Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι λέτε ρε, το cinematic του WotLK είναι μακράν το καλύτερο, epic feeling. Και επειδή βλέπω σε διάφορα fora να το κράζουν ασύστολα, πιστεύω ότι όλοι αυτοί ανακάλυψαν το warcraft από το 2005 και μετά.

 

Θέλω key

Θέλω key

Θέλω key

:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

εγώ αντιστέκομαι για τα καλά, δεν με βλέπω να ξανααρχίζω το game :-D

(αλλά κάτι μου λέει ότι θα το αγοράσω και θα δώσω το serial σε άλλον)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε είσαι ήρωας τότε ρε σκύλε ή μάλλον αρκούδε ή μάλλον γατάκι ή μάλλον δεντράκι ή μάλλον oomkinάκι :D. Πόσες φορές δεν το προσπάθησα? Και 6 μήνες έχω μείνει μακριά από το παιχνίδι αλλά πάντα επιστρέφω. Το gaming για μένα άλλαξε ριζικά με το wow, τίποτε δεν είναι πια το ίδιο....ακόμα και αν το epxansion με χάλασε αρκετά ακόμα εμμένω και επιμένω, blizzard for teh win.

 

Διάβασα ότι το alchemy τρώει και άλλο nerf στο wotlk....Αφού μας κατέστρεψε οικονομικά η χρήση των elixirs, τρώμε και άλλο nerf? Δεν ξέρω για εσάς αλλά εκτός της οικονομικής καταστροφής η αλλαγή σε battle και guardian με χάλασε απίστευτα. Πλέον πας σε ένα raid έτσι παλιά υπήρχε και μια προετοιμασία η οποία έδινε άλλο βάθος και άλλη αξία στα kills. Για rpg μιλάμε στο κάτω κάτω, άλλη η χαρά που αισθανόσουν για ένα boss down πριν και άλλη τώρα :/. Βλέπω sceenshots μου από naxx με zillion buffs και βλέπω και την σημερινή κατάσταση....Tragedy. Και εκτός αυτού δεν μπορώ να καταλάβω την μη χρήση potion από τους alchemist στην arena....Όλα τα άλλα crafting proffs μπορούν να χρησιμοποιηθούν στην arena έστω και σε μερική χρήση, το alchemy απαγορεύεται. Και δεν αντιλέγω ότι η χρήση pots θα έκανε τη διαφορά όμως από την στιγμή που έγινε ban το prof από την arena το ίδιο θα έπρεπε να ίσχυε για όλα ανεξαιρέτως τα επαγγέλματα. Το μόνο που σου προσφέρει πλέον το alchemy είναι ένα pve trinket το οποίο μάλιστα προστέθηκε στο Sunwell patch και το οποίο φυσικά αχρηστεύεται στην arena εν μέρει καθώς και το ειδικό potion για alchemist. Μετά από αυτά τίποτα. Πρέπει οπωσδήποτε ότι σχετίζεται με crafts από diamonds να περάσει στην δικαιοδοσία μας και να προστεθούν και items με pvp χρήση αν όχι να μας δίνεται η δυνατότητα να χρησιμοποιούμε elixir στο preparation της arena ή potion κατά τη διάρκεια της μάχης. QQ ναι αλλά δεν μου πάει η καρδιά να κάνω drop ένα proff στο οποίο έχω σπαταλήσει απίστευτες ώρες για farm recipies και τρελά φράγκα για συνταγές (π.χ. 3000g για το tanking flask και μάλιστα PRE TBC, τότε που 3000g - τα έβγαλα βέβαια πίσω μιας και για αρκετά μεγάλο διάστημα ήμουν ο μοναδικός στον server και ως γνωστόν μονοπώλιο pwns - ήταν ποσό που μόνο στα όνειρα τους έβλεπαν οι περισσότεροι!!!).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω ειχα alchemy σε εναν παιχτι , χαμενο profession . Το κακο ηταν οτι δεν ειχα herbalism και ετσι αγοραζα ολα τα mats το πηγα 375 και μετα καταλαβα οτι ειναι μια μαλακια και μιση , σπανια απεφερε χρηματα . Και τους κυνηγουσα για να τους κανω potion . Αυτα που αποφερουν ποιο πολλα χρηματα ειναι τα gathering , τα αλλα τα βλεπω κυριως για πρωσοπικη χρηση , επισης και το enchanting βγαζει καμποσα φραγκα αλλα μεχρι να μαζεψεις τα καλα recipes ... Την κατσαμε . :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι εκτός των χρημάτων να προσφέρει κάτι στον alchemist. Και απλά ένα mad alchemist potion και ένα trinket δεν είναι αρκετά.

 

Πριν το tcb ήταν χρυσωρυχείο, μετά το διαχωρισμό σε battle και guardian, πρέπει να γίνεις master στο trasmutation και να παρακαλάς να σου procάρει....Να μην σχολιάσω τον εντελώς random τρόπο ανακάλυψης των flasks. Σήμερα ολοκλήρωσα τις ανακαλύψεις, σχεδόν 2 χρόνια μετά το expansion όντως από αυτούς που έκαναν καθημερινά για πολλούς μήνες εκατοντάδες potions.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λετε το warhammer να λεει τιποτα?

Εχω διαβασει κατι ενδιαφεροντα features για το warhammer αλλα δε ξερω... Μετα το φιασκο του AoC οπου ημουνα απο αυτους που την πατησαν και το αγορασαν, ειμαι πολυ επιφυλακτικος με ολες τις λοιπες "εταιριουλες" που προσπαθουν να φτιαξουν παιχνιδια ισιαξια αυτων της Blizzard

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.wow-europe.com/wrath/intro.xml Προσπαθω να θυμηθω ποτε εβγαλε μετριο cinematic η Blizzarrd και κατεληξα οτι δεν εβγαλε ποτε! Ενα ακομα ΤΕΛΕΙΟ cinematic λοιπον.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω μου εχουν σπασει τα νευρα με τα bg δεν αντεχω αλλο... Σε καθε ΑΒ που παιζω πριν τις 3 υπαρχουν παντα 3-4 καθυστερημενα που στο 200-150 αρχιζουν τα let them win κλπ... Πριν απο λιγο αποφασισαν καποια ατομα πριν αρχισει το παιχνιδι να χασουμε να μην κανουν τιποτα οχι τιποτα αλλο αλλά εφυγα και τωρα εγω θα πρεπει να περιμενω 15' να ξαναμπω και αυτοι θα συνεχιζουν να μην κανουν τιποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Alliance ε? Classic. Και εγώ ήμουν wsg με 8 mages και έναν hunter πριν από λίγο, 2-1 χάναμε είχα flag όπως και τα hordάκια και οι 8 μπινελίκωναν να την ρίξω. Μόνο με ένα mage προσπαθούσαμε....Έκανα 8 report, happy daily ban :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...