Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

με λένε Χάρη και είμαι ΚΑΛΑ!

 

 

έχω σταματήσει το WoW από πέρσυ το Πάσχα :P

 

axxaxaxaxa .... και εγω το σταματησα ουτε raid κανω ουτε τιποτα αλλα ειπα αυτες τις μερες αντι να σκοτωνω μυγες στο γραφειο να παιξω λιγο ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας και το pve για καλοκαιρι κουραζει παρτε μια pic απο τον rogue με το pvp gear μιας και λογικα σταματαω να παιζω για καλοκαιρι μιιας και θα φυγω για καμια εβδομαδα διακοπες

 

wowscrnshot080608224205xn0.th.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ya miss something dude , where are the s4 shoulders ? Βασικα ιμβα ειναι το gear σου μην βλεπεις της βλακειες που γραφω .... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες, Kara badges run με pugs. Είπα να πειραματιστώ λίγο και πήγα με pre tbc raiding gear :D. Μια χαρά πήγε lol αν και χάλασα αρκετά potions (έχω έναν banker γεμάτο με άπειρα pots πρέπει να τα καταναλώσω κάπως :P). Το θέμα είναι ότι 4/10 ΔΕΝ είχαν ξαναπάει Kara....shity gear - οι περισσότεροι με arena gear - και παρόλα αυτά βγήκε. Θυμάμαι στις αρχές του παιχνιδιού κάτι ξεγυρισμένα wipes εκεί. Και αν συνυπολογίσω ότι κάθε καρυδιάς καρύδι κυκλοφορεί με BT gear, το pve πρέπει να έχει nerfαριστεί απίστευτα. Μόνο το sunwell λογικά είναι όπως πρέπει να είναι. Την άλλη εβδομάδα σχεδιάζω run kara με 10 άτομα με pre tbc gear, ελπίζω να βρω ανταπόκριση , φάση θα έχει κάτι τέτοιο :D.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε να δεις γέλιο που θα ρίξουν αυτοί που ματώσαν στα raids όταν βγεί το WOLTK που θα κάνουν delete τα BT/SW epic τους για το lvl 71 green item που έπεσε απο το mob "Hellboar(but with frozen balls)".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...