Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

O Death Knight γιατί πήγε από την ανυπαρξία στο imba κατευθείαν...:P

 

+1 αντε και ο pala με τα 20χιλιαρα hit στην beta (bugged φυσικά).

μην διαλέξεις πάντως char με βάση ποιός είναι δυνατότερος, διάλεξε αυτόν που σου ταιριάζει το playstyle, εγώ πχ γουστάρω mage και priest παρότι είναι και οι 2 ψοφίμια (ή αν θες πιο κομψά outsider) στο pvp :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

/delete preist

create druid

 

Ε όχι και να κάνω το καραγκιοζοclass, μακριάααα :P. WoW παίζουμε δεν κάνουμε casting για το τσίρκο medrano....

 

Άσε που τα διαθέσιμα races για το class του druid είναι κομματάκι άθλια. Αγελάδα έπαιζα στις αρχές και το μετάνιωσα, κατώτερο ξωτικό δε ως highborn αρνούμαι να κάνω :D!!!

 

 

τρώει χώμα :-)

 

Ευτυχώς που υπάρχουν πολλά ζώα ingame τα οποία μπορείς να νικήσεις με pain, reflective shield και swd στο τέλος :D!!!! Μάλλον αυτά βλέπει η blizz και μας έχει έτσι χαχα.

 

Θέλω blessed resilience και improved death (SOR) στο τρίτο tier του holy tree τώρα τώρα τώρα!!!! Το κάνανε μια φορά με την holy nova πριν χρόνια (που αν είναι δυνατόν το είχαν 31tp axaxa) ας το ξανακάνουν....

 

 

Σιγά το φοβερό το tank:lol:

 

Στην arena είναι φοβερό tank αφού να φανταστείς δεν χάνει....aggro :lol:. Όλοι οι αντίπαλοι πάνω του είναι :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..

 

 

 

 

Στην arena είναι φοβερό tank αφού να φανταστείς δεν χάνει....aggro :lol:. Όλοι οι αντίπαλοι πάνω του είναι :P.

 

Αυτό το τελευταίο τα σπάσε παραλίγο να πεθάνω απ τα γέλια:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

rofl τωρα διαβασα το τελος του comment. αντε να ερθει και η τεταρτη να παρουμε το head να ποζεριασουμε λιγο στο av επανω στα αψυχα κορμια των horde...

 

συν οτι θα σκασω να δω πως ειναι να παιζεις με τον rogue χωρις boar speed η meta στο head με + speed...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην arena είναι φοβερό tank αφού να φανταστείς δεν χάνει....aggro :lol:. Όλοι οι αντίπαλοι πάνω του είναι :P.

 

 

OMGPREISTKIEL!!1111

 

Παντως σε σχεση με τον lock ειναι αρκετα καλυτερα με τον priest .

Καλυτερα tanking απο gnomebait :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω προβλημα να μπω στο Wow-europe και ειδικοτερα στο account μου .

Η σελιδα δεν φορτωνει ποτε . Εχετε κ αλλοι αυτο το προβλημα ?

 

 

Επισης δεν μπορω να κανω login ουτε στο παιχνιδι ...κολλαει στο ....conected !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σε μενα μια απο τα ιδια . Μενει στο Connected ή στο Success και δεν κανει τιποτα . Μαμω τις Τεταρτες μου . Δεν εχω δουλεια στο γραφειο εξω εχει 40 βαθμους βραζει ο τοπος δεν χτυπανε ουτε τηλεφωνα ουτε τιποτα και εγω δεν μπορω να κανω login *#&!*#&!*# ....τι θα κανω μεχρι τις 4 ???? η πλακα ειναι οτι στο LogIn δεν λεει τιποτα περι προβληματος παρα μονο οτι κατι με το recruit a friend .... ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...