Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρωτον : Ποτε δεν ειπα οτι ειμαι imba .

Δευτερον : Εχω 5 70ς , τους 2 ομως τους εχω δωσει .

Τριτον : Ο καλυτερος μου ητανε ο rogue που ειχε gear s1 αλλα οταν ητανε με arena points και απο pve ειχε μεχρι gruuls /mag αν θυμαμαι καλα .

Τεταρτον : Screenshot δεν εχω σχεδον καθολου γιατι εχω αλλαξει 2 pc απο τοτε που παιζω wow και εφυγα απο windows και παιζω απο mac side τους τελευταιους μηνες ...

Πεμπτον : Συνολικα εχω paladin 70 , paladin 70 , rogue 70 και αλλους δυο που τους εχω δωσει .

Εκτο : Account Created: 17 March 05 15:52 CET , δεν θυμαμαιι ομως ποτε βγηκε ακριβως το wow και αν δεν παιζω απο την αρχη παιζω απο τους πρωτους μηνες .

Εβδομο : Στα 60 (δηλαδη pre-tbc) εκανα κυριως pvp .

Ωγδοο : Γραψε την δικια σου στηλει να την συγκρινουμε .

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο pala ήταν δικός μου και ανταλάξαμε απλά αυτός μετά έκανε rename και μεταφορά.Μετά ήθελε πίσω τον char του και εγώ πήρα πίσω τον δικό μου σε άλλον server και με άλλο name.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταξε , εγω δεν ηθελα να θειξω κανεναν τον χανια4εβερ αλλα σκεψου οτι εγω ανεβασα 5 παικτες στο 70 λεβελ και 3 ηταν πριν το 2.3 patch . Βρηκα γελοιο το λογο και για αυτο στην ειπα , τωρα αν δεν με πιστευεις κακο το κεφαλιου σου . Και αν οντως ισχυει αυτο με τις φωτογραφιες που λεει ο Darkson20 τοτε αστο καλυτερα ...

 

EDIT : Chill , αν μπορεις να βοηθησεις λιγο με τα talents του παππα για leveling πες το μου οκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...