Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

PVP

Arena->

Δεν έχεις bubble και ιστορίες. Ένα λάθος και πέθανες. O warrior πρέπει να νιώθει για να σε προστατέψει. Αν σε πιάσουν εκτός bear form (px 2 rogue που είναι συχνό φαινόμενο) πέθανες. Αν δε είσαι σε gtp server απο θέμα pvp ... (Πχ σου λέει ο άλλος druid είσαι εσύ πρέπει να κάνεις όλη την δουλειά)

 

1v1-> Εκτός απο mage και warrior...

O χειρότερος -> retri pala(ούτε να φύγεις δεν μπορείς),

Warlock, Shadow priest

Hunter(με καλο gear). rogue (S2+S3)+

Αμα δε πας pvp με rogue μισά PVE(Τ5+) και μισά S3 θα καταλάβεις πόσο λάθος έκανες στην οθόνη δημιουργίας χαρακτήρα.

 

bg-> Εδώ είναι η διασκέδαση . Mετά τον pala ο επόμενος πιο αθάνατος χαρακτήρας είναι ο druid.

 

Αυτά είδα απο το την wow-druid ενασχόληση μου. Είναι o main μου (έχω παίξει το class δλδ)

 

 

Α και ένα τελευταίο . Στο expansion nerfaroyn το LB. Συμφωνα με class designer

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=8557248684&sid=2000&pageNo=1

 

Καιρός για eve...

 

Serioulsy... παίξε eve γιατί η ενασχόληση σου με το WoW δεν ήταν καθόλου εποικοδομιτική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια οσοι ειστε alliance θα ηθελα μια χαρη.

Αν εχετε δει στο ρηλμ σας καποιο guild να κανει raids νωρις (πχ να τελειωνουν 11 ωρα Ελλαδας η νωριτερα) στειλτε μου ενα pm! ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια οσοι ειστε alliance θα ηθελα μια χαρη.

Αν εχετε δει στο ρηλμ σας καποιο guild να κανει raids νωρις (πχ να τελειωνουν 11 ωρα Ελλαδας η νωριτερα) στειλτε μου ενα pm! ευχαριστω.

 

PvE=Raid=αναγκαστικό κάψιμο

Αν θες τη συμβουλή μου επειδή ήμουν σε παρόμοια κατάσταση (περιορισμένος χρόνος) παίξε μόνο pvp, ούτως ή άλλος κάποια στιγμή θα κουραστείς να αισθάνεσαι υποχρεωμένος να μείνεις με το guild σου μετά τις 00.00 μέχρι να πέσει το boss...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω εναν lock 70 στον silvermoon αλλα δεν παιζω πολλες ωρες και λογο του οτι δεν ξερω καλα αγγλικα δεν ειναι ευκολο για εμενα το pve (teamspeak και αλλα...)λεω να ξεκινησω ενα χαρακτηρα σε pvp server θα ηθελα να μου προτινετε καποιον καλο επειδη ειμαι noobas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια Το Εχπανσιον ειναι απιστευτο!!!

 

ΠΡαγματικα δεν παιζεται, 100 φορες καλυτερο απο tbc για μενα!

Ο Deathknight τρομερο class, απιστευτη starting area,και απιστευτα quest νεχρι να γινεις ''καλος''

 

Οι καινουργιες περιοχες, ειδικα howling fjord πανεμορφες!!!

Σου δινει την αισθηση του warcraft! οχι σαν την μαλακια με τα γιγαντια μανιταρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ΠΡαγματικα δεν παιζεται, 100 φορες καλυτερο απο tbc για μενα!

Ο Deathknight τρομερο class, απιστευτη starting area,και απιστευτα quest νεχρι να γινεις ''καλος''

:devil: Ναι ο Death knight ειναι απιστευτη class και οντως το ολο content ειναι πολυ καλό.

 

οχι σαν την μαλακια με τα γιγαντια μανιταρια

 

Δεν μιλας για το Zangarmarsh? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Δεν μιλας για το Zangarmarsh? :P

 

Ναι για το zangramash Γενικα απο outlands mono nagrand μου αρεσε λιγο, ολες οι αλλες περιοχες αθλιες κατα την γνωμη μου.

Στο Wotlk εχουν epic αισθηση και θημιζουν wc3 αλλα και azeroth.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθε φορα που κανω lvl up ενα char η χειροτερη περιοχη ειναι το zangarmash. Την βαριεμαι ελεεινα. Απο τις πιο ωραιες περιοχες ήταν Nertherstorm. Nagrand η καλυτερη περιοχη by far για farming αφου εχει σχεδον τα παντα primals (air, water, shadow, earth), skinning (knothide, clefthoof, cobra scales), mining, cloth, mark of sargeras κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...