Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Elves damn it, όχι elfs... :P

 

Δεν σου έχω βγάλει τυχαία το nick Μπαμπινιώτης ffs....xD

 

@Υper. Totem στην arena? Δεν νομίζω να έχω παίξει ποτέ arena και αν έχω shaman απέναντι μου να αφήνω totem όρθιο....Μια χαρά damage βγάζει ο retardin, το θέμα είναι ότι όλα τα n00bia παίζουν στην 2άρα με druid (exploit?) και δεν έχει τα απαραίτητα stuns για να την παλέψουμε. Μας βγήκε ο πάτος για να φτάσει 375 το bs και να πάρει το mace με τα 4secs stun, μιας και αυτό ήταν το κύριο πρόβλημα μας. Αυτή θα είναι η πρώτη βδομάδα μας με το συγκεκριμένο όπλο, να δούμε αν θα βελτιωθεί η κατάσταση. Για την 3άρα λέω να ψάξω να βρω κανέναν lockατζή ή κανένα holy pala.

 

Τέλος πολλοί προσπάθησαν να αφήσουν το wow και να μεταπηδήσουν σε άλλο mmo. Αλλά όλοι πάλι εδώ είναι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλημερα . Ρε παιδια βοηθηστε με λιγο . Πουλησα μεσω ebay το account μου 1000 Euro σε εναν απο την Βουλγαρια αλλα θελει να του αλλαξω πρωτα το email του account στο δικο του και μετα να μου στειλει τα λεφτα για να ειναι και αυτος εξασφαλησμενος . Το ρισκαρεις ? ή τρωμε καμμια φολα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα . Ρε παιδια βοηθηστε με λιγο . Πουλησα μεσω ebay το account μου 1000 Euro σε εναν απο την Βουλγαρια αλλα θελει να του αλλαξω πρωτα το email του account στο δικο του και μετα να μου στειλει τα λεφτα για να ειναι και αυτος εξασφαλησμενος . Το ρισκαρεις ? ή τρωμε καμμια φολα ?

 

1. Φολα .

2. Λιγα τα 100.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Φολα .

2. Λιγα τα 100.

 

1000 βρε ειπα οχι 100 :Ρ

 

Και εγω την φοβαμαι την κατασταση

 

Ο τυπος στο ebay λεει οτι ειναι απο την Florida USA και στο MSN που με εκανε ADD μου λεει ειμαι απο την Βουλγαρια απλα μπηκα με το account του φιλου μου στο ebay . Μετα του ειπα τι ωρα εχετε εκει και μου ειπε 8:20 το πρωι ενω στην Ελλαδα ηταν 10:20 και αυτο με παραξενευει γιατι ή εχουμε ιδια ωρα με Βουλγαρια ή ειμαστε 1 ωρα μπροστα οχι 2 .

 

edit : μολις ειδα στο ημερολογιο μου οτι η Βουλγαρια ειναι στο 0 απο την Ελλαδα στην διαφορα ωρας....

Μονο το Καταρ , Γεωργια , Εμιρατα , Ομαν , ειναι στο +2 .... οποτε φολα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από Βουλγαρία και να δίνει 1000 ευρώ για ένα παιχνίδι το βρίσκω εντελώς χλωμό, σε σημείο να πεθάνει από τη κιτρινίλα :P . Επίσης αυτό με την ώρα είναι όντως ύποπτο, οπότε μην κάνεις τίποτα παραπάνω, άλλαξε μόνο το password (και αν έχεις δεύτερο email άλλαξέ το και αυτό) και συνέχισε να παίζεις :-D γιατί πολύ απλά αμφιβάλλω αν θα δώσει κανείς τόσα λεφτά, όσους και όσο καλά ντυμένοι και να είναι οι chars σου (εκτός αν πέσεις πάνω σε κανέναν γιο του Βασιλάκη του Πύλες!!) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβασα σε άρθρο της 25/08 οτι θα υπάρχει patch pre - Wotlk ...

With the release of Wrath of the Lich King approaching, we wanted to provide you with some important information. In preparation for the expansion, we will be issuing a new content patch in the coming weeks. Much like the patch made available shortly before The Burning Crusade's release, this content patch is designed to bridge current game content with that of the expansion and will contain some exciting changes and additions.

 

We have outlined some of the larger features scheduled to release with the patch below:

 

New class spells and talents

Stormwind Harbor

Barbershops in capital cities

Zeppelin towers outside of Orgrimmar and Tirisfal Glades

Two brand-new Arenas featuring challenging new layouts, terrain hazards, and moving obstacles

Guild calendar

Hunter pet skill revamp

New profession: Inscription

 

As mentioned above, this is not a comprehensive list, just some of the major highlights. Weʼll post the full patch notes as soon as theyʼre available. Regarding Inscription, please note that all Burning Crusade players will be able to select Inscription as one of their two professions and level up to a skill level of 375 with it. Upon the release of Wrath of the Lich King, players who purchase and install the expansion will be able to continue leveling in Inscription and the other professions beyond 375.

βέβαια... www.wowwiki.com/soon

 

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=9236465187&sid=1&pageNo=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζουμε αν θα υπάρχουν bop συνταγές από το inscription? Θέλω να πω θα υπάρχουν μεγαλύτερα buffs στα upgrade των spells όσων έχουν το συγκεκριμένο επάγγελμα? Υπάρχει πουθενά κανένας αναλυτικός οδηγός για το νέο επάγγελμα, να ξεστραβωθούμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζουμε αν θα υπάρχουν bop συνταγές από το inscription? Θέλω να πω θα υπάρχουν μεγαλύτερα buffs στα upgrade των spells όσων έχουν το συγκεκριμένο επάγγελμα? Υπάρχει πουθενά κανένας αναλυτικός οδηγός για το νέο επάγγελμα, να ξεστραβωθούμε?

 

Ουσιαστικα , απλως θα ανεβαζεις τα spell σου . Δηλαδη το mind blast λεει : 600-1000dmg θα μπορεις να το κανεις 650-1050 dmg.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουσιαστικα , απλως θα ανεβαζεις τα spell σου . Δηλαδη το mind blast λεει : 600-1000dmg θα μπορεις να το κανεις 650-1050 dmg.

 

Σίγουρα κάνει μόνο αυτό γιατί εγώ έχω ακούσει ότι θα μπορείς να δώσεις ιδιότητες στα skills σου.p.x να κάνει chance on hit stun και κάτι τέτοια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα κάνει μόνο αυτό γιατί εγώ έχω ακούσει ότι θα μπορείς να δώσεις ιδιότητες στα skills σου.p.x να κάνει chance on hit stun και κάτι τέτοια...

 

Πρωφανος , αν εκανε μονο αυτο που ειπα θα ηταν αχρηστο , παντως θα ασχολειται αποκλειστικα με spells...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και αρκετό καιρό χωρίς wow αποφάσισα να το ξαναπεράσω χθες για να είμαι armed & ready για το expansion. Όμως είδα τόσες αλλαγές που ξενέρωσα, τα πάντα έχουν nerfaριστεί, ο priest έχασε την ικανότητα για dispel στα πιο βασικά buff του αντιπάλου και ακόμα και το sunwell που υποτίθεται ότι είναι το πιο δύσκολο raid του παιχνιδιού άρχισαν να το κάνουν παιδική χαρά.

Μάλλον θα πιάσω κανα female belf hunter να το ανεβάζω σιγά σιγά με κανα φίλο, γιατί το end game τουλάχιστον μέχρι να βγει το expansion έγινε ψιλοβαρετο, όχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι δεν κάνει dispel? Ο μόνος που κάνει dispel Paladin και Mage.... Απο πότε έχεις να παίξεις? Η blizzard προτιμάνει να λέει balanced απο Nerfed... :P

Απλα γύρνα σε discipline και κάτι σε 42/19/0 από 28/33/0...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περί Inscription,

 

http://wow.zuggaming.com/2008/08/23/inscription-101-guide/

 

mmo-champion και worldofraids έχουν full list με τα glyphs που υπάρχουν στη beta (το παραπάνω link έχει για hunter/mage/warrior μόνο, δεν μπορώ να ψάξω λόγω proxy στην δουλειά :P). Προφανώς, υπάρχουν glyphs για αρκετά abilities της κάθε κλάσης, όχι μόνο για spell casters.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι δεν κάνει dispel?

Τα armor του warlock, τα armor του mage αν θυμάμαι καλά και μερικά άλλα ψιλά. Δεν με πολυνοιάζει να σου πω την αλήθεια απλά όταν είδα τις αλλαγές τρόμαξα λίγο γιατί ήταν κατεβατά ολόκληρα.

Καλή φάση πάντως γενικώς αν και το κάψιμο (ελπίζω) πέρασε ανεπιστρεπτί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...