Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Questions inc

 

Γνωρίζει κανείς γιατί το bongos δεν με αφήνει να κάνω keybindings στα "ειδικά πλήκτρα" του logitech g11?

 

Το inscription θα πηγαίνει πακέτο με το herbalism έτσι?

 

O DK θα δεσμεύει κάποιον char σου που έχει φτάσει στο lvl 50 ή απλά απαιτεί να έχεις έναν τουλάχιστον char σε αυτό το lvl?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Questions inc

 

Γνωρίζει κανείς γιατί το bongos δεν με αφήνει να κάνω keybindings στα "ειδικά πλήκτρα" του logitech g11?

 

Το inscription θα πηγαίνει πακέτο με το herbalism έτσι?

 

O DK θα δεσμεύει κάποιον char σου που έχει φτάσει στο lvl 50 ή απλά απαιτεί να έχεις έναν τουλάχιστον char σε αυτό το lvl?

 

Ναι inscription+herbalism

Οχι, απλα αν εχεις εναν 55lvl και πανω ξεκλειδωνεις την επιλογη να φτιαξεις dk.Ο dk ειναι σαν να εφτιαχνες καινουργιο char ,απλα αρχιζει απο 55lvl

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια να σας ρωτησω

 

1. μπορω το παιχνιδι να το κανω install και σε αλλον υπολογιστη και ο αλλος να χρειαζεται μονο να παρει καρτα 2 μηνων για να παιξει ή πρεπει να τα αγορασει ολα και ο αλλος ?

 

2. εχετε δει τι μπορει να φτιαξει κανεις με τα professions εννοω οταν αρχισα τον druid πηρα leatherworking μετα ειδα οτι το καλυτερο head για τον druid balance ειναι κατι κυαλια που τα φτιαχνει ο engineer και αλλαξα αλλα χαλασα 1500 gold για να ανεβω .... τωρα εχετε δει τπτ ? εννοω τι θα φτιαχνει καθε profession η κανα σαιτ που να τα εχει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Για να παιξει ο αλλος θα πρεπει να εχει account αρα να αγορασει το παιχνιδι. Εκτος αν του δωσεις το λογαριασμο σου και παιζει οταν δεν παιζεις εσυ.

 

2. Σε πολλα site λεει τι μπορεις να φτιαξεις με τα prof π.χ. το thottbot αλλά οτι και να φτιαξεις περα απο αυτα που κανουν οι tailors για cloth θα ειναι χειροτερα απο αυτα που μπορεις να παρεις απο Bg ή απο καποιο raid.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αhem, υπήρχε διαφοροποίηση εξ'αρχής, σε αριστογένητους και μη (ως προς την καταγωγή). Στο διήγημα του Knaack υπάρχει και λεπτομερής περιγραφή των εξωτερικών χαρακτηριστικών τους στον οποίο φαίνεται ο διαχωρισμός τους εμφανισιακά όπως τον ξέρουμε σήμερα. Η Αzshara ήθελε να αφανίσει τα ταπεινής καταγωγής nelfs και μόνο όχι τους highborns που ήταν προστατευμένοι στο παλάτι όταν άρχισε με τις ευλογίες της, η επιδρομή των Δαιμόνων.

 

Και εξάλλου μην ξεχνάς τις σκηνές στο warcraft III. Δεν νομίζω η Sylvanas να έφερνε στο ελάχιστο σε night elf. Η Sylvanas ήταν hawt chick, σκέτη τσόντα, καμία σχέση με τις κοινές και άσχημες ταπεινής καταγωγής nelfίτσες όπως η Maiev και η Tyrande.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι'αυτό του τα βγάλανε :P.

 

Και που είχε τα ιδιαίτερα μάτια τι κατάλαβε? Μάλλον η πεποίθηση των elfs ότι όποιος τα φέρει θα κάνει κάτι μεγαλεπήβολο διαψεύστηκε με τον mr looser. Γκόμενα δεν έβγαλε, και όχι απλά δεν έβγαλε αλλά του τη έφαγε η μεγαλύτερη λούγκρα που έχει παρουιαστεί ποτέ σε videoπαιχνίδι (sorry αλλά όσο μισώ το race του και το class του άλλο τόσο μισώ και τον Mal), φυλακισμένος έμεινε για χιλιάδες χρόνια, έκανε την μια παπαριά πίσω από την άλλη στο War of the Ancients, έφαγε της χρονιάς του από τον Lich King και πλέον τα warglaves του τα βλέπεις σε κάθε rogue και warrior (Ξεφτίλα!!!).

 

Illidan : You are not prepared!!!!

Chill : STFU n00b, you are an idiot!!!

 

Ρε pvpάδες για ρίχτε καμιά ιδέα. Έχω μια 3άρα arena μαζί με το ταίρι μου στην 2άρα, ένα retardin. Τι class προτείνετε να ψάξουμε για να συμπληρώσουμε την ομάδα?

 

Διάβασα ότι έρχονται κομμωτήρια στις πρωτεύουσες στο 3.0.... Επιτέλους και θέλω να αλλάξω χτένισμα :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν επαιζα arena ως retardin συνηθως ενα καλο 3vs3 team ηταν resto shaman-ret paladin-arms war και μας boostare τρελα το damage το windfury τοτεμ

 

Bασικα μετα απο αρκετους μηνες καψιματος με το WoW επιτελους εχω ξεφυγει. Eιχε γινει σαν δουλεια μου. Κουραστηκα.

 

WARHAMMER ONLINE σου ερχομαι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...