Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

έκανες κάτι παράνομο?

 

πρόσβαλες? έβρισες? έκανες ρατσιστικό σχόλιο ίσως?

 

λατρεύω όταν τρώνε report και μετά suspend λόγο βρισίματος και μετά μου μιλάνε με το σεις και με το σας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Warriors pwns!!!!

 

Campara έναν dwarf hunterάκο outlands :) με τον mage μου να ξεσκουριάσω μιας και πρέπει να είχα να τον πιάσω από τα xmas. Προφανώς άρχισε το κλάμα και ήρθε ένας wannabe ατρόμητος human warrior να τον βοηθήσει πάνω στον netherdrake του....κάτω και ο warrior από lvl 61 mage εκείνη τη στιγμή κυρίως με pre tbc gear και hp λίγο πάνω από 3000 /0\.... Από τις ώρες που εύχομαι να είχα διπλό account για να μπω να συζητήσω μαζί του, να τον συμβουλέψω, να βρούμε μια λύση ρε παιδάκι μου lol.

 

Lightning's Blade alliance : omg deader than dead πας Shatt και βλέπεις μόνο horde, πως κατάντησε έτσι ήμαρτον. 5man πας μόνο με παρέα....

Twilight's Hammer horde : πατείς με πατώ σε....της π**τανας το κάγκελο στον server πανικός.

 

Legendary Application Incoming

 

Is the account you are using originally yours? Account was of my brother but die in mine acsident, so I account =)

Do you share the account with someone? 1 brother.

Who else are able to access the account? Brother.

What is the password to your account? Slovitzka

What is the secret question and answer to your account? Slovitzka zé wryko?

 

Όλο το application : http://leiavmolde.net/aw/forums/viewtopic.php?f=3&t=706&st=0&sk=t&sd=a

 

Δεν μου κάνει εντύπωση το γεγονός ότι παίζει warrior....μιας και όπως αποδεικνύεται most warriors zero intellect και RL :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Warriors pwns!!!!

 

Campara έναν dwarf hunterάκο outlands :) με τον mage μου να ξεσκουριάσω μιας και πρέπει να είχα να τον πιάσω από τα xmas. Προφανώς άρχισε το κλάμα και ήρθε ένας wannabe ατρόμητος human warrior να τον βοηθήσει πάνω στον netherdrake του....κάτω και ο warrior από lvl 61 mage εκείνη τη στιγμή κυρίως με pre tbc gear και hp λίγο πάνω από 3000 /0\.... Από τις ώρες που εύχομαι να είχα διπλό account για να μπω να συζητήσω μαζί του, να τον συμβουλέψω, να βρούμε μια λύση ρε παιδάκι μου lol.

 

Lightning's Blade alliance : omg deader than dead πας Shatt και βλέπεις μόνο horde, πως κατάντησε έτσι ήμαρτον. 5man πας μόνο με παρέα....

Twilight's Hammer horde : πατείς με πατώ σε....της π**τανας το κάγκελο στον server πανικός.

 

Legendary Application Incoming

 

 

 

Όλο το application : http://leiavmolde.net/aw/forums/viewtopic.php?f=3&t=706&st=0&sk=t&sd=a

 

Δεν μου κάνει εντύπωση το γεγονός ότι παίζει warrior....μιας και όπως αποδεικνύεται most warriors zero intellect και RL :D

 

i rofled at

 

/played with this character: Warrior.

Mana: I used rage.

Other notable characters: lvl 14 Roge.

Class: Warrior (11/33/17)

Spec: Much fury.

Which metagem you use for pve? I non't use metagem.

Which attack ability gives the most threat? Fear.

- Which consumables & Flask/pots would you use on bosses? Mage food. (From level 70 tabel.)

Why should we pick you? I was good gear!

How many FPS do you have in Shattrath? I no play FPS.

 

απο τα τελευταία πάντος ψιλιάζεσε πος παίζει να είναι fake

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...