Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα παιδιά έχω αυτόν τον rogue http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Genjuros&n=Wispme με το πιο πάνω gear έχω συμβουλευτεί τα αντίστοιχα sites για dps αλλά dmg ακόμη δεν έχω δει τι μπορεί να φταίει;;ευχαριστώ εκ των προτέρων μην κράξετε για το gear το γνωρίζω ότι δεν είναι και το τελειότερο αλλά βάση αυτού του gear δεν βγαίνει το αντίστοιχο dmg

 

Βασικά ο rogue βασίζεται κυριώς στο critical.Αν δεν είναι crt τα skills η τα hits δεν χώνεις πολύ dmg.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βασικα ο rogue βασίζεται στο ap πρωτα (2000-2200 ειναι αρκετα καλα) μετα στο hit rating (79+++ για τους μαγους με artic winds) και μετά στο critical.

 

Πάντα μιλάμε για pvp. Τι να το κάνω αν εχεις 1700 και 1800 ap και βαράς και είναι σαν να τους γαργαλάς.

 

Πάντα μιλάμε για το pvp btw.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wrath of the Lich King to be Released in 2008

Shacknews reported that according to Mike Morhaime (Blizzard Entertainment's CEO), Wrath of the Lich King will be released between October and December 2008.

 

"We have said that it will be coming out this year," Blizzard CEO Mike Morhaime revealed in a conference call today. "I can tell you it's not coming in the July to September quarter."

 

As for the Wrath of the Lich King beta, Morhaime noted that "testing is going very well." During the call, Morhaime also mentioned that 40% of the World of Warcraft subscribers that left for Age of Conan have since returned.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω γουστάρω 17/11 lawl. Να ανοίξει ο Παπασωτηρίου και το Πλαίσιο στην Στουρνάρη για να διαθέσει το προϊόν στους καμένους και σε Πολυτεχνείο πλατεία εξαρχείων οι κουκουλοφόροι να αλωνίζουν. Μπορεί οι μπάτσοι να τις τρώνε και να χέζονται αλλά ποιος κουκουλοφόρος θα μπορέσει να σταματήσει τον καμένο από το να πάρει την κόπια του ε :P?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω γουστάρω 17/11 lawl. Να ανοίξει ο Παπασωτηρίου και το Πλαίσιο στην Στουρνάρη για να διαθέσει το προϊόν στους καμένους και σε Πολυτεχνείο πλατεία εξαρχείων οι κουκουλοφόροι να αλωνίζουν. Μπορεί οι μπάτσοι να τις τρώνε και να χέζονται αλλά ποιος κουκουλοφόρος θα μπορέσει να σταματήσει τον καμένο από το να πάρει την κόπια του ε :P?

 

Πες τα. Κουκουλοφόροι και βλακείες. Δυο Seed of Corruption τους έχω όλους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτησούλα παιδιά για να δω τα άτομα που είναι στο Bg πριν ξεκινήσει από την πλευρά των άλλων χρειάζεται κάποιο addon?

 

Γιατί κάνουμε στο genjuros κατι AV αλλά στην φάση των 51-60 lvl και πάντα τα hordakia είναι πολύ περισσότερα και θα ήθελα να ξέρω αν έχουμε καμιά ελπίδα... x)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα ο rogue βασίζεται στο ap πρωτα (2000-2200 ειναι αρκετα καλα) μετα στο hit rating (79+++ για τους μαγους με artic winds) και μετά στο critical.

Πρώτα hit cap για τα Special Attacks και μετά όλα τα άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...