Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομιζω οτι το play δεν στελνει φιγουρες Ελλαδα, ειναι στην κατηγορια των gadgets.

 

Delivery policy

 

We currently only send electronics and gadgets to UK addresses and for security reasons we can only send electronics and gadget items to the billing address of your account.

 

* Electronics and gadget items priced under £25 will be sent by 1st Class mail.

* Electronics and gadget items priced £25–£75 will be sent by recorded delivery and will require a signature on delivery.

* Electronics and gadget items priced £75 and above will be sent by special delivery and will require a signature on delivery.

 

http://www.play.com/HOME/HOME/6-/Help.html?page=elecgadg#jump-01

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το play προφανώς και δεν στέλνει δυστυχώς. Πόσα χρόνια λιγουρεύομαι πράγματα από εκεί και δεν μπορώ να τα αποκτήσω ffs....

 

Legendary topic incoming (whine από την "i press 1button all my life" class, για το mass dispel)

 

http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=5383330780&sid=1&pageNo=1

 

Έχει ορισμένα epic replies π.χ.

"What happened? You got mass dispelled while you wanted to Bubble + HS?"

 

I <3 pala QQ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια τα φωτα σας ... τωρα ξεκινα εξεταστικη και δεν θα παιζω καθολου wow , λεω να μην παρω καρτα τωρα να το αφησω .. μπορει ο λογαριασμος μου να χαθει αμα δεν παρω καρτα για ενα μηνα ή να χασω τον παικτη μου ... ?

 

δηλαδη λιγει 1 σεπτεμβρη και θα ξαναβαλω 1 οκτωβρη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ο κολλητος μου με /played 1 month.... i cry irl

 

Συμπάσχω και εγώ. 2 accounts έχω και ΤΙΠΟΤΑ....Θα περιμένω το expasnion για να φτιάξω τον Deathknightgr μου :(

 

 

 

παιδια τα φωτα σας ... τωρα ξεκινα εξεταστικη και δεν θα παιζω καθολου wow , λεω να μην παρω καρτα τωρα να το αφησω .. μπορει ο λογαριασμος μου να χαθει αμα δεν παρω καρτα για ενα μηνα ή να χασω τον παικτη μου ... ?

 

δηλαδη λιγει 1 σεπτεμβρη και θα ξαναβαλω 1 οκτωβρη .

 

Για 6 μήνες τουλάχιστον ο χαρακτήρας σου δεν χάνεται. Μετά τους 6 μήνες είναι στο χέρι της blizz αν τον διαγράψει ή όχι αν και δεν έχω ακούσει ποτέ για διαγραφή χαρακτήρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να μην γκρινιαζετε, εγω εχω beta account εδω και 2 βδομαδες αλλα εχω /played 2 ωρες!!!! @$#^@#&^$%&@&^@#

ΓΙΑΤΙ να μην εχω χρονο? μπουχουχουχουυυυ....:(:(:(

 

 

btw BM Hunter killz everything :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hunter killz my ass ;P

 

ajmgray080820ai9.jpg

 

Βασικα οι hunters δεν ειχαν τιποτα και δεν έχασαν και πολλα... αν διαβασετε τα σχολια οι πονεμενοι της υποθεσης ειναι οι palas και απο τιν αλλη τα "melee" classes που εκαναν καλυτερο scale το gear με τα seasons

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω τρελαθει περιμενω πως και πως να κανω death knight αλλα το beta key δεν ερχεται με τιποτα ρε πουστη μου . Το μονο που μου τη σπαει ειναι οτι ψηλο γαμ@@νε το lore γιατι ενας οπως και εγω που εχει τερματισει ολα τα strategy warcraft δεν θα ηθελε να σκωτοσει τον Arthas που τον θεωρο τον καλυτερο ηρωα του game . Για αυτο τσατιζομαι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...