Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οτιδήποτε έχει mana....ξέρεις την απάντηση :P. Μετά με το white dmg τους αμφιβάλλω αν χρειάζεσαι καν renew. Ο priest είναι το άκρως αντίθετο του mage. Ο πρώτος "χάνει" όσο μεγαλώνει, ο δεύτερος γίνεται "κανόνι". Δεν έχω ευχαριστηθεί τόσο πολύ το pvp ποτέ ξανά στο παιχνίδι, σε σημείο που αμφιβάλλω αν ποτέ κάνω ding 70 με το waterbot γιατί όποτε του αφιερώνω χρόνο μπαίνω στα bgs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προχθες , εκει που ημουνα στο desolace πετυχα εναν shaman στα ιδια level με εμενα , μολις ανοιξα shield την εβγαλε με το πρωτο hit , resist στο fear με tremor totem .... Σε δευτερολεπτα εφυγα , αλλα το ποιο ευκολο φαει για εμενα ειναι οι lock οποτε τους δω τρελενομαι απο τη χαρα μου . Fear ward , shadow protection , dispel magic (corruption , immolate , shiphon life ) .... Τους κοματιαζω , εχθες πηγα 39 απο 36 και σε ενα level shadowform ... αντε να δουμε αν αξιζει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησο λιγο , γιατι ειμαι μπερδεμενος με το spell rotation . Δηλαδη αλλοι βαζουν shield , εγω συνυθως οχι . Επισης δεν ξερω αν πρεπει να usarw το vampiric embrace γιατι πρωτον , δεν εχω το improved και δευτερον προκαλει το global cooldown και ετσι δεν μπορω να παιξω mind flay και με προλαβαινει το mob .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν τα 40 και δεδομένου ότι έχεις επαφή με την σχολή της holy δεν σου χρειάζεται το VE. Μετά το 40 καλό θα ήταν να βάλεις τα επόμενα 2 points στο improved VE. Η καπότα δεν είναι για να ξεκινάμε το ντου, είναι έσχατη λύση μιας και δεν μπορούμε να την usάρουμε συνέχεια. Aν μαζέψεις πολλά mobs βέβαια ή αν ο στόχος σου έχει adds, μπορείς να ξεκινήσεις με shield χωρίς και πάλι να είναι απαραίτητο μιας και το scream μας δεν είναι broken όπως στο pvp. Γενικά κρίνοντας από την περίσταση η χρήση της ή μη.

 

Τι race έκανες btw?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guesss....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Blood elf (βεβαια γαμει οπτικα αλλα καμια σχεση με τον undead που ειθελα να εχω τελικα :cry::cry:)

EDIT : Ποιο spell εννοεις "καποτα" ?

EDIT 2 : Να τος και ο παππας ...

screenshot081908171820en3.th.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LoL , τωρα το επιασα το καποτα .... Ωραιο τον εχω ντυσει , παντως αμα ξαναμπεις κανε κανα /w . Ονομα : Eksorkistis .:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έχει ξαναναφερθεί αλλά έπεσε το μάτι μου σερφάροντας στο δίκτυο πάνω σε αυτό: http://www.dccomics.com/dcunlimited/wow/?action=catalog

 

Φιγούρες WoW. ΦΟΒΕΡΕΣ. Μακάρι να είχα λεφτά να τις αγοράσω ΟΛΕΣ!!! Ποιά σας αρέσει περισσότερο; Δύσκολη επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ο παπασωτηρίου στην Στουρνάρη πολλά κομμάτια από την πρώτη και την δεύτερη φουρνιά των φιγούρων. Αποφύγετε την πρώτη γενιά μιας και είναι χαμηλής ποιότητας, η δεύτερη γενιά είναι 100 σκάλες πάνω, απλά εκπληκτική. Η τρίτη έρχεται 10/2008 η τέταρτη 4/2009. Γνωρίζει κανένας ευρωπαϊκό αξιόπιστο online μαγαζί που να στέλνει τις φιγούρες Ελλάδα? Γιατί στον Παπ. μας πιάνουν λίγο τον κώλο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...