα healer kai melee nuke ton healer η cc ton healer και κιλλ το dps?

 

Σκεφτομαστε να κανουμε ιδια ομαδα με εναν φιλο ,αλλα αν το παιχνιδι παει για outlast τι κανετε χωρις mortal strike?

Πχ εναντια priest/warrior

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Παιδιά καλό χειμώνα (καλά ντέ μη βαράτε πλάκα κάνω), απ' ότι είδα ο Παπασωτηρίου δίνει ημερομηνία κυκλοφορίας 17/10/2008, ξέρετε άν είναι όντως έτσι?

 

η μόνη επίσημη ημερομηνία που έχει δωθεί από την Blizzard είναι η "when it's ready plus 5 days" :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...