Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι , με το triple xp εγινε νεο leveling record , απο 1-60 σε 2 ωρες , με δυο χαρακτηρες και dual box ο τυπος. Αντι για 6000 xp επαιρνε 15000 απο το quest .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γίνει του διπλού account το κάγκελο :D. Εγώ έχω αχρησιμοποίητο key για το παιχνίδι, μιας και το είχα πάρει στην αδερφή μου, η οποία ποτέ δεν το έβαλε και έπαιζε το gnome της από το δικό μου account αλλά βαρέθηκε γρήγορα και γύρισε στο Sims :P.

 

Το mount πάει σε έναν μόνο char ή σε όλους που υπάρχουν στο account?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την πήρα την zhevra :D. Εκτός από το mount παίρνεις και έναν μήνα δωρέαν, οπότε για κάποιον που έχει ήδη ένα δεύτερο copy του world of warcraft το κόστος είναι 14 ευρώ. Ένα τυπικό horse είναι ωστόσο μην περιμένετε πολλά, photos θα ανεβάσω αργότερα. Α επίσης το item πηγαίνει σε έναν και μόνο char σας εντός παιχνιδιού, τον οποίον επιλέγεται φυσικά εσείς από το account managment.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΙ μαλακία είναι αυτή με το τριπλό xp?Δηλάδε ήμασταν βλάκες που exparame κανονικά?Αντε bb wow δεν αξίζει να ασχολείσαι με τέτοια gtp games.

Οκ δώστε και το epic fm με 1000g δώστε και τα merciless με το 1/4 του honor,χαρίστε και 2κ g σε όποιον ξεκινάει έτσι για καλή αρχή να μην δυσκολευτούνε και το παρατήσουν και χάσει τα λεφτάκια η blizzard:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H zhevra σου έρχεται με το εξής mail

 

 

Zhevra4.jpg

 

 

Μερικές random pics inc

 

 

Zhevra1.jpg

Zhevra2.jpg

Zhevra3.jpg

 

 

Μετά από τόσα server first στο αρχικό wow, έκανα και ένα server first στο tbc :D. Αν και από εκείνη την ώρα έσκασαν μύτη άλλoi 2....Θα φορεθεί πολύ το zhevrακι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτεται να αρχίσει WoW ένας φίλος μου οπότε έλεγα να τον χρησιμοποιήσω για να καβατζώσω τον ένα μήνα δωρεάν:devil:Ωστόσο έχω να παίξω από πέρσι.Ξέρετε αν χρειάζεται να έχω ενεργό account για να προστεθούν οι 30 μέρες ή και έτσι θα προστεθούν κανονικά;Επίσης είδα που λέει ότι τριπλό xp παίρνει ο χαρακτήρας που είναι μικρότερο lvl από τους 2 σας.Αν είναι στο ίδιο lvl παίρνουν και οι 2 τριπλό xp;

 

Btw αυτό για το 1-60 σε 2 ώρες ισχύει;Μήπως ήθελες να πεις 2 μέρες;

 

Και κάτι τελευταίο αν είναι και άλλοι στο party πάλι παίρνεις τριπλό xp αν είσαι με το φίλο σου ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτεται να αρχίσει WoW ένας φίλος μου οπότε έλεγα να τον χρησιμοποιήσω για να καβατζώσω τον ένα μήνα δωρεάν:devil:Ωστόσο έχω να παίξω από πέρσι.Ξέρετε αν χρειάζεται να έχω ενεργό account για να προστεθούν οι 30 μέρες ή και έτσι θα προστεθούν κανονικά;Επίσης είδα που λέει ότι τριπλό xp παίρνει ο χαρακτήρας που είναι μικρότερο lvl από τους 2 σας.Αν είναι στο ίδιο lvl παίρνουν και οι 2 τριπλό xp;

 

Btw αυτό για το 1-60 σε 2 ώρες ισχύει;Μήπως ήθελες να πεις 2 μέρες;

 

Και κάτι τελευταίο αν είναι και άλλοι στο party πάλι παίρνεις τριπλό xp αν είσαι με το φίλο σου ε;

 

http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=5383538497&sid=1

Not fake i suppose .

 

 

Επισης , χανια4εβερ επηδη εσυ βαρεθηκες το wow δεν σημαινει οτι εγινε gtp game ... με αλλα λογια δεν ειναι υποχρεωμενοι να σε ακουνε επηδη ξαφνικα σου καβ@@@σε να το παρατησεις . Goodbye και Good luck .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν φίλε Davelis4 δεν μου αρέσει όταν εγώ παράδειγμα έπαιζα 9 ώρες την μέρα για 15 μέρες για να πάο 70 και κάποιος άλλο 8α το κάνει στις ίδιες μέρες παίζοντας 3 ώρες.Ας δώσουν και 15 μήνες αντί για έναν δεν με νοιάζει απλά το ότι μαμάν έτσι τον κόπο μας μου την σπάει.Εσύ αν θέλεις συνέχισε να πληρώνεις αυτούς του ηλίθιους που νομίζουν ότι θα μας κοροιδεύουν.

 

P.S=Και επίσης δεν μου κάβλωσε ξαφνικά σου είπα τον λόγο.Πραγματικά μετανιώνω τον χρόνο π χάλασα για αυτό το game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...